Film Özeti: “artçı”

Değerlendirme: R
Süre: 90 dakika
Yayın tarihi: iyi olabilir 10, 2013
Yönetmen: Nicolás López
Tür: Korku, gerilim

Yıldız: 3 beş

“Artçı” kitlelere Şili deprem yorgunu vahşi binmek gerekir. Guillermo Amoedo, Nicolás López ve Eli Roth tarafından yazılmıştır, senaryo, kan ve gore onun dürüst pay kadar sunar ama Roth’un önceki hareketli görüntüleri, “Cabin Fever” ve “Hostel” franchise gibi bazılarına oranla oldukça uysal. Kurgusal bir hikaye, Şili 2010 yılında gerçekleşti bir deprem temel alınmıştır ve sahneleri çok az vardı yerlerde gerçeği, filme alındı olsa bile o deprem tarafından yok edildi.

Hikaye sadece Gringo (Eli Roth) ventures olarak Şili bir tatil için tanınan bir genç Amerikalı adam ne zaman başlar. Amerikalı iki arkadaşları onun macera-Pollo (Nicolás Martínez) ve Ariel (Ariel Levy) getiriyor. Param için yabancı bir nesne yok, oğlu zengin bir Amerikalı çift ve üçlü konumu size sunabileceği tüm en etkili gece hayatında katılmak görevlerini yapmak eğilimindedir. Parti için en özel VIP olanak verir ile onlar sonunda dans gece onlara yardım etmek hazırlanan 3 kız ile karşılaştım.

Grup Valparaíso için kafaları ve bir daha strobe yaktı kulüp, bu 1 underground girer. Revelers mekan sevmeye başlamadan önce bir deprem hits ve kulüp gömer. İlk depremde çok sayıda kulüp patronlarının öldürülüyor rağmen üçlü ve onların iyi arkadaşlar moloz dışarı ve sokağa bir yol rastlamak için kullanın.

Onlar zarar bir sürü şehre deprem şoktan elde etmek, ama onları bekleyen insan faktörü üzerinde hesaba katmadın biliyorlardı. Felaket dışarı icar bütün suç nüfusu sokaklarda dolaşmaya yakındaki bir hapishane yok. Son film gerçekten nasıl altı onların yol şehir genelinde her ne kadar görünüşte her yerde pusuda tehlikesi uzak durmasını çalışırken yapmak hakkında zamanı. İzleyiciler, varsa, bir grup canlı görmek yapmak o için bekleyen muallakta tutulur.

Eli Roth sadece oluşturulan ve hikaye, o da Gringo kurşun parçası oynadı birlikte yazdı. O bir bilgili yazar, yapımcı, yönetmen ve olsa da, onun adına çok az 25 oyunculuk kredi vardır. Film 1 onun avuç 1996 yapımı sinema filmi “ayna vardır iki Faces” ve 1997 vurmak ismi geçmiyor rolleri olmuştu “Kayıp Dünya: Jurassic Park.” Korku ve gerilim filmleri de Excel’e görünür iken Quentin Tarantino’nun 2009 şut isabet “Inglourious Basterds” küçük bir rol oynadı O oluşturmak ve hareket devam ediyor olsa, 2013 kendisini film “son şeytan çıkarma ayini bileşen II” ve “Hemlock Grove” tamamlandı televizyon dizisi ile üretim ve post-prodüksiyon olarak üç film içine attı yıldı.

Nicolás Martínez, Pollo fonksiyonu oynayan ekrandan Roth, Ariel Levy ve Nicolas Lopez ile yakın arkadaşları var. O “Promedio Rojo” içeren büyük ölçüde İspanyol filmleri, şort ve tv programları, dayalı bir oyunculuk meslek olan bölümüne geldi “Mi Bella Genio” ve “Que Pena Tu Vida.” “Artçı” onun 1 Amerikan işlevi film oldu ve sahip farklı bir Eli Roth filmde rol alarak o izlemek ama tahliye edilecek, “Yeşil cehennem.”

Ariel Levy kendi adına, İspanyol Filmler ve diziler içinde en-in onları çok daha fazla otuz oyunculuk kredi vardır. 2004 “Promedio Rojo” film ve o da “Que Pena Tu Vida,” rolleri destekleyen oynadı onun ilk işlev metrajlı filmi yapıldı “Marcelo, La Mafia y La Estafa,” ve “Que Pena Tu Boda.” En büyük “Infiltradas,” de dahil olmak üzere birkaç televizyon dizisinde rolleri tanımlanan “Soltera Otra Vez” ve “La Sexóloga.”

Grup Lorenza Izzo Kylie, Natasha Yarovenko Irina olarak ve Andrea Osvárt Monica-si olmak olarak bitiren 3 kız tamamen döküm olmuştur. Izzo Lucía Edwards içinde “Que Pena Tu Boda” fonksiyonu ile 2011 yılında oyunculuk kariyerine başladı ve “Artçı” sadece onun ikinci geniş ekran film oldu. Yarovenko hareket eden İspanyol tv şovları ve filmler göz önüne alındığında 2003, ve o bir yinelenen işlev izlenen televizyon serisi, “Lalola.” Osvárt bu grubun tecrübeli, sahip çeşitli Amerikan ve İspanyol tv şovları ve hareketli görüntüleri 2000, hangi “bitirmek benim başlıyor,” “Elsö Generáció,” içerir göz önüne alırsak hareket ve “taşıyıcı: dizi.”

Kim biraz heyecan ister ve onların seyahat dürtüleri tatmin edici “Artçı.” keyfine varacaksınız rağmen macera izleyiciler Roth ustaca izleyicileri memnun, tutmak için yeterli korku gerilim onları onların koltuk kenarında korumak için sadece uygun miktarda ekleme rağmen oluşur başardı. Bu kitlelere ek isteyen yaprakları bir şekilde bilinmeyen bir insan unsuru korkusu ile organik bir felaket unfolding birleştirir.

Hollywood uzun zamandır hayranı olarak başlangıçta ünlü haber internet siteleri için yazarak eğlence piyasasında mükemmel kariyer dışarı carve başardı ve şimdi Film uzay makineleri sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence piyasada ideal kariyer dışarı carve başardı ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın