Film eleştirisi: Residence

Rating: R (cinsel içerik ve sağlam dili)
Süre: 105 dakika
Yayın tarihi: 10 Ekim 2012
Yönetmen: François Ozon
Tür: Gizem/gerilim

Yıldız: 3.5 dışarı-in 5

“Evde” yönetmen François Ozon bir genç adam ve onun Fransızca öğretmeni arasında akıl hocası öğrenci ortaklık araştırıyor tarafından 2012 filmidir. Fabrice Luchini Bay Germaine, yolladığı öğrencileri cansız performansı hayal kırıklığına bir Fransız Edebiyatı öğretmen çalış. Germaine öğrencilerin çoğu sadece tarafından aslında craft içinde ilgi çekici aksine onların yazma atamaları alma gibi görünen bu arada disheartened.

Ernst Umhauer Claude, pejmürde Germaine için taze bir nefes hizmet eden bir Fransız Edebiyatı öğrenci çalış. Claude bir sınıf arkadaşı ömrünü içine onun beklenmeyen baskın chronicles bir atama ev gönderir. Claude impishly çekici bir genç adam, herkesin kalbine yolunu değiştirme yeteneğine sahip olan tek bir şey. Germaine çocuğun samimi onun açıkları hesabıyla büyüler. Claude ona tapıyor edebiyat büyüleyici genç antiheroes hatırlatıyor ve o yakında çocuk kendi kanatları altına yazma çabaları teşvik gerektirir. Germaine bir eğitimci, o cesaret kırıcı olması gerektiğini, çıkarcı ve etik olmayan davranış etkinleştirme amacı için onları teşvik eder.

Claude’nın neredeyse sosyopat yetenek cazibe ve işlemek için tam olarak Germaine’nın inanılmaz meslek tehlikede olduğu noktaya gerçekliğin sınır blurs olarak Fransızca öğretmeni hakiki unreal ayırmak için eğitim almak gerekir. “Ların” öğrenci ve öğretmen arasında klasik ortaklık nadir bir almak ‘s. Durumlarda, Germaine öğretmen olup olursa olsun veya ne olursa olsun ister Claude onu öğretiyor belirsizdir. Germaine olasılıklar romanlarıyla içinde yer ve karakterlerin tam somutlaşan ve Claude yaşayan görür. Claude hayata gelen bir sevgili karakter gibi hemen hemen ise, ancak Germaine yakında özellikle gerçek insanların duygu ve hayat söz konusu olduğunda ne kurgu Fantastik normalde gerçekte, kötü olduğunu anlar.

Fabrice Luchini Bay Germaine olarak güçlü bir performans sunar. Herkes bir eğitimci iş için geldiğinde özellikle gerçek gibi görünüyor onun mesleği ile hayal kırıklığına hiç olmadığı için relatable karakterdir. Bütün Bay Germaine istiyor paylaşmak için onun gerçekten öğrencileriyle, edebiyat gibi ama o onun sınıf bulur ve atamaları bir chore daha fazlasını hayal bir gezegene açık tutulan bir kapı. Claude içinde genç kuşak için umut bulur ve o yazı ve edebiyat o bir sürü yıl olmamıştır bir şekilde bağlanmak için ilham kaynağı.

Ernst Umhauer acemi çaylak oyuncusu ama izleyici hiçbir koşulda bu özelliğinde”içinde.” actor’s performans bakarsak bilecek Claude o rahatsız edici gibi sevimli bir derin, çok yönlü karakteridir. İzleyiciler diğer karakterler onlar akıyor gibi onu aynı zamanda güven değil ekranda ona tapıyorum uyarı. Aktör sadece o ikna edici ve Claude hayatta fonksiyonu getiriyor. Dorian Gray ve Heathcliff gibi klasik karakter anımsatır belirli bir eski dünya cazibe ile kendini taşır.

Kristin Scott Thomas Germaine’nın karısı olarak, Jeanne unutulmaya değil etmektir. Thomas bir yardımcı rol filmde oynar olsa bile, onun karakteri tüm cazibe ve bir başrol derinliği vardır. Jeanne zarif ve rafine ederken kocasının sertlik için en iyi bir folyo görür onun karakteri hakkında eğlenceli bir hava tutmak.

Bazı izleyiciler filmin atipik hikaye anlatımı çok az kişi için film tapıyorum çekici bulur. “Mülkiyet” Gençlik ve yaş masumiyeti ve saflığı ile ilgili olarak düzgün içeren kontrast nadir bir görüntüdür. Gerçeklik ve hayal arasında Hattı Bulanıklaştırma doğrusal olmayan öykü anlatma hayranları bu filmden zevk alırsınız. Gerçekten neler olduğunu ve Claude’nın genç hayal sadece hayali icadı nedir bilgilendirmek genellikle mümkün değildir. Bazen, hatta Claude kendini onun karakteri çok relatable kılan bölümü olan ayrım yapmak zor bulur.

Sıradışı hikaye anlatma biçimi ve arsa biraz zevksiz olsa bile, büyük olasılıkla diğer ilginç dramalar olacaktır hayranları “Özellik” çevirilir. zevk Bir yaş kabul hikaye gibi bu film çok büyük bir yaş geliyor hikaye değil. Germaine ve Claude kusurlu ve relatable her karakter kendi kişisel uygun vardır. Öğretmen ve öğrenci arasında ortaklık gergin ve kesinlikle anlamak için gösterir, benzersiz bir görünüm veren kırma, amacı için eğildi. Oyunculuk güçlü ve her en önemli ve destekleyici karakter komut dosyası cazibesi ile canlı getir. Herkes için bir şüpheli ancak melankolik almak akademik hayat ve edebiyat modern çağda avcılık “Mülkiyet,” vermek a denemek lazım.

Hollywood uzun zamandır hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence sektöründe mükemmel kariyer dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi Film uzay referansları sahibiyim.

Hollywood uzun zamandır hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence işinde en iyi meslek carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın