Film İnceleme: “Kiss of the Damned”

Rating: R (kanlı şiddet, güçlü cinsel içerik, çıplaklık, dil, bazı uyuşturucu kullanımı)
Süre: 97 dakika
Yayın tarihi: iyi olabilir 3, 2013
Yönetmen: Xan Cassavetes
Tür: korku

Yıldız: 2.5 dışarı-in 5

Karışmış senarist Paolo (Milo Ventimiglia) kırsal Connecticut’ta bir ev kiralar, o onun İşlet üzerinde odaklanabilmek için sessiz bir süre için umut ediyor. Onun hayatını hızlı değişiklikler şekilde onun düşüncelerini dan uzak şey “Kiss of Damned,” Xan Cassavetes üzerinden gür ve güzel atış vampir filmi içinde bu senaryo olduğunu.

Paolo Djuna (Josephine de la Baume), soluk bir Fransız gizemli o kadar çekici olduğunu bazı DVD’ler bölgesel bir video saklamak için geri geliyor. Ona yaklaşıyor ve ona yeterince hareketli görüntüleri tek başına onu yemek yemeyi kabul bütün gün izlemek semihermitic bir hayat yaşayan Djuna almak için onun şaka ile takılar. Yakında akşam yemeğinden sonra şık zevkini yansıtacak şekilde dekore geri onun yayılan emlak için onu davet etti. O bırakmak, onu sonsuza kadar reddetme söyler ve Paolo hisleri ile üstesinden olduğunu. O sonunda relents kadar onu dışarı inatla soruyor bu yüzden o onun ret kabul etmiyor vurulmuş. Geri her ev tam olarak nerede Djuna onu küçük bir sır sağlar, içine davet etti: o bir vampir mi. Böylece baş-over-topuk içinde gerçekten ona bir vampir gibi düzgün yapmak için onu ikna eder gibi akşam bitirmek tarafından Paolo olduğunu.

İki bu arazi, memnun yaşamlarını kesintiye uğratmasını Djuna’nın itici bacım Mimi (Roxane Mesquida) geldiğinde bir balayı tür getting saklanmak. O kan için insanları öldürmek istemiyor nedenle onu vampir doğa için geldiğinde Djuna vicdanı ile güreş. Mimi, aynı zamanda bir vampir kesinlikle ahlaksız olduğunu ve iman blink değil onun susuzluğunu gidermek için herhangi bir yakın insan öldürme. İki Mimi Paolo için bir zevk almaya başlar ve bakire bir genç kız bir kurban olarak sağlayarak Djuna’nın usta, Xenia (Anna Mouglalis), özendirmek çalışır zaman gece mücadele başlayın. Sadece iki vampir olabilir, bir sürü kan içerecektir iradeler büyük bir savaş için sahne ayarı bir şekilde rahibeler çatışma.

Vampir hareketli görüntüleri onlarca “Kiss of Damned öncesinde” üretilen, ama az çok bu 1 moda olmuştur. Bu filmi izlemek çok güzel yapmak eğilimindedir Djuna’nın güzel ev sadece tasarımcı görünümünü değil. Bu aynı zamanda yönetmen Cassavetes filmleri hiçbir şekilde ne yok sayar detay için fantastik bir göz ile sahneleri oluyor ki etrafındaki karakterler yoludur. O film sektörü gölgesinde büyüdüm bu yüzden Cassavetes Hollywood royalty oyuncuları Gena Rowlands ve John Cassavetes, olarak gelir. Dikkate bunca yıl, bu film, onun işlevi ilk yönetmenlik, keyifli nedeni için para gerekir.

De la Baume döküm ilk olarak dahi casting yönetmeni yönü üzerinde gerçek bir felç geçirdi. Açılış çerçevelerden de la Baume sadece ne Paolo buluyor tam olarak kavramak için seyirci sağlar işkence güzellik bir aura kurar. Onların Kur Belki kısa olabilir ama hala oldukça inandırıcı zahmetsizce millet ona Djuna çizmek için de la Baume’nın yetenek tarafından oluşturulur. Ayrıca o ile gerçekten şiddetle içinde gerçekten gibi bir adam gibi görünen Ventimiglia, daha doğrusu elektrik kimya vardır yardımcı olur. O film, odak noktası olmayabilir ve onun Djuna ile ikincil Djuna ve Mimi arasında bir ortaklıktır ama o kuşkusuz işlevini destekleyen bir sağlam bir etki oluşturur.

Erkek karakterler üzerinde birkaç vampir filmleri Merkezi ve nasıl etkileşim ve enerji için mücadele. Ayrıca filmin senaryo kaleme, Cassavetes, daha doğrusu iki kız ve zor ile ilişkilerini her diğer odaklanır. Vampirler ev dinamikleri genellikle çok heyecan verici ve canlandırıcı izlemek için kardeşçe bond (ya da yokluğundan) arasında Djuna ve Mimi kılan filmde keşfedilmeyi olmayan. Mimi, Mesquida işkence Djuna ve o insan kanı için lusts bile ulaşılabilir, insan kalmak istiyorum onun için fantastik folyo olduğunu. Onlar kadın Lestat ve Louis Anne Rice’nın “röportaj ile Vampire,” dan sürümleri gibi tövbeli Louis ve şımarık vampir velet Lestat hizmet veren Mimi Djuna vardır. Cassavetes Ayrıca Fransız yönetmen Jean Rollin, çağdaş vampirler şehvetli, kana susamış tarafında araştırdı 1970’lerde films tarafından etkilemiş görünüyor. Cassavetes vampir tür tüm hayranları yapabilirsiniz ek etkileyen olursa olsun yeterli etkisi “Kiss of the Damned.” gibi ilave filmler yapmak için kalan tek umudumuz

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence işinde büyük meslek carve için yetenekli ve şimdi film alan değerlendirme sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber siteleri için yazarak eğlence piyasasında büyük kariyer dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın