Film İnceleme: “iyi Gatsby”

Rating: PG-13 (bazı şiddet resimleri, Sigara, cinsel içerik malzeme parti, dil kısa)
Uzunluk: 142 dakika
Yayın tarihi: Belki de on, 2013 Mayıs
Yönetmen: Baz Luhrmann
Tür: Dram/Romantik

Yıldız: 4 dışarı-in 5

Üzerine bir zaman zaman, Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio) enjoy Daisy (Carey Mulligan) yapıldı ama aşkları değil en son. Daisy geçti ve hantal Tom (Joel Edgerton) evli, Gatsby o Tom’un ile rekabet etmesi mümkün değildi gerçek daha fazla ağladım rağmen bol servet hakkını saklı tutar. O birkaç gölgeli fırsatlar üretilen ve zengin oldu tony Batı yumurta, zengin bir genişletilmiş Adası banliyösü taşımak yeterli. Onun geniş konak yakın hangi kalkınan Wall Street raider Nick Carraway (Tobey Maguire) kiralar küçük bir ev var.

Nick sadece Tom ile Gatsby sudan karşısında oturuyor Daisy, kuzeni olmak oluşur. O fark kadar onu gibi Gatsby kaybettim, yakında onun gün mutlak can sıkıntısı içinde geçiriyor. Onun zengin, neredeyse efsanevi partiler katılıyor başlar ve Tom ile Myrtle Wilson (Isla Fisher), bir benzin istasyonu Görevlisi kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz karısı onu aldatmış ederken kendini eğlendirmek için Gatsby yol görüntülenir. Myrtle Tom onu kocası George (Jason Clarke), uzak ## yavan hayatını almaya gidiyor hissetmeye başladığında onu reddetti. Bu acımasızlığını altını çiziyor ve Daisy Gatsby heyecan onun hayatında neden ihtiyacı bile o onunla olmak Tom bırakarak gerçek niyeti olmadığını gösterir.

Nick Daisy, Tom ve Gatsby çok daha fazla vakit geçirmek başlar ve yakında o Wall Street’te zengin grev olsaydı, o olurdu hayat bu anlar. Yüzeyi bu adamlar ve kadınlar kendi zenginlik ve boş zaman mutlu görünüyorsun, ama o daha derin hayatlarını delves sonra onları seedier, bencil tarafında görüyor. “Mükemmel Gatsby” ekşi, hangi durum ve nakit büyük ölçüde insan terbiye iyi niyet yerini almış ve içinde gitti Amerikan rüyasının son bir hikaye. Bu zararlı ama (ve tek bir durumda, ölümcül) zengin olacak yaşam tarzı hala Nick emmek ya da o-ecek var olmak kabil uzak Batı yumurta onun aklı ve insanlık sağlam ile yürüyüş?

“The Great Gatsby,” genel olarak şimdiye kadar yazılmış en iyi Amerikan romanını olarak kabul olmasına rağmen ekran veya sahne için adapte olamazdı ifade etmiştir. Robert Redford ve Mia Farrow oynadığı bir film, 1974 malzeme bir film haline oluşturulmuş olabilir kanıtladı. Mükemmel bir uyum olmamasına rağmen onun filmleri Luhrmann getiriyor caka yoksun. Luhrmann bir avuç baharat şeyler için kitabın arsa ile sanatsal lisans ise 1974 film aynı zamanda tedarik malzeme gerçekten sadık kaldı. Sonuçlarına bakılırsa, “Muhteşem Gatsby” belgili tanımlık perde için adapte edilebilir, sadece uygun yapmak için küçük bir etkinleştirme ihtiyacı var. Luhrmann ve onun döküm hikaye büyüleyici ve temiz olsun için gerektirir sarsıntı ver.

Yönetmen hiçbirini izledim herkes gibi Baz Luhrmann’ın filmleri cekti beklemek, “Muhteşem Gatsby” görsel olarak şaşırtıcı bir filmdir. Kredi yönünü eşi Catherine Martin, şimdi Luhrmann’ın görsel alışkanlıkları onun içi gibi bilen müşteri gider. Her tek parça elbiseler giy karakterleri ustalıkla döneminden geleceğini bir şey gibi bakmak için atanan set dekorasyonu ile ama hafif bir bükülme ile gitmek için özenle seçilir. Görüntü yönetmeni Simon Duggan’ın baş döndürücü dizi kamera çekimleri ve açıları içinde ekleyin ve bazı herhangi bir film en büyük görsel son bellek almak için. Yine de herhangi bir iyi aktörler için herhangi bir ödül ile sona erecek bilgilendirmek için erken gerçekten onların “Muhteşem Gatsby” gerçekleştirir, ancak filmin şüphesiz en az set dekorasyonu ve kostümleri ve çoğu için büyük olasılıkla müzik gibi düzgün aday.

Aktörler performansları yönüyle, neredeyse olan bakış açısından filmin gösterildiği Nick göstermek çalmak Maguire ile fantastik vardır. Bununla birlikte, film doğru yıldız sadece olabilir ki döküm geri kalanı ile listelenmeyen bir belirli daha fazla karakter var: müzik. Luhrmann müzik Moğol’film ayarlandığı dönemi nüfuz caz ile yeni bir almak gelip Jay-Z ile birlikte kaymaya başlamıştır. İşitsel bir saldırı için bu ayarı dışarı alarak dışarı 1920’lerde hikaye ile modern bir lezzet verir büyük bir sonuçtur. Film görsel gözlük için o zaman karşılaşma yeniden yaşamak için soundtrack kopyasını almak emin olun.

Hollywood uzun zamandır hayranı olarak başlangıçta ünlü haber internet siteleri için yazarak eğlence sektöründe fantastik meslek dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi film alan bilgileri sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber internet siteleri için yazarak ideal meslek eğlence sektöründe dışarı carve başardı ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın