Ekip Megan Fox ve Giorgio Armani – Hollywood güzellik ve ünlü stil

Büyük moda tasarımcısı Giorgio Armani 25 yaşındaki aktris ve model Megan Fox yeni yüzü onun küre ünlü moda ikamet yaptı. Saray’nın Giorgio Armani güzellik çıplak makyaj, kadın oyuncu kadar kampanya yumuşatır bukleler ve bir seksi, neredeyse üstsüz görünümlü spagetti kayış gevşek.

Basın bültenleri Meagan şimdi yeni Armani Code kadın olduğunu bildirdi. Armani Code hangi fonksiyonları modelleri ve tam olarak aynı imza koku satırının klas ve sinirli somutlaştırmak aktrisler Giorgio Armani parfüm çizgidir. Kampanya reklam kendi içinde bir kazanan var. Siyah bir backless, payetli elbise ve Los Angeles parlak aydınlatmanın bir katil kırmızı ruj Megan Fox gösterir Gerçekten bir erkek ve bir kadın her diğer, onlar sonuçta sonunda ölmek bir cazibe manyetik olarak ilgi duyarlar anlatıyor bir destan reklamdır. Reklam boğucu, seksi ve onun imza tehlikeli ve baştan çıkarıcı kenar vardır.

Bunun dışında Megan Fox da Armani Jeans kampanya için çekim başlamıştır. Fotoğrafları üstsüz onu geri ve onun çekici dövmeler görüntüleme dar kotun içinde bürünmüş kadın oyuncu gösteriyor. Bu kampanyadaki erkek onun muadili Tenis sert çocuk da benzer çekim üstsüz pozlar Rafael Nadal var. Fotoğrafları siyah çekilir ve bütün esrarengiz sunan beyaz gerçekten hissediyorum.

Onun iç çamaşırı reklamında Megan Fox dışarı bile seksi ve ekstra tehlikeli avantaj iğnesi açıkta – görüntülenen tüm onun dövmeli seksi siyah dantel iç çamaşırı mafya liderleri. Megan onunla bir saf siyah kumaş aşağıda ve antika bir sandalyeye vurulur. Saçlarını gevşemiş ve ona makyaj doğal. İç çamaşırı reklam için son derece ilk çekim bu yıl Ocak piyasaya sürüldü.

Giorgio Armani Transluminence bahar makyaj 2011 reklam Öte yandan, onu güzel renk paletindeki renk mavi, mor, yeşil ve gümüş tonlarında kapsar. Gizem ve iğfal bir nebze gösterir bir abartısız zerafet sonucudur. Kalıcı makyaj çizgi şehrindeki biri ve en çok aranan bu sezon için yakında makyaj satırdan sonra olacağı tahmin edilmektedir. Önemli ölçüde çekim aktristin güzellik ve en önemlisi, büyüleyici mavi gözleri bile çok daha vurgulayarak yakından üretilmektedir.

Reklam da onu tamamen doğal güzellik çıplak makyaj ve gevşek bukleler ile gelen bir glam Tanrıça katil kırmızı ruj ve dumanlı gözler dönüştürür. Harika geçiş oyuncunun çok yönlülük, sadece filmlerde ama basılı medya vurgulamak için yetenekli.

Kampanya Megan onun filmlerini çoğunda yaygın olarak tasvir her zamanki şekil tamamen benzersiz bir görüntü üretir. Bu kez Bayan hafif, organik ama aynı derecede baştan çıkarıcı tarafında gösteriyorlar. Moda özelliğine göre Megan Fox oldukça aynı somutlaşan Armani istedim kadınlar için oluşturmak görünür: baştan çıkarıcı, güzel, seksi, kadınsı ve güçlü.

Kampanya kurşun olduğu diğer fotoğrafçı, Craig McDean ve makyaj sanatçısı, Linda Cantello ile birlikte Los Angeles’ta atış fotoğrafçı Mikael Jansson, tarafından bildirilmiştir. Şimdi asıl soru: önemli satış reklam gurur kaynağı olacak? Üzerinden ne kadar yargılama çekim çıktı Giorgio Armani’nin umut harika faktörler bu güzellik çarpıcı bekleniyor olarak yüksektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın