Film İnceleme: Marilyn ile benim hafta

Bir sürü erkek My hafta Marilyn ile ilgisini değil. Ama çoğu erkek büyük olasılıkla yaşam ve güzellik Marilyn Monroe tarafından intrigued.

Monroe özetin özeti Hollywood güzellik ve hangi Hollywood üsleri yine de tekrar normal güzellik emsal oldu. O 1 ilk seks sembolleri Hollywood ve çoğu kişiler Monroe kimdi biliyor iken, en büyük olasılıkla gerçek birey persona arkasında bilmiyorum. Benim hafta Marilyn ile bizim yıldız ürün ve insanlar değil bugün görülür ne gelebilir tasvir mükemmel bir iş yok ve koruyarak kendi görüntü ve ünlü hayatları yok eder.

Colin Clark, Eddie Redmayne tarafından oynanan tek bir oldu kim düşmüş bir sürü, ama tek bir çiftin kim onunla mükemmel zaman geçirdim ve onu bilmek lazım oldu Monroe ile onun popülerlik yükseklikte gibi.

Varlıklı bir ailede Colin gelmiş olmasına rağmen o film işinde kendisi için bir isim yapmak için tespit edilmiştir. Londra bir konumda efendim Laurence Olivier “üçüncü asistan yönetmen” olarak gerektirir. Uyuyan Prens proficiently Michelle Williams (“Dawson’s Creek”) tarafından oynanan Monroe yıldızı adlı bir film üretimi süresince efsanevi Üstat’ın köstebek o.

Olivier (Kenneth Branagh) ve Monroe mesleklerinde Kavşağı’nda bulunmaktadır. Bir film yıldızı olarak görülen Olivier istiyor ve Monroe kritik bir oyuncu olarak görülebilir. Saygınlık ile gelen basınç de çok Amerikan güzellik için ve o teselli bulur bir motivasyonel konuşmacı çok daha oyunculuk bir antrenör ve işlev üzerinde dayanır şişe. Monroe’nun işleyicileri kabul bile ona çok para getiren işinizi ileriye hareket tutmak için katkılı tutmak için.

Bu arada, Monroe’nun evlilik Arthur Miller (Dougray Scott) çözülmeye başlar. “Onlar sürekli başında çok iyi görünür,” Bay Ideal hakkında Marilyn diyor. O Colin ile asılı barış Olivier için kendi sorumluluğu arıyor olsa rastlamak başlar. Tahmin edilebileceği gibi Colin için Amerikan güzellik ama o yoktur Marilyn bir tarafında bulmak şanslı büyük ekranda, güvenlik açığı bulunan yan.

O milyonlarca kişi tarafından seviliyor olmasına rağmen Marilyn seksi film rolleriyle bakın bir sürü tasvir özgüven sahip değil. Mutluluk bulmak umutsuzca istediği içinde adore ve kariyerine, ama imansızlık ve şüphe gelen uğrar. Ancak, kısa bir süre içinde Colin ne buluyor göz alıcı Hollywood persona görür ve gerçek birey görür bir kişidir.

Her diğer kararsız ve öngörülemeyen bir meslekte düşünüyorlar. Her ne kadar çoğu sadece güzelliği ve duygusallık tarafından büyüledi, Colin daha derin bir bağlantı onun hafta boyunca Marilyn ile bulur, ancak tahmin edilebileceği gibi seks sembolü ile alır her zaman böyle.

Monroe’nun hikaye trajik bir bitirmek için geleceğini ve Clark başarılı bir belgesel film yapımcısı olmak büyümeye devam. Yine de, onun film yıldızı ile tek bir hafta muhtemelen vurgulamak kariyerine, Marilyn ile My hafta belirtildiği gibi oldu.

Marilyn ile My hafta değil mükemmel işlevi ama harika bir filmdir. Williams en kesinlikle bir Akademi Ödülü’ne aday ama onun verimlilik böyle aktrisler kadar etkinleştirmek Viola Davis ile karşılaştırıldığında pales.

Yine de, sadece millet yine de Marilyn Monroe hayat tarafından hayran olarak sinemaseverlerin hayatına filmi ile ilgili hayran kesinlikle olacak.

Todd A. Smith olduğunu yayıncı için Regal siyah Mens dergisinin yayın Afrikalı-Amerikalı mahalle Haberler Politika spor HealthThe dergi üzerinde odaklanan bir mahalle On line İlanlar ve iş gizli siyah iş kurumsal DirectoryVisit fonksiyonları için Benim hafta Marilyn ile çalışma

Todd A. Smith üzerinde hat dergi Afro-Amerikan erkekleri etkileyen endişeleri için taahhüt için yayımcı budur. Net İlanlar ve iş gizli siyah kuruluş dizini yerel üzerinde görmek için bir göz atın. Okumak için çok Marilyn ile My hafta hakkında daha fazla bir göz atın

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın