Film değerlendirme: Nesil……

Rating: R (güçlü cinsel içerik malzeme, dil, uyuşturucu kullanımı)
Süre: 97 dakika
Yayın tarihi: Belki 3, 2013
Yönetmen: Mark Mann
Tarz: Drama

Yıldız: iki dışarı-in 5

Doğum günü kartları arkadaşları ve aile üyeleri açılması John (Keanu Reeves) ile “Üretimi Um…” başlar çoğunlukla kopacak görünüyor. New York’ta kuzeni harap bir dairede yaşıyor ve o hayatta hiçbir gerçek hırs vardır. Bile anlamlı hayatı ailesi daha, resmen ek kendisi de hayal kırıklığına şimdi o topal olduğunu söylüyor onun algı ve dürüstlük hakkında çok diyor.

John sarsak önemli bir miktar yok iken, o olanlar yakın küçük bir daire var. İki tane Mia (Adelaide Clemens) ve Violet (Bojana Novakovic), John amaçsız bak iki kız vardır. Onlar sarhoş veya daha yüksek cansız ve bazen riskli varlıklarını ile başa çıkmak için oldukça fazla her akşam almak isteyen fahişe vardır. Bunlar açıkça bağımlıları ama ne John ne de herhangi diğer yakın arkadaşlarının fark ya da bunu gibi görünüyor. Yakında o yakındaki bir flaş mafya video kameradan çaldı sonra onlar bar bar ne kadar çok nefret ediyorlar hayatlarını unutmak atlamalı onların gün işlemek gibi John film Mia ve Violet için karar verir.

John, Mia ve Violet birlikte paylaşmak uzun gün akşam ve iki Bayan dönüşüyor kendilerini vücutlarını yabancılara satış ek bir gece için çelik hızlı bir şekilde deneyin. Onlar şu anda onların duygusal serbest bırakmak o gün zihinsel yorgun görünüyor, bu yüzden ruhsuz çalışmaları için hazırlamaya çalışıyorum iki kez zor görünüyor. Onlar sokaklarda başka bir akşam yüzleşmeye hazır olsun kamera yorgunluk iki karakter gösterir. Hemen yakında aldılar gün sonra gerçekleştirmek sahip olmak için onları için haksızlık gibi gözüküyor, ama büyük şehirlerde hayat böyle. Önde krediler rulosunun, tam olarak neden üç kişi muhtemelen seyirci şaşırtacak sarsak olduğunu koymaktadır iyi bir küçük twist var.

Facebook sayfanızı kontrol ve gündelik deneyimlerini fotoğraflarını Twitter’da gösterilen çağda “Üretimi Um…” karakterleri kesinlikle dünyanın geri kalanından bağlantısı kesildi. Sanki herkes onlar hakkında nasıl farklı olduklarını kaçmak için onların kişisel küçük kabarcık bulunması gibi. John pek mutlu kuzeniyle birlikte bulunan ama o gurme kek yiyor ve içecekler harika şarap bile gibi o pek mutlu. Filmin başında John herhangi bir kamera var, ama o bir biriyle takip ediyor. Kamera çaldığı zaman, Paylaş-neredeyse hazır bir katılımcı her şey olur üretimi. Kırık kızlara kamera yerleşir gibi her şeye rağmen o her şeyi kamuoyu ile paylaşmak değil acı açıktır. Onlar are daha yüksek ya da sarhoş kadar gerçek hayatta çok az bir şey hiç paylaşıyorlar.

Direktörü Mark Mann kız gerçekten John’s çalıntı kameranın lens hissediyorum yabancılaşma yakalama üstün bir iş yok. Onları birbirleri ile henüz yine de yalnız oldukları gibi görünmeye kılan bir şekilde en önemli karakterlerin tüm 3 kare. Zeki camerawork da film için daha fazla katman ekler film biraz klostrofobik bir duygu verir. Mann filme önce oturdu ve bu yalnız, çaresiz kamera efektleri gerçekleştirmek için hangi açıları ve çekim işlevi çok çalıştım ve aslında zekice işlev. Onlar üzerinden tam burada içki ve uyuşturucu için bir konum isteyen dolaşmak gibi filmin sonunda, seyirciler muhtemelen gerçekten ağrı ve yalıtım genç kızların hissedeceksiniz.

Filmin yönetmeni hizmet veren yanı sıra, Mann da senaryo sadece kurşun işlevinde Reeves döküm önce yazdı. Mann Senaryo Reeves ile John karakterini çok güzel nasıl Reeves genel olarak algılanır ile uygun görünmektedir düşüncelerinde yazdım gibi yakında film izledikten sonra gerçekten hissediyorum. Sadece oluruna bırak ve ne olacağını görmek için onun üç özel sanatçılar Mann söyledi gibi filmin bazı bölümleri önceden yazılmamış, bak. Görünüşe göre çok spontan henüz inanılmaz derecede çok komut dosyası içeren bir film film gerçekliğin çekirdek mücevher çalışmanızdır. Hiçbir sürpriz olması gerekir o zaman Mann daha önce vardı sadece bir belirli kısa film ve belgesel yönetmen ve “Üretimi Um…” bir belgesel bunu sadece o hissi vardır. Sürükleyici ve izlemek heyecan verici bir hibrid belgeseldrama gibi sanki.

Hollywood Genişletilmiş zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence işinde mükemmel meslek bölmek için bir konumda olduğunu ve şimdi Film Oda referansları sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence piyasada ideal kariyer dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın