Hayranları tarafından Unlocking iPhone özgürlük için mücadele

YouTube vahşi ateş gibi yayıldı bir viral video ile başladı. Bir genç o diğer hücre telefon AT&T daha doğrusu taşıyıcılarının serbestçe kullanabilirsiniz onun iPhone kilidini açmak nasıl adım adım video yükledi. Olup olmadığını ya da değil bu kurallar çalışmaz veya değil bir hikaye bir gün daha, ancak bu tek sonuç gibi bir video daha iyi bilinçli olasılığı kilidini şimdi onların iPhone’lar millet dünyanın her yerinde binlerce vardır.

Ayrıca, bu video çok çeşitli gözleri çekti aslında söylemek çok müşteriler hakkında ne bitirmek istiyorum. Hayranları bir sürü iPhone seviyorum, ama onların kişisel taşıyıcı ile kalmak özgürlük sahip devam etmek istiyor. Yani bir rüya gerçekleşmiş gibi onların iPhone’lar ses kilidini açmak için bir yol alma.

Bu talebi karşılamak için birkaç millet müşteriler için iPhone kilidini için benzersiz yollar ile geldi. Bazı perakendecilerin diğerleri benzer noktaya ulaşmak için kolay kullanımlı bilgisayar yazılımı ile birlikte gelmiş iken iPhone, kilidini açmak için bir servis ücreti talep söylenti.

Bir gazeteci, bazı iPhone söylentiler test etmek istekli kendini bir iPhone almak için dışarı çıktı. Perakende mağazasında sordu birisi perakendeci onun onun için unlock iPhone Eğer olsa bile. O hızlı bir şekilde döndü. Rağmen hoş olmayan bir ret olması, o went önde ve telefon aldım ve dört yüz dolar üzerinde çok para.

Özellik geri geldiğinde, hatta onun iPhone kilidini açmak için bazı talimatlar takip girişiminde bulunuldu. Bahsettiği o onun iPhone sonu olabilir gibi o kendini gerçekleştirme riski anladı ve asla ama asla bir kez daha kullanmak olsun. Yine de, Anahtarcı söylenti doğru olup olmadığını bilmek için can atıyordu. Bu yüzden devam ettim ve bir web sayfasından indirilebilir yönergeleri uygulamak çalıştı. Şaşırtıcıdır, unlocking öğretim amele! İşte zaman sorunları cidden ilginç ve heyecan verici. O bir teknoloji geek o değil, ve ancak o bir şey bunun gibi sadece World-wide-web üzerinde bulunan bazı yönergeleri izleyerek çekebilir misin dikkat çekti. Şimdi onun cep telefonu taşıyıcı değiştirmek için sahip yoksun onun iPhone uygulama sevmeyi alır ve aynı zamanda üçüncü eğlenti bilgisayar yazılımı bilgisayar programı download yapabiliyor.

Üçüncü kutlama bilgisayar yazılımı indirmek yetenekli olmak serbestçe indirilebilir değerli uygulamaları büyük miktarda düşünme bir çok büyük yarar vardır. Örneğin, iPhone alıcı doğrudan Flickr fotoğraf yüklemek için izin veren bir ücretsiz yazılım programı vardır. Ve hepsi senin iPhone kilidini yoksun yapamam. O gazeteci onun iPhone kilidi var güzel içerik olması gerekiyor!

Tartışmanın fan tarafı gibi bir şey gider: donanım satın aldı, ben donanım kendi. Ve fazla dört yüz dolar çok para. Bunu istediğiniz şekilde değiştirmek Yani ne şirket başka kimse var mı? Bir araba ya da bir dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar değiştirme eşit olduğunu ben kişisel.

Bu noktada, bu argüman uygun olup olmadığını kesinlikle etmez. Şimdi bildiğimiz bu o iPhone fanlar binlerce onların özgürlüğü için onların iPhone’lar Anahtarcı tarafından savaşıyoruz gibi doğru bir şey yaptın mı gerek. Olumlu bir süper cool gadget parçasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın