Dünyanın en güzel bölgelerinde golf tatil

Golf tatil yeşil taraftarları olasılığını bazı dünyanın en çekici bölgelerinde becerilerini göstermek için sağlayabilir. ABD, Avrupa, Asya ve Körfez kaliteli golf Resort geniş bir yelpazede sağlayın. Neyse ki golf tatil artık zengin ve popüler ile lots-in Golf dinlence yeri yok, derslerin kaliteden ödün ile tüm çıkarları için catering için vardır. Ancak erken gibi ideal ders kitabı geri hızla, yani sadece çıkmadan oyunları rezerve etmek emin olun almak gerekir. Gidilecek yerde mükemmel için ders için par iyi bir tatil için kulüp ve kafa kırmak.

Yine de ABD olduğunu en iyi golf destinasyon geniş bir yelpazede her zevke uygun tatil birçoğunu içerir. Pound hala sağlam dolar karşısında ABD bir genişletilmiş menzilli uçuş bir harika değer gezi bu uzun bir mola isteyen ima böyledir.

Kuzey Carolina Pinehurst beldesinde genellikle 000 dönüm – oyuncular için bir yüzyıl boyunca devam ediyor yakın zamanda yenilenmiş sahası miktar A tek içerir dünya ile sekiz yön ikiden fazla miktar 1 golf konumda seçildi. Bunlar için daha çeşitli bir tatil için avcılık ABD’de, Walt Disney World California, genç gezginler için açık konumlar yanında Golf yüksek kaliteli sağlar ile birlikte diğer önde gelen sahasında Orange County ulusal ve Hawk’s açılış Yakındaki Marriot gezegen Merkezi sahasında.

Kısa bir mola için söyledikten sonra kıta Avrupa eve bazı dünyanın, hangi are epeyce en farklı sitelerin sadece bir kaç saat uçakla uzak. İspanya bazı en seçkin internet siteleri ve Andalucia Golf Club Valderrama en etkileyici manzarasıyla Akdeniz ve yerinde yaban hayatı kutsal tarafından tamamlanmaktadır bir kırsal hissediyorum bazı vardır. Golfçüler Cebelitarık Havaalanı aracılığıyla Havayolları British Airways gibi uçabilir. La Manga Murcia Ayrıca su sporları, uzman futbol higher-class spa ve o 12 gün boyunca ağırladı koruyabilirsiniz Junior Club lüks konaklama sunar.

Bunlar daha da uzaklara girişim umuduyla, bu Marakeş karmaşık olmayan access içinde üç en önemli 18 delikli sahaları içinde konumlandırılmış Al Johara adlı yeni bir 150 odalı beş yıldızlı gelişme ile aileler için yeni bir tesis olan ortaya çıktı Alan. Dubai de pek lüks golf sahaları Emirates Golf Kulübü, Dubai Creek Golf ve yat kulübü ve Montgomerie gibi sunar. Yani gerçekten bu harika konum bakmak için iyi bir zaman için Dubai uçuşlar da oldukça makul şu anda fiyatlandırılır.

Kursla ilgili zor bir gün sonra değil, bazı golf tatil gezegen ile eş anlamlı hale gelmiştir lüks imkanlar ile kendinizi şımartın. Birkaç bazı inanılmaz web görülmeye değer olan ilgi siteleri yakın ikamet ederken Spa ve restoran şimdi Golf otel için gayet normal.

Her ne kadar çoğu tatil kulüpler kiralar, kişisel bilgilerinizi alarak başlar, bir tatil dışında oyunun dekor üst oynuyorsun temin ederim. Golf ekipmanları, hiçbir maliyeti tam aynı American Airlines temelde en tipik bir uygulamadır Bagaj hakkı unsuru olarak sayar süre normal Bagaj yanı sıra 14 kulüpleri, şemsiye ve golf ayakkabıları da dahil olmak üzere British Airways taşımak ucuz fiyatlı havayolu şirketlerinin olmayan harcama. Öyle olsa bile, bazı ilkeleri golf kulüpleri tipik olarak kapatmayın gibi ayrılmadan önce doğru sigorta olduğundan emin olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın