Film İnceleme: “Star Trek karanlığa”

Değerlendirme: PG-13
Süre: 132 dakika
Yayın tarihi: 16 Mayıs 2013
Yönetmen: J.J. Abrams’ın
Tür: Aksiyon/macera/Sci-Fi
Yıldız: 4 dışarı-in 5

“Star Trek” franchise Atılgan kaptanları olduğu gibi yaklaşık olarak birçok veliler olmuştur. Her ve her bir damga Filmler ve tv şovları terk etti-se bile değil, ne yazık ki, internet üzerinde fan kurgu- ve her ve her “Star Trek” keşfetti her kendi güçlü ve zayıf yönetici yapımcıları olarak ifade etmek için neredeyse mükemmel bir tabloid olmak. Gene Roddenberry oldu başlangıçta, tabii ki, ve onun franchise midwifing ona “Galaksinin fantastik kuş.” başlık kazandı Bakımı bir ütopik gelecek vizyonunu insanlık için hayata döndürüyor gösterdi eğer sadece başlık, hak etti. Ne yazık ki, Roddenberry bazen gerçekten orijinal serinin (ST:TOS, hayranları için) bölümleri oluşturmak için vizyoner dahi olmaktan bir ara verdi. TOS gerçek yazma dahi sürekli Gene L. Coon, kime borçlu gezegen Klingonlar, mantıksal Vulkanlar ve harcanabilir kırmızı gömlekli klişe oldu.

Roddenberry 1980’lerin sonlarında geri gösterisinde getireceğini (ST: TNG), biricik-si olmak için mücadele yoluyla onun başlangıçta iki sezon büyük ölçüde eski TOS komut reprising tarafından. Gen’ın ölümüyle, Rick Berman için kim öncelikle Gene Roddenberry süpürme vizyon çerçevesinde teslim edildi, ama kim Jeri hepsini yazacağım Taylor istihdam için sağduyu vardı, manto geçti. Berman ve Taylor bir noktada daha sonra daha iyi TNG mevsimlerin yanı sıra tüm çalışır “Voyager” ve “Deep Space Nine” sorumlu olacak Bunlar tüm Roddenberry kavramları olmuştu, ama yetkili yazarlar ve yönetim parlak onun ilham çalışma ile “Star Trek” onun 90’lı yılların ortalarında altın çağa cruised. Berman/Taylor takım bir noktada “Atılgan,” bir “Star Trek” prequel üzücü bir işyerinde sürülerini üzerinde keder için gelirdi. Sonunda, ölümünden hemen sonra bir on yıl daha çok daha fazla Roddenberry öneriler tüm kadar kullanılacak ve franchise Hollywood klişe sonuna kadar tıkanmış.

Ne belgili tanımlık son, zaten gibi görünüyordu. 2009 yılında, J.J. Abrams’ın ne temelde bir kaynağı özgün Enterprise mürettebatı için hikayeydi olarak onun “Star Trek” remake çerçeveleme bütün franchise, cesur yeniden yayımladı. Kenara böyle sıkıcı kavramları süreklilik veya franchise canon olarak döküm, Abrams tür Stüdyo yöneticileri bir kalp şartları sağlayan tehditler aldı. 2009 film sadece en ilham bitiş tarafından işletilen değil sevgiyle Kongre devre üzerinde uygulanan ölmek zor “Star Trek” nitpickers bir dönem hakkında oldu alternatif bir tarih kuruldu-hayal gibi. Kolay arsa aygıtı aracılığıyla Abrams kendi görüntü dizisinde yeniden yapmak kesinlikle ücretsiz. Çok akıllıcaydı.

Güzel, yarı-parlak. En son sırada sağlayan “Star Trek içine hangi hemen önce onun serbest bırakmak nedeni karışık sinyaller kapalı atma karanlık,” gibidir. Gerçekten stüdyo söz konusu altın yapmak eğilimindedir, kutusu işyerinde gelişiyor ama görünüşe göre yapılan kazanmakta belirli bir zorluk karşı karşıya kalmışlardır başlangıçta yerine. Yaygın, üreticileri bir filmde alacak miktarı ne kadar önemli ölçüde işlevi satır kadar finansman için gerçekleştirilecek vardı için biraz ipucu verir. İdeal olarak, tek bir yapımcı parayı getirecek, tek bir yapımcı yönetmen fiyat aralığında gidiş için bağırmak ve belki de bir asistan yapımcı ya da iki sanatçısını tamamlanır. Ateş ishal üstünde ya da çok daha fazla finansman güvenliğini sağlamak için proje ek üreticileri getirilecek yüzler, Engelli finansman gibi farklı üretim şirketin İmkanları, ya da her türlü erişin. “Uzay yolu karanlığa” on üç yapımcı kredisi vardır. Yönetmen: J.J. Abrams dışında herhangi bir diğer film bu kuşkusuz kendine güven oyu olmazdı.

Karışık sinyal Abrams oluşturmak ve “Star Trek halen üretim öncesi de 3,” yönlendirmek için şu anda imzalanır söylenti geliyor. Devam filmi için güvenli bahisler, değil sakınacak vardır. Tek bir Abrams cidden ne taşıdığını bilir sonuçlandırmak için sol dışarı, Trek mantıklı. Kesinlikle, bu bile ulaşılabilir Abrams Simon Pegg Scotty olarak artığını sanan dahi oldu.
Karanlık içine”Star Trek” arsa oldukça yaygındır. Başka bir gaflet reimagining-1 Khan Singh (awesomely adlandırılmış Benedict Cumberbatch) olmak döner henüz dışarı tehlike sinyali kim-içinde korkunç bir deli keşfi yol açar. Abrams ın tarzı “Star Trek” ile büyük hayalperest Gene Roddenberry vizyoner harikası üzerinde değil veya sıkı tulumlardan Rick Berman, pazarlanabilirlik, ama yerine “Star Trek” heyecan verici bir ateş olma onları aksiyon filmi kadar açmak için görünür. Bu yorumu kitlelere çizmek ve franchise hayatta ve turp, nesiller gelecek bilim adamları, mühendisler ve film yorumcular hem ilham verici sürdürmek devam ediyor.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence sektöründe mükemmel kariyer dışarı carve için yetenekli ve şimdi Film alan eleştiriler sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak ideal meslek eğlence sektöründe dışarı carve için yetenekli ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın