Elektrik faturası azaltmak için yeni 2011 yaklaşımlar

Eğer sen almak aldığınız devasa elektrik faturalarını tarafından saplanmış edilmiştir alma, o hakkında geçerli adımlar için fırsattır. Elektrik faturaları aşağıdaki çok zahmetsiz önlemlerle en aza indirebilirsiniz.

Şehirler doğu kıyıları katlandığımız rekoru belirleme highs Salı, bunu göz önüne alırsak görmedim çok daha fazla kısmen bir düzine tepesi sıcaklık ile birlikte 1999, HumanWorks göre. (Baltimore 105 derece tepesinde, 1999 yılında 101 ve Warwick, R.I., ile karşılaştırıldığında 103, yukarı 97’den 1999 yılında punch.) Tutku dalga bazı aşamada güç talep yumruk teyp Highs ile lots-in uyarı elektrik kısıtlamalarına ve elektrik kesintileri yarar kelime dışında öngörülmektedir

Bu makalede ilgili basit ve kolay yapmak için sorunlar sizin elektrik faturası kesmek için eğim.

Sınırlı kullanım: içinde oturuyor yayılma ile başlayın. Almaya olması gerekir ile irtibatta ekstra bir atla yayılan veya senin gibi yemek teklif üzerinde ancak görünüm adına elektrikli ev aletleri yayılma alanında tek bir noktadan eksik, yayılma alanının adım olacaktır katılmak? Eğer, bir durdurmak için düzgün mevcut getirmek ve hakkında görünür. 5 dakika içinde geri olsa bile çürümüş tüm cihazlar geçin. Evet, hatta olacak için destek. Her bir istifa akışı okyanusa oluşturmaktadır.

Bu dönemde gözetimi almak için farklı bir detay tekrar eder mi? Bir elektronik cihaz algılıyorlar. Çürümüş sabit tv geçmek istiyorsunuz, çürümüş fan ama değil ampul iyilik? Evet, sen-ecek lüzum ışık, ancak zaman ne zaman span gidiyor. Bu küçük faktörler gözetimi olasılığını korkunç dev elektrik enerji faturalarını yuvarlanan bir genişletilmiş yol alarak.

Mantıklı tasarruf: kompakt floresan (CFL) ampuller ile parlak ampul değiştirerek hakkında akıllı güç tasarruf edin. Bu ampuller dikkate değer bir güç tasarrufu yatırım vardır.

Güç tasarrufu aracı edinmek. Aracı asist göz kulak güç korumak müstakil evine sağlamak ve ufak gereklidir için kullanır.

Residence cihaz kontrolü: en-in bizi şikayet için elektrik bill açıklama elektrikli ev aletleri rakamı onlar doğum yeri elde etmek için gökyüzüne dokunuyor. Yine de, elektrik enerjisi bill gerçekten becerikli alet rakamı için orantılı değil ama bir şekilde kullanım sen kullanım onları. Kaçınmak eylem her zamanki enerji wasters nasıl yapabileceğiniz yapalım.

* Kullanım yıkama cihazı tek başına ne zaman mevcut elbise doymuş daniskası.
* Üzerinde Şofben korumak, fırsat nominal tutarı adına.
* Klima en ufak düşük veya önemli sıcaklık üzerinde seni kokuşmuş tutku veya soğuk dışarıda tutmak için ancak yeterli tutmak.
* Anahtar çürük merkezi işlem birimi korumak bile ne zaman sen almak bir göz bir tek-dakika ara. Zar zor bir anda yeniden gözünü üzerinde tut açın alır!

Evet, yaşam bu şekilde yere doğum ve adına enerji tasarrufu adına sopa almak insan ırkı.

Güç, bu şekilde seçimde kurtarmak için elektrik faturanızı yuvarlanan eşdeğerdir hatırlamaya çalış insan ırkı kurtarmak güç onun müstakbel nesiller adına.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın