Endüstriyel öğretim gelecekte destekleyici

6 ay Proje öncelikle dayalı altı endüstriyel eğitim uygulamaları gerekli ay parçalar için BT ile ilgili bazı teknolojik derecesi ders broşürünü alan BCA, MCA, asker, b. SC (BT) ve yüksek lisans (BT), vb. gibi ve bu yüzden aynı zamanda. BT evrensel teknolojik genişleme ile sektör öğretim programı eğitim başına içeren dagilimini ve eğitim ile ilgili ek alanlar ve disiplinleri gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bu altı ay endüstriyel talimat kabul edilmiştir piyasada gerekliliğini kıyafeti ve sanayi prospektüs önemli bir parçası olan koçluk, öncelikle dayalı özellikle yetenekli pros. altı ay proje ile göze olarak dışında Zamanlanmış sınıf eğitimi özel bir öğrenciden genişleme yardımcı olur.
Öğrenci kurulu teknolojileri Java (temel ve gelişmiş, Bahar, hazırda bekletme), nokta Net (SharePoint 2007), yazılım programı sabit, sistemleri çevrili gibi onlara Koleji ya da bu her yerde imalat öğretti geniş bir ürün yelpazesine gerekir , VLSI, IBM anabilgisayar, Oracle Applications, Linux Yöneticisi, bilgi depolama, SAS, PHP (Advance PHP), C dili, MCSE, CCNA, CCNP ve benzeri. Hemen öğrenciler titiz bir alan seçtikten sonra onlar takip öğrenciler için ücret gerektirecektir uygulamalar koçluk böyle altı ay sanayi tarafından birleşme verimli önlemleri alabilir:

Ben sadece onların altı endüstriyel eğitim sapık var aydaki hatalı yerine kendi kariyer azalan ne gibi avantajlar tanımak için BT Mühendis olduğunu iddia eden taze çok öğrencilerin teknolojik görüşmeler katıldığı zaman büyük bir memnuniyetsizlik vardır. Ne bir hatta almak kapalı olduğu ortaya çıktı Ağımdaki çöküşü ve blaze konumda kendi kariyer olmak olabilirdi.

• Öğrenciler meslek altı ay sanayi, aynı anda eğitim fikirler fonksiyonu ile koçluk üzerinden canlı projeler üzerinde elde etmek. Projeler mantıklı öncelikle dayalı bilgi uzmanı davranışını yardımcı olacaktır.
• Öğrencilerin gerçek zaman projeler üzerinde işleyen zengin anlayışa sahip şirket uzmanlar ile altı ay endüstriyel eğitim alın ve aynı tüm ders eğitim aracılığıyla öğrencilerle paylaştıkları.
• Bu yükseltilmiş öznitelikleri talimatı onları için anlaşılabilir ek görüşmeler verimli bir şekilde AIDS her tek teknolojinin elde etmek için büyük önemi var.
• En-boy sektöründe diğer ihtiyaçlar ile senkronize bir teknoloji know-how çok iyi bir yer işletmede yer öğrencilere yardımcı olan sektör ayrıntılı.
• Fırsat bir meslek seçmek için bir podyum öğrencilerle sağlayan benzersiz bir teknolojileri bilincini.
• Öğrencilere hakiki uygulamaya esaslar ve kitaplar öğrendiklerinde kavramları uygulamak için olasılığını sağlar.
• Öğrenciler için yaşam işletim yatay bir evrim.
• Deneyim başarı normlarına uygun üretim göre.

Ve böylece öğrenciler kendi nihai amacına ulaşması yani onlar kendi bilinci ve tekniği için tatmin edici bir kariyer önünde belirir potansiyeli başına iş su kuyusu içinde konumlandırılmış. Doğru altı ay endüstriyel çalıştırıldığında eğitim uygun bilgileri aşılayan ve uygun KSA’ın (bilgi, yetenekleri ve tutum) tarafından gönüllü olarak tatmin edici onları oluşturmak için olası adaylar artış sağlar yaratıcı BT pazarında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın