Ev almak için teşvik OHF Binası tadilat ile satılan

Eğer ev tanıtıyoruz, pazarlama ve bir ev göründüğünden reklam için ek olduğunu idrak gelmiş. Alıcılar beklentileri ile gelmesi ve ziyaret ettiğiniz diğer özelliklere her detay doğal olarak değerlendirir. En büyük rakiplerinden en iyi yolu nedir? Cevap de yenileme içinde yalan olabilir.

Evinizi satmak için yenilemek hazırlanırken çekmek için ilk adım ortak bir müteahhit eleman almıyor. Pazarlık için kendi görev olmak tam remodeling için bir sözleşme proje o zaman tam olarak güzel olarak onların takım projesiyle başka bir remodeling yüklenici alt sözleşme olmadıkları sürece olacaktır. Bir genel yüklenici düzenleme içeren projeler ve mimari, sıhhi tesisat, elektrik, çatı kaplama, Kuru duvar, dolap ve resim ele almaktadır.

Bazı belki birkaç teklifleri üzerinde yerleşmeden önce farklı remodeling müteahhitleri dan satın tavsiye edebilir, tek ev. Ancak, diğer millet remodeling proje için OHFConstruction seçerek aramanızı ideal ortak müteahhit kısa azaltabilir kabul eder.

“Bizim bu yıl yenilemek karar verdik, biz çeşitli çeşitli şirketler baktı ve hemen çevresinde OHF bina ile gitmeye karar verdik ve biz bu yüzden içerik kontrol ettikten sonra yaptık! Bizim ev 60 yaşında ve istediğimiz gibi “bizim yenileme mevcut duvar kanal taşıma, kaldırma dahil bir açık tarzı” bazı elektrik, yeniden yalıtım ve kuru duvar örme dış duvarlar hareket ikinci kat için çalışır. OHF tüm bu yönetmek için birden fazla donatılmıştı. Ayrıca, OHF pot aydınlatma, ısıtılmış Seramik Karo zemin ve büyük bir mutfak şimdi bizim ikamet akışı fantastik yapar bir ada ile yüklü! Biz son derece tavsiye ederiz OHF bina!”- Rhonda ve Tom B.

OHF bina temel bir müteahhit ve proje yöneticisi öncelikle dışarı çekici, Manitoba, Kanada merkezli. Oldukça yeni bir sözleşme firma 2010 yılında tasarlandıkları bile OHF grubun tek her üyesi önemli uzmanlık ve bilgi sadece inşaat ve konut tadilat çoğu elemanları almak yürütülen ama tamamen gözlerinin içine tamamlanmış projeler istemcisi olarak etkili bir şekilde. İki proje yöneticileri her yeni remodeling proje için 27 yaş uzmanlık getiren genel müdür ile birlikte tadilat ve inşaat deneyimi bir bolluk var.

OHF takımın geri kalanı birkaç ticaret ve Bodrum tamir uzmanlar, kabine montajcılar, marangozlar, döşeme montajcılar, hazırlayanların, lisanslı elektrikçi, ressamlar, çatıcılar ve tapers gibi yetenekli üyeleri içerir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın