Geçmişte yıkıcı bir ayrılık nasıl

Hayatınız ile Başa Çıkmak İçin Bir Aradan Sonra Yapılacak On Önemli Mesele:
1. Bir bireyi yasaklama ve onları kaçırmanın onları istemediğinizi ima etmediğini bilin. Kaybettiğin için zarar verdiğin anlamına geliyor. Muhtemelen bu kayıp en iyi sorun olsa da yine de bir kayıptır. Asla aşk için üzüntüsün. Ortaklığın dünyanın en kötüsü olsa bile, herhangi bir zararı önlemek tipik ve organiktir. Kederinizin sizi hislerinizi tahmin etmesine neden olmasına izin vermeyin. Kısrak prosedürünün bileşeni, bağlantı yoluyla işlemenin gerekli olduğu “değerlendirme ve serbest bırakma” dır. Ne yazık ki bu değerlendirme, düşünceleriniz üzerinde sürekli olarak sahip olduğunuz türde gelir. Bu bir “işleyiş yolu ile” oluyor ve bundan daha fazlasını almayacağınızı ya da eski sevgiyi sevdiğinizi ima etmiyor. Düşüncelerinizin prosedürü gerçekleştirmesini istediği işi üstlenmesini ve üstesinden gelmesini önerir.
2. Yine de onun gibi bir şey yapsanız bile, ona karşı hareket etmek zorunda değilsiniz. Diğer kişiyle konuşmak için hiçbir zaman konuşmaya ya da bir yöntem bulmaya gerek yok. Keder uzun ve zorlu bir süreçtir ve genellikle TEMPORARILY ile acıyı hafifletir veya düşüncelerinizi içinde olmanız gereken rahatsızlıktan kurtarır. Ama kesinlikle onu hafifletmez. Sadece kaçınılmaz olanı erteliyor. Kederin duyguları öfke, acı, kafa karışıklığı, gözleme, ping ve endişe. Prosedürü bitirmeden önce, karışık duygular içeren bir roller coaster yolculuğu var. Kendine karşı nazik ol. Bazen gerçekleştirildiğini ve sonra geri dönüştürdüğünü varsayıyorsun. Bu normal. Yanlış bir şey yapmıyorsunuz. Sürece güven.
Ve bunun SİZ hakkında olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu senin işin ve “onun üzerine kazanmanın”. Eskiden ve ne yaptığını ayır. İşletmenizin hiçbiri ve sizin üstleneceğiniz şey onların işinin hiçbiri değildir. Bu gerçekten zor ama metin, asla iletişim, e-posta, asla “şakalar” veya zincir e-postalar veya komik e-postalar göndermek ve onları göndermek için onları güzelce son vermelerini isteyin. Sadece iletişim kurmayın.
3. Güncelleştirmemeye ya da henüz başka bir ilişkiye girmeye teşebbüs etmeyin. Çok cazip, ancak bu konudan daha fazlasını elde edene kadar ek bir bağlantının desteklenmeyeceğini biliyorsunuz. Herkes hayatında bir ya da iki kez “rebound” bağlantısı yapar, ancak bu genellikle en iyi sorun değildir. Bu bittiğinde, üstesinden gelmek için 1’in bir alternatifi olarak iki ilişkiye sahip olabilirsiniz.
dört. Dergisi. Kalbini ve ruhunu bir günlüğüne dök. Günlüğünüzdeki eski harflere mektup oluşturun. ANCAK BUNU GÖNDERMEYİN. İstediğin eşyaları ayırt ediceksiniz … … öfkelendirdiğin konular hakkında … … için affedilmeyi istediğin şeyleri yaz … … yapmak istediğin önemli ifadeleri indir. .. mektuba her gün biraz uyu … … kalbini dışarı dök. Listelerin sonuna gelindiğinde, yaptığınız şey için affetme talebinde bulunduğunuz bir mektup yazınız, yaptıkları şey için tekrardan bağışlayınız ve tekrar SENDRAT ETMEYİN ancak bir arkadaşınıza veya bir terapistinize yüksek sesle okuyun. Ardından mektubu yak. Bu yardım gibi ritüelleri devam ettirin. Bu senin kapağın hakkında ve devam ediyor. Onlar hakkında değil.
beş. Bir ilişki envanteri al. İlişkinin tüm artılarını ve eksilerini yazınız. Tüm üstün puanları ve eski senin negatif noktaları. Tüm yüksekler ve tüm düşükler.
  Bunu yapabildiğiniz kadar objektif bir şekilde görünün …… Pratik bir deneyimi anlamak için bu ayrılığı kullanın. SİZ HAKKINDA Öğrenme. Bu endişeleri sorun: bu kişi nasıl başarısız ilişkiler kurduğun diğer erkek ve kadınlara benziyordu … bu senin hakkında ne diyor? Hangi erken uyarı işaretlerini görmezden geldin? Onları neden görmezden geldin? Aynı erken uyarı işareti geldiğinde ne yapacaksınız? Sizde ve geçmişinizde üzerinde çalışmak için neye ihtiyacınız olacak? Bu birey bir ebeveyn gibi mi? Ebeveynlerinizle veya erken bakıcılarınızla (öğretmenler veya daha yaşlı kardeşler olabilir) çözülmemiş zorluklarınız yaşamınızda mı oynuyor? Görünüşte / performansta neye ihtiyacınız var? Buna nasıl girdin? Sizin için ne gibi karşılanmamış şartlar şovu kullanıyor? Bu senin hakkında ne diyor? Gelecekte bundan nasıl uzak durabilirsin? İstenilen istekleri ne işe yarar?
6. Yardım gruplarını bulun. Bir terapistiniz varsa, katılabileceğiniz bir grup (kızlar, kadın grupları, erkekler, erkekler grupları için) varsa ona sorun. Bir terapi grubu olmak zorunda değil. Bir hobi grubu, bir okuma grubu, dahil olmak için bazı sosyal gruplar edinin. Bu meşgul tutmakla aynı şey değil. Bu kim olduğunuzu ve sizin gibi insanlar olduğunu yeniden keşfediyor. Unutmayın, sosyal ve hobi ve terapi grupları bekarlar sahnesi değildir. Temiz bir hedefle geçin – hayatınızı yeniden inşa etmek – ve sinsi sinsi olmayacak.
7. Kendinizi dışarı koymak zor. Bir bağlantıyı sonlandırmak ve üzüntü yapmak zor. Bazen daha iyi hissedeceğimiz ve mülkün daha kötü hissettireceğine dair yüksek beklentilerimizle dışarı çıkıyoruz. Erkekleri ve kadınları sevmedik, grup korkunçtu, kimse bizi sevmiyordu. Tıklayan ve bizi çok daha yalnız hissettiren başka insanlar da vardı. Belki de sizin bireyleriniz değildir. Erkek ve kadınlarınızı alacaksınız. Hareket yoluna güvenin.
Bu, hiç kimsenin senden hoşlanmayacağı ya da kendini oraya koymayı bırakman gerektiği anlamına gelmez. Sadece bu grubun senin için olmadığı anlamına gelir. Aramayı koru. Ve sen ne zaman günlüğe baktığını kendinize bir fırsat yaratırsanız, küçük bir şey sağlayıp sağlamadığınızı sorun ya da hayatınızda, her şeyden ve eski olmayan herkesten nefret ettiğiniz bir noktadasınız. Eğer öyleyse, oraya gitmeye devam et. Uyanacak ve karşınıza çıkacak olan tek bir gün, o kadar huysuz ve titiz olmayacaksınız.
sekiz. Kendine iyi davran. Kendine bir terapi ver. Yeni bir kitaba veya giymek için güzel bir şeye yatırım yapın. Bir köpük banyosu atın. Filme gitmek. Golf ya da havuz ya da basketbol ya da raketbolu bir rousing oyunu oynayın. Bir sağlık kulübüne katılın. Tükettiğinizden ve tükettiğinizden emin olun. Bu sadece kendinizi üstün hissettirmeyecek, aynı zamanda iyileştirilmeyecek. “Bu benim için şarttır” diyen bir şey yap. Eğer gerçekten senin sevginin bir şeyse, EVEN Çok daha iyi. Günlük olarak sizin için puanlar yapın, ama aynı zamanda bir hafta kadar kısa bir sürede “ben” akşamı planlayın ve ona bağlı kalın. Rahatlamak zorunda olmanız gerekiyorsa, bunu yapın. Eğer aktif olmanın üstün hissettiriyorsa, bunu yap. Ama kendinize özel bir Gece A HAFTA verin, tam olarak sizin için mükemmel, doğrulayıcı meseleler yapmak için kendinizle bir randevu yaptığınız yerde …. “Ben iyiyim ve bunu hak ediyorum.”
Ayrıldıktan sonra zaman zaman öz saygımız önemli bir isabet alıyor. Bir şeyin bizimle yanlış olduğunu varsaymaya başlarız. Eşya için kendimizi suçlamaya başlarız. Eğer bizim eskiimiz, bize neyin yanlış olduğunu söyleyen bir türse, biz sadece terk edilmemekle kalmıyoruz. Bu farklı tren batığından çıkmak için iki puan: a) eski ile iletişim kurmayı bırakınız … kendiniz hakkında ne düşündüklerini bildiriniz, küçük işletmenizin hiçbiri değildir ve b) Kendinizi korumak için pozitif kendi kendine konuşma ve onaylama egzersiz rutinleri yapın kendi kendine görüntü. Bu ayrılmayı omuzlarınızın üzerine yerleştiren herhangi bir senaryoya girmeyin. Bu ayrılığın benlik saygısını zemine sokmasına izin vermeyin. Sizden üstün olmak, diğer insanlar tarafından yapıcı bir şekilde kendi kendine konuşmayı ve eleştiriyi reddetmeyi içerir (özellikle eski!).
Genellikle bu şekilde hissetmeyeceğinizi bilin. Bir ayrıldıktan sonra hayat var – oldukça büyük bir hayat. Belki de bu günlerde belki de ondan daha fazla bir gün olmadığına dair iyimser olun, ama o gün gelecek. Ve bu arada kendinden üstün ol.
9. İntikamdan uzak durun. Bu kadar zor olabileceği gibi … bir sürü senaryo aklınızda ortaya çıkar … ve beladan uzak durun. Sadece seni tuzağa düşürecek. Bunun hakkında yazabilir, hakkında konuşabilir ve hayal edebilirsiniz … ama bunun hakkında hiçbir şey yapma. Benzer şekilde – konuşma ve söylentileri yaymaktan uzak durun. Bunlar sadece bitirmede size ulaşacak yıkıcı davranışlardır. Çöpünüzü konuştuğunuzu veya söylentilerin yayıldığını veya intikam öyküsünün etrafta dolaştığını ve aylar sonra bunu duyan biriyle ilgilenmeye başladığınızı varsayalım. Sizi isteyeceklerine inanıyor musunuz? Sağlıklı insanların size çekeceğini düşünüyor musunuz? Hiç kimse, portföyünde bile intikam sahibi olan birisini istemez. Herkes intikam edebilecek olursanız, bunu (pals ve sevgili) bilirsiniz, bunu onlara yapabilirsin.
Fakat ondan uzak durmanın en önemli açıklaması, sizin için fantastik olmadığıdır. Sadece değil … o yüzden bunun hakkında konuşun, yaratın, hissedin … ama bu konuda hiçbir şey yapmayın.
10. Gezegenin bitiş noktası olan tek noktanın dünyanın sonu olduğunu unutmayın. Ayrılıklar doğuştan ağrılıdır. Yaralanmanız, ötekinize benzer bir şey değil, insanlığınızın bir ölçüsüdür. Gerçek şu ki, biz insanız ve sevgiyiz ve ilişkiye geçiyoruz ve gerçekten çok sevdiğimiz ve çözmemiz gerektiğinde, biz de acı çekiyoruz.
Kırılmayı takiben ağrı standarttır ve doğaldır… ağrının kesilmesi ve sefalet, standart ve doğaldır.Yatakları yatıştırmak, uyumaya yatmamak, endişe atakları elde etmek … yoğunlaşmak güçtür … bunlar tipiktir ve tamamen doğal keder tepkileri … düzenli olmayanlar intihar düşünceleri ve derin depresyon … Eğer bu tepkileriniz varsa, bir uzmana bakınız.
İntihar ya da klinik depresyonda değilseniz (sadece gerçekten korkunç ve inanılmaz derecede üzülüyorsanız), acının geçici olduğunu ve tek çıkış yolu olduğunu ve aklınızda bulunabileceğini bilin, bunu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın