Geniş bant Internet hayatınızı artırabilirsiniz nasıl

Uluslararası beyin. İnsan yarış altıncı his. Yaratıcılık ve yenilik zemin ıslahı.

Tüm bu kelimelerin net, açıklamak için kullanılmıştır ve haklı olarak çok.

Net bizimle sağlamıştır bir iletişim ve organizasyon sever biz hiç gözlenen önünüzde gösterir. 1 herhangi bir kişi (bile Al Gore) tarafından üretildiğini değil, ama henüz o kesinlikle tarihinin bir dönüm noktası olarak bizim medeniyet geçecektir. Bir zaman ne zaman yeni bir şey yapımında ileri insanlık gelişti. Organik, spontan ve kendine özgü bir şey.

İnternets “yaratma” (rağmen aslında) bir evrim aramak daha doğru olduğundan, bu yaş eski atasözü kanıtlamıştır göz önüne alırsak zamanında hayattaki en büyük puan bilinçli olarak olamam, diğer bir deyişle, onlar planı yapılamıyor gebe. Bugün çalışma özerk olarak, ama aynı zamanda sinerjik ve synchronistically, insanların milyarlarca topluca şu anda nedir web yapmak için geldim.

7 milyar farklı bakış açıları. 7 milyar farklı beceri setleri. 7 milyar ayrı Puan gezegen sunmak. İnternet bir huni veya içinde büyütmek ve bu fenomen gibi siteler, Bloglar, makaleler, sosyal medya, Resimler, kitaplar, videolar ve çok daha kolay sindirilebilir parçalara organize bir lens temin etti.

Bile şu anda başladı ve orada online üzerinde olan tüm bilgi ve gerçekler sindirmek çalışırken hayatın boyunca çalıştı sen yine de bir kısmını dokunmadım bile değil ki orada çok fazla bilgi var.

Orijinal apple bilgisayar sistemleri ve windows işletim sistemleri gün olması nedeniyle uzun bir yol geldik. Çünkü çevirmeli ağ bağlantısı ve sadece her zaman oynanması gerekiyordu o iğrenç telefon ses gün Web’e bağlanmak çalıştı aynı zamanda uzun bir yol geldik. Çoğu çocuk hakkında konuşan yok kavramı gerekir, ancak bize dinozorlar 90 ‘s, tüm o sesle de tanıdık.

30 saniye veya daha fazla yükleme süreleri. Windows buz gibi. Bağlantılar. Maymun banner tıklama vurmak ekler.
Oh 90’s.

Ben ne zaman benzer hafta, her biri iki farklı kurumları ziyaret çevrimiçi bağlantı ile bilgisayar sahip.

Bir tek bir ortak bilgisayar odası sakinleri için konut güzel amcalar emekli oldu. Ben bilgisayar sistemleri doğrulamak için durdu ve hızlı bir şekilde dışarı onlar 56/k hız vardı keşfetti. Geri için önceki şok edici bir sarsıntı oldu, örnekleri ile açıkça değil alma sahipleri yakaladı. World wide web bağlantı hızı net bir web sayfasına ulaşmak download bir şey zar zor mümkün üretilen.
“Bilgisayar sistemleri istihdam olduğunu zor yetecek kadar yaşlı” düşündüm ki, “Onlar gerek yoktu yapmak.”

Ben ziyaret diğer kardeşlerim üniversite yapıldı. Üniversite tarafından sağlanan geniş bant World-wide-web, tüm onun öğrencileri, T3 bağlantı ücretsiz.
Uzaklara uçurulmuştu.

Tam uzunlukta filmler ve albümleri sadece birkaç dakika içinde indirilen ama bir televizyon kanalları saygısız gibi sadece sayfalar anında did yük. Herhangi bir konuda indirme 100 kitap artık bir gezi tuvalete aldın. Ne zaman bir belirli fantastik kitap nadir bir hazine yüz yıl önce bir avuç göre devasa bir gelişme.

Stratejileri geniş bant net miktarı-ebilmek arttırmak senin hayat şaşırtıcı olduğunu. Artık inanılmaz yetenekli, bilgili olmak gelmek kaynakları varsa, ya da güzel çalışmada belirli bir konu ama oldukça nasıl odaklı her şeyi absorbe olan world wide web muhteşem gezegen sağlamak zorundadır bir soru değil.

Online modern gün çağımızın, 21’inci yüzyıl İskenderiye Kütüphanesi bir hazinedir. En iyi bu şekilde var olmak almak mümkün olan her şekilde gerçekleşmesi pozitif olun.

Asla bu şansı boşa gitmesine izin verme.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın