Film İnceleme: “Venus ve Serena”

Rating: PG-13 (için bazı güçlü dil)
Süre: 99 dakika
Yayın tarihi: 10-2013 olabilir
Yönetmen: Maiken Baird ve Michelle Major
Tür: belgesel

“Venus ve Serena” hediye samimi bir görünür Compton, CA, gecekondu gelen iki tenis oyuncu hayatımızın içine başarı ve her 2011 Tenis sezon boyunca uğraşmak zorunda trajediler onların yükselişi. Venus ve Serena Williams özel erkek ve kadınları ve tamamen birkaç kişisel hayatlarının yönlerini medya ile paylaşmayın. Yönetim Michelle büyük ve Maiken Baird hayatlarını film mümkün alma ayrıcalığı ile ödüllendirilir için sisters güven kazanmak zorundaydın.

Williams kardeşler yükselmeye başarı hikayesi Amerikan rüyası ilham verici bir örneğidir. Haber klipleri ve röportaj yorum gelen ünlüler ve Chris Rock, Bill Clinton ve John McEnroe gibi siyasi figürler kullanılarak, belgesel nasıl Venus ve Serena en iyi dekor sıralarda yer alan Tenis oyuncuları açmak için yoksulluk yükselmiştir anlatılmaktadır.

Onların erken başarı büyük bir babaları Richard Williams, şu Los Angeles’a taşındıktan sonra gelişen bir güvenlik şirketi Başlatan bağlanabilir. Hızlı bir şekilde takip, o onun kızı dünyanın ideal Tenis oyuncuları oldu belirli yapma görevi kendini adamaya karar verdi. Hatta Venus ve Serena büyük ölçüde onların başarı nasıl gerçekten çok babaları onları onların ilk yıllarında itti için bağlanabilir itiraf edecek. Bu belgesel hemen hemen onlara başarı Tenis kendilerini adamaya zorlamak için babalarının seçim ahlaki açıdan doğru olup olmadığı sorusunu gündeme getiriyor. Bu oyun rahibeler verdi fırsatları yoksun, onlar kurban yoksulluk içinde yaşayan dertlerin için düşmüş olurdu ki olmalı.

Richard Serena ve Venüs çok sert genç yaşta itti. Venüs doğmadan önce gezegenin şimdiye kadar gözlenen en büyük kadın tenisçiler belirli bir kızı nasıl olacağını bir yetmiş sekiz sayfa planı askere. Onlar bir yoğun yoluyla acele olarak 90 ‘ ların filme görüntüleri aracılığıyla eğitim rejimi direk dansı, caz ve bale gibi etkinlikler oluşan talep rahibeler gösterilir.

Anneleri, Oracene fiyat, aynı zamanda onların çiftlik hayvanları içinde büyük bir rol oynadı. O Yehova Şahitleri sisters sağlam inanç için sorumludur. Bugün bile, o merkezi bir işlev kariyerlerinde onların çiftlik hayvanları olarak düzgün çalış. Belgesel bu sıkı sıkıya bağlı aile üyeleri iç işleyişini bir belirti verir. Bile şöhret yolu ile ev topluca sopa ve birbirlerine destek görünür.

Belgesel başlayan filme çekildiğini gibi her Venus ve Serena yıkıcı yaralandı. Venüs ciddi bir kalça sakatlandı ve, sadece Sjögren sendromu ile gerçekten ciddi bir Otoimmün hastalık tanısı için yeniden elde etmek. Serena bir ayak ameliyat kurtarıldı ve yaşamı tehdit eden pulmoner emboli mücadele gibi sonra hastanede sona erdi. Belgesel şaşırtıcı kurtarma ve dönüş her kız kardeşlerin çizelgeleri. Başlangıçta, Serena o belki de asla tekrar Tenis oynamak için yetenekli olabilir düşünce tarafından harap. Film onu ona bağlı tüp ile hastanede gösterir ve sonra o yorucu rehabilitasyon elbette eylem aracılığıyla gidiş görülmektedir. Daha sonra o topları ile ortak harekâta tenis raketi ile tekerlekli sandalyede görülmektedir. Oturumu bitirmek doğru Serena koçluk eşi ona daha sert itmek değil için kızıyor.

1 en belgesel unsurları dokunmadan olduğunu yakın onun tasviri, görünüşte kırılmaz bağ o Venus ve Serena payı. Bunların birbirleri ile eğlenceli ve her diğer destek gerektiğinde kredi sahip gösterilir. Onlar çok meşgul eğitim genç yaşta olmuştur göz önüne alındığında, onlar birkaç yakın arkadaşım yok.

Film Ayrıca Serena genellikle önemli kardeşi bakmamış ortaya koymaktadır. Richard’ın beklenti Venüs iki üstün oyuncu olacaktı. Öte yandan, Serena’yı çok daha etkileyici bir kariyer olan 1 ‘ dir. Belgesel için onun röportajlar, o o onun başarı kaybetmek ve şiddetle rekabetçi ruhu onun nefret öznitelikleri bahseder.

Belgesel de Venus ve Serena’nın küçük bir bakış açısı ile hayat çıkıyor sunuyor. Bu konuda çok ilgi değil verilir, söyledikten sonra film öncelikle sisters başlangıçlar, 2011 sezonunda mücadeleleri onların ve onların bağlantı ile her diğer üzerinde duruluyor.

Venus ve Serena özel hayatlarına açmıştır ve en bölümü için onlar çok dikkatli bir şekilde kendilerini medya tarafından maruz olma korumalı. Bu belgesel onlar isteyerek millet hayatlarını bir görünüm vermek ilk zamanı. Belgesel de özellikleri Tenis gezegen superstars olmak için Compton yoksul bir mahallede yaşayan onların yükseliş öyküsü. “Venus ve Serena” Venüs veya Serena bir ilgi vardır ve nasıl bu olağanüstü kız kardeş ikamet görmek istiyorum herkes için önerilir.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence işinde mükemmel kariyer bölmek mümkün ve şimdi film Oda referansları sahibiyim.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence sektöründe fantastik kariyer dışarı carve başardı ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın