IDT Spectrum Müzayede – faktörler ayakta ilginç

IDT spektrum final portföyünü 38 GHz 931 lisansları ve 16 lisanslar 28-31 GHz LMDS aralıkta içerir spektrum kapalı teşvik Salı duyurdu. Monica Alleven kablosuz operatörleri veya diğer bireylerin backhaul ikilem çözmede baktılar için kablosuz haftanın göre yelpazenin yararlı bir varlık olabilir.

Kablosuz hafta, IDT spektrum’ın Başkan, bir makaleye göre Michael Rapaport adları adlandırma değil ama iş büyük taşıyıcıları gelen sorular yaşamaya başladı ve Sektöründen spektrum söndürmek ve herkes bir fırsat olsun karar verdi diyor. “Bizim spektrum için için büyük bir ihtiyaç uzun bir süre için bilinen,” diyor. “Bu hissedar değerini maksimize bir işlevi var.”

Bir daha fazla yazmak-up kablosuz hafta, bu yelpazenin bir Pazar pazar stratejisi yerine tek bir ülke çapında demet olarak satmak istiyor gösteren olarak IDT sözleri kaydedildi. Tier 1 veya diğer kablosuz taşıyıcılar yanı sıra, makalede kablo örgütleri de etkili benzer spektrum sahibi FiberTower ile rekabet etmek isteyen şirketler kule olarak spektrum edinme ilginizi çekebilir olduğunu kaydetti.

Ayrıntılar hafta (ve bazı diğer yayınlarda) bir mesaja göre Federal İletişim Komisyonu, Julius Genachowski, bir “başgösteren spektrum kriz” ifade etmiştir başkanı odak spektrum durum yakaladı Eğer gelecekte mobil bilgi istiyor, işlemek için yeterli spektrum olarak özellikle bilgi gerektiren uygulamalar için iPhone gibi cihazlar neden Pazar giderek sorgulamaya başladı aynı kısa makale göre hareket gelir. Örneğin, AT&T hedefli trafik çok daha fazla 18 kere önceki iki yıl daha tarafından geliştirilmiş olan kablosuz verilerini söyledi. Kısa makale kaydetti bu eğilim beklenen devam etmek için Motorola çok uzun zaman önce aktif hemen hemen 40 milyon Amerikalı müşteriler dediği değil gibi Mobil Internet çözümleri kullanmak, sadece iki yıl önce % 75 geliştirmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın