Hareket eden bazı “tamamen Awesome” durumu üzerinde Ebeveynler bu tatil sezonu uzatmak için hediyeler

Bir kez daha, gençler en güncel yeni aygıt veya cep telefonu bu tatil mevsim paketini açmak umut olacak. Ve veliler bu en güzel hediye ortaya çıkarmak mücadele bu nadir kelime – temin için “Teşekkürler, sen tamamen are şaşırtıcı!” -Lütfen sert genç erkek ve kadınlar yaşamlarının. Ama tatil için uygun ideal alma kez zor bir mücadeledir.

Bu yıl, Virgin Mobile ABD tatil tezahürat ile fantastik fonksiyonları sunan üç harika olarak sen harcayalım cep telefonları çalıyor ve stilleri çeşitli oldukça heyecan verici fiyatları-bir daha da güzel bir hediye ebeveynler için fiyatlı. Gençler başlamak uzakta kadran yukarıya doğru veya metin yakın arkadaş hediye karşılaştırmak için ve bildirmek için onların yeni telefonlarda nasıl onların anne ya da baba şaşırtıcı ideal hediye aldığın için.

Esas olarak tüm bakire cep telefonlarıyla hizmet ön ödemeli, doğru uzun vadeli sözleşme programın karar vermek daha fazla mücadele etmek zorunda için gerek yoktur ve veliler ay aylık faturaları veya kötü fazlalığı tarafından sürpriz olmayacak çünkü ücretleri. Bunun yerine, öncelikle ilgi ve hobileri alıcının, olsun veya olmasın dayalı en iyi telefon hediye givers seçebilirsiniz manifatura, oyun oynamayı, internette gezinmek, zil sesleri, ya da sadece düz konuşma indiriyor.

Kyocera kablosuz, sadece ön ödemeli telefon ile tam QWERTY klavye çok az 130 $ fiyatlı tarafından Switch_Back metin mesajı seven gençler. Bu tek bir ilk kablosuz yakışıklı dahil şeyler gibi AOL Instant Messenger (AIM) şu anda yüklü, irtibatta kalmak için yeni bir yol veriyordu.

Bir ekstra sofistike tasarımı için anne yeni dilim UTStarcom tarafından satın alabilirsiniz. Bir süper şık ince ile dilim şu anda piyasada en ince telefon gibi. Bu güzel donanımlı yetenekleri gençlere yönelik eğlenceli ile ama vasıl $49.99 ebeveynler için orta fiyatlı değil.

Virgin Mobile’nın Oystr tarafından Kyocera kablosuz, parlak beyaz renk ve kapaklı formu, adlı tasarımında basit henüz düzgün donanımlı. Web tarama, metin haber ve Superphonic zil sesleri ile Oystr ailesi gençler veya kim-ebilmek tercih etmek çok daha makul fiyatlı bir cep telefonu için ilk telefon düşünürken hitap ediyor. Sadece 29,99 $ için perakende satmak.

1 genç istemci sözleriyle: “kim serin bir telefon istemiyor? Kim benim Switch_Back görüşmelerin bir tek ne kadar istiyorlar gözlenen her arkadaşım.”

Annem ve babam, beni dinliyor musun?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın