Giriş elmas matkap burguları için

Hiç bir arkadaşımın evine yürüdü ve kısmen eski şişe dışında yapılan muhteşem ışık fark ettim ve sadece nasıl yaptıklarını merak etti? Onlar elmas çekirdek matkap istihdam cevaptır. Elmas çekirdek matkap çapı 1/8″ gibi küçük 6″ çapı elmas çekirdeğe çok sayıda bedenleri, BITS gel bit matkap. En iyi elmas çekirdek matkap 200 1/4″ kalın cam levha delik. Elmas çekirdek matkap ne kadar çok yönlü ve hardy araçları bitleridir, özel bakım için elmas takımlar için farklı diyorlar.

Drill Bit temelleri

Tüm elmas çekirdek matkap yapılması gerekecektir soğutucu ile birlikte kullanın. Soğutucu basit su türü gelebilir veya özel olarak formüle elmas aracını soğutucusu. Elmas çekirdek Matkap doğru soğutucu ile kullanılmaktadır, tatbikat için zarar ve cam kaçınılmazdır. Her hemen hemen kesinlikle olmak eski yerine koymak zorunda olacak. Yine de, soğutma ihtiyacını duş duvar karosu gibi dikey yüzeyler inebilecek mümkün hale gelen elmas çekirdek matkap sona. Bu durumlarda, ikinci bir kişi sürekli delinmiş olma yüzey sprey için gereklidir.

Elmas çekirdek matkap da doğru RPM’de uygulanması gerektiğini. Daha büyük elmas çekirdek drill bit talep azaltmak iken RPM düzeyleri daha büyük RPM düzeyleri, daha küçük ölçekli elmas matkap gerekir. Çekirdek matkap 1/8 üzerinden elmas”çapı 1/2 için” çapı, örneğin, 1600-2000 elmas çekirdek gereksinimini matkap iken 1-1/8 bit RPM, RPM dizi için çağrı”iki” çapı 1100-1400 RPM olduğunu.

Elmas çekirdek matkap gerçekten bir matkap basın ile mümkün olduğunda kullanılan. Elmas çekirdek matkap ile bir el matkap kullanmak zaman bakım düzensiz stres cama zarar uzak kalmak alınması lazım. Açı veren tek bir sondaj olduğunu ve elmas çekirdek matkap çapı eşit ulaşmak emin olmak için ödenecek dinlesin.

Delme Yüzükler bir ayrım yapmak

Elmas çekirdek bit ve onları çevreleyen gereksinimleri matkap, cam endüstri uzmanları cam koşulları seçimindeki kolayca ulaşmak için yollar bulmak için zorladık. Örneğin, elmas çekirdek matkap üzerinde yatay kullanırken, soğutucu işletim üzerinden korumak için mükemmel şekilde düz cam, yüzük sondaj parçası vardır. Sadece ters taraftan drilled konum kapak, elmas aracını soğutucusu Delme halka içine dökün ve Matkap için bir parça bant kullanın. Delme yüzük dikey veya düz olmayan yüzeylerde faaliyet yok ama kısa vadeli Delme yüzük oyun hamuru veya diğer yumuşak malzeme kullanarak yapmak için yapılabilir mi.

Yüzük sondaj Delme Bölgesi Sprey için ikinci bir kişi için gerek kaldırın ve elmas matkap kullanımı önemli ölçüde daha az zor ve daha hızlı yapmak. Delme halkaları boyutları bir sürü gelir, yalnızca sınırlı bir miktarda için yararlı olabilir Delme bir yüzük satın alma matkap boyutları olsa da hemen hemen hiç ekonomik bir seçenek. Sondaj ki çeşitli çapı 1-1/2 4″ ile yüzük” en çok tercih edilen. Bir yüzük, sondaj bir küçük çaplı kullanmak için nedenleri yine de, elmas çekirdek için kılavuzları matkap gibi bunlar halkalar sondaj yararlı olabilir teklisidir. Delik delme halka önemlidir yeterli elmas araç soğutucu ile kullanmak ve küçük elmas çekirdek matkap ekstra istenen hareket etmesini durdurmak yeterli. Delme yüzük genellikle emme üsleri ve plastikten yapılır. Delme yüzük Matkap burguları önemli ölçüde çok daha verimli kullanan elmas çekirdek olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın