Film değerlendirme: “kimse yaşamıyor”

Rating: R (güçlü kanlı şiddet, yaygın dil ve tüm rahatsız edici Fotoğraflar ve bazı çıplaklık/cinsellik)
Süre: 86 dakika
Yayın tarihi: 10-Belki de 2013 olabilir
Yönetmen: Ryuhei Kitamura
Tür: Korku ve gerilim
Yıldız: 3 beş

“Yok 1” bir son derece kanlı korku/vahşet filmi Yönetmen bir kült film bu tür hardcore hayranları arasında klasik olmak kaderinde görünür Ryuhei Kitamura yaşıyor. Yoğun şiddet ve kanlı, bu film kesinlikle alıngan veya kalbin zayıf için değil. Yine de, çok sayıda ikinci hakim giderek daha yaratıcı ve ayrıntılı cinayetler izlerken bir tekme filmin yarısını alacak.

Film ne, ilk onun süper maço kahraman, temelde kredi sürücüsü olarak adlandırılan bir adam vahşice karizmatik Luke Evans tarafından tasvir olmak gibi görünüyor üzerinde duruluyor. Biz sürücü hakkında bildiğim tek şey o ve onun kız arkadaşı son zamanlarda şehre çok kolay sürücü olarak işlev görüyor için de duygusal olarak orada hiç ITE yama umut olmak için uzak olduğu görünmüyor aslında rağmen onların geçmişte sorunlar kaçmak için taşındığını MS kadar.

Yine de, tüm sorunlar başlar kadar aralarında en az dostane olmak görünüyor. Aniden onlar suçluların bir çete tarafından rehin alındığında çift yolda sürüş. Bu suçlular oluşturdukları hiçbir fikri ne kadar büyük bir hata var.

Seyirci hızlı bir şekilde anlamak başlar her şey çift arasında olarak sürücü görünüyordu olmak var kız açıklanamaz ve şiddetle kendi başına zaman sevgilisinden kaçmak için bir olasılık ile sunulan dilimler. Ancak, onu rehin için teşebbüs vardı çete intikam almak sürücü başlar gibi şiddet ve kan, sadece başlangıcı bu.

Filmin geri kalanı titizlikle her bir özel bir yer benzersiz, devrimci bir şekilde benzersiz sahne ve araçları, bir ahşap içeren bir biraz klişe sahne de dahil olmak üzere çeşitli istihdam öldürmeden önce çete üyeleri her tek avcılık sürücü üzerinde duruluyor parçalayıcı. Çete üyelerinden çok daha fazla gruesomely ile dağıtılır ve koşmaya başladı ve kendi kendini ilan eden bu psikopat gizleme ve tüm bunların taşıyan kendilerini savunmak için onların sözde kurban küçümsemiş gerçekleştirmektedir.

Sonsuz ölüm sahnelerinin tatili tek şey biraz bu yan hikaye gerçekleştirmek zor eksik mirasçı Emma, içeren oynadı parlak tarafından baştan çıkarıcı Adelaide Clemens. Emma’nın kayboluşu ön sayfa Haberler ay oldu ama yakında rehin, kim bağımlı ve şoförün bagajda gizli bir bölme içinde ağzı Emma’nın bir görünümüne kabul edilir.

Her şey aslında güzel bitirmek sarılmış, ancak yine de bu hikayede yer almasını görünüşte iyi karakter ile diğer kötü adamların üzerinde onun saldırganlık yaptırmayı bütün bir bit anlamsız sadece 1 kötü adam olduğunu duygu , Emma saymazsak. Yine de, o kesinlikle emin olmak için bir karakter olarak yeterli oluşturulur.

Gerçek şu ki, karakterlerin hiç iyice gelişmiştir ve gerçekten hiçbiri bile sempatik değil. Yine de, “Hiç bir özel hayatlar” dışında bir şey korkunç öldürmek fest olmak taklit etmez ve gibi karakter geliştirme eksikliği çok önemli ölçüde, özel olarak filmin oldukça kısa süre sadece fazla yetmişinde düşünürken önemli değil dakika, kredileri içerir değil.

Diyalog da biraz zorla görünür ama döküm yine de bu her admirably işi yapabiliyor, ve bir kez daha yönetmeni Ryuhei Kitamura ve yazar David Cohen gerçekçilik veya daha güvenerek alternatif olarak inandırıcılığını ile çok ilgili bakmıyorum lideri daha cinayet sahneleri film ilerletmek için.

Herhangi bir kişi için çok daha fazla arka plan veya derinlemesine bir hikâyenin arıyor muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacak. Yine de, bu faktörlerin önceki görünmesini bir yerimizi aldık ve sadece ne olduğunu film çekmek, aynı zamanda hem eğlenceli hem de şok edici olmak bulmak gerektiğini. “No 1 yaşıyor” hiçbir şekilde bir başyapıt dikkate alınacaktır küçük şüphe olduğunda yine de izlemek heyecan verici ve unutulmaz cinayetleri, orada en iyi ile hangi sırası bazıları korku korku tür vermek zorunda bir sürü sağlar.

General, “Hiç bir çiftlik hayvanları” kesinlikle adını kadar yaşıyor ve devrimci ölümler içine bir daha kısa etkileyici sayıda sıkmak yönetir izleyiciler sıkılmaya başlayabileceğini ya da eğer desensitized olarak bu durumda iyi çalışır tipik çalışma süresi, daha o çok uzun devam etti. Hiç şüphesiz bir klasik değil ama yine de kanlı şiddet ve gore hayranları adore belirli bir film gerçekten, “Kimse yaşamıyor” en az bir yerde kült korku sinema tarihinin hak ediyor.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence işinde mükemmel kariyer bölmek için bir konumda olduğunu ve şimdi film Oda değerlendirme sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak eğlence sektöründe en iyi meslek dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın