Hibrid e-posta pazarlama

Çevrimiçi veya çevrimdışı teşvik yapmak seçmenize olursa olsun, tek bir konu değiştirmez. Yok tek pazarlama ve strateji reklam bir karışımı iki veya daha fazla pazarlama ve reklam yöntemleri etkili olacak fikir bu. Bu hayati gelmez için reklam ve pazarlama tekniği işinizi geliştirmek için her tek uygulamasına olanak tanıdı ama oldukça bu Pazar için farklı bir çift değerli olduğunu anlamına gelir sağlamak için Perspektifler şirketinizin elde etmek ilgili hedefler. Bu kısa makalede e-posta birleştirme önemini ele alacak müreffeh bir çok üretmek için reklam diğer tür pazarlama katmanlı pazarlama ve reklam yaklaşım ve de biraz çok daha–dan 1, taktik pazarlama yönetme konusunda bazı yönergeler sunar bir kez.

Eski demişler, “iki kafa tek bir fazladır” Bu şüphesiz doğru olarak ve pazarlamaya gelince. Haz sonuçları e posta reklamcılığı ile müthiş bir anlaşma ile iyi olabilir ve pazarlama ama bu web sayfası oluşturma gibi çevrimiçi reklam, bağlı sektör mesaj panoları, katılım diğer çeşitleri reklam vermek denemek gerekir değil gelmez reklam kampanyası teşvik ve üreten bir kuruluş düzenlediğini, gelen bağlantılar, sitenize. Tek en az bir bulmak muhtemeldir, tüm bu tekniklerin küçük işletmeniz için güçlü olacak ulaşılabilir olduğunu ederken, reklam ve pazarlama, e-posta tamamlar ve kuruluşunuz ulaşmak için yardımcı diğer seçeneği ile ilgili hedefler.

Alternatif olarak iyi bile e-posta pazarlama kampanyası pazarlama ve reklam yöntemleri radyo reklamları, televizyon reklamları ve basılı medya gibi daha klasik birleştirmek isteyebilirsiniz. Çünkü bu çeşitleri reklam konumu online almayın, onlar yardım için mümkün olmayacaktır anlamına gelmez sadece esas olarak çok daha fazla şirket oluşturun. Gerçekte pazarlama hem çevrimiçi hem de çevrimdışı daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak için izin verebilir. Bunun nedeni büyük olasılıkla Web kullanıcıları dünya hakkında ulaşacak ama aynı zamanda potansiyel umutları ilgili araştırma ürünleri veya çözümleri size olanlar için karşılaştırılabilir veya World wide web yararlanmak değil elde edebilirsiniz.

Reklam ve pazarlama e-posta ile birleştirmek için iyi sevdim pazarlama taktikleri başlık reklamları ve mesaj panosu katılım gibi şeyler dahil. Bu tüm çizgi faaliyetleri vardır ve her 1 tek tek oldukça basit. Yine de, karışımı güçlü bir deyim bu temel etkinlikler oluşturabilir. Belki de gönderebilir mal veya hizmetler hakkında yararlı verileri sağlayan e-postalar, afiş reklam alanı sitelerindeki saygı kazanmak nerede hangi olası müşterilerinizin ilgi olabilir ve ilişkili sanayi mesaj panoları katılmak kazanmak ve potansiyel müşterileri ilgi Pike. Potansiyel müşterilerinize değil şu anda mal ve hizmet ihtiyacı olsa bile kuruluş adınızı normalde marka bir etkisi olabilir görerek size, mevcut. Müşterileri bir şirket adı görmek bir süreç temelde renklidir sık sık onlar bir öğeden bu iş almak daha büyük olasılıkla içinde oldukları bir organizasyon verir öğesi gerekir.

Çeşitli reklam biçimleri birleştirmek hazırlıyorsanız bu zor her reklam tekniği etkinliğini değerlendirmek için için yapabilirsiniz farkında olmak gerekir. Bu özellikle pazarlama doğrudur taktikleri aynı anda uygulanır. Pazarlama ve reklam yöntemi bir belirli türdeki tek kullanılması olduğunda, pazarlama taktik değişiklikler için yaygın satış veya web sitesi Web sitesi trafiğini artışlar özelliği olabilir. Bununla birlikte, ilave bir çeşit teşvik yöntemi etkili olduğu zaman, hangi taktik tercih edilen etki yaratıyor belirlemek zor olabilir. Bu durum çok daha fazlasını bir belirli teşvik yaklaşım değişiklikler teker teker yaparak değil ele alınabilir. Bu hangi değişikliklerin bir zam satış veya web sayfa trafik oluşturun kesin olarak belirlemek için yardım edecek. O da sen reklam ve pazarlama taktiği ayarlamalar satış ve internet site trafiği üzerinde zararlı bir etkisi varken tanımlamak için destek olabilir. Yine de, zorluk alıyorsanız hangi reklam tekniği en verimli olduğunu belirleme Anketi sorguları yanıtlamak için umutları soran dikkate almak ve nasıl maddelerle ilgili keşfetti veya şirketinizin Hizmetleri gibi mevcut bilgi sunmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın