Değiştirilecek Your eski yatak hazır mı? İşte ne zaman için

Ocak yatak sezon satın alma olduğunu. Aralık ayında bile, en son satış tanıtımı Mobilya Mağazaları ve yatak özel mağazaları başlar. Ne zaman gerçekten yeni bir yatak ister misiniz?

Birçok kişi onların sabah ağrıları kullanın ve ağrıları onlara yardımcı olmak için bu seçim yapın. Hazır bilgi uyuyalım”komik.” yükleyen gelişebilir belası biliyoruz Kötü bir yatak üstünde senin sırt aynı (ama çok daha ince) etkisi olarak etkili olabilir.

Henüz tüm sirtiniz veya diğer eklem sertliği yatağa bağlanabilir. Yatağının hatalı olup olmadığını söylemek çok zordur. Aynı simgesi ile yatak yerine ama maç için gerektirebilir ve esnek Hayır ile uyanmak yeterli mornign ağrıları ve acı veriyor.

Şilte ile yanlış gidebilir miyim aslında sadece iki en önemli nokta vardır. Ya bu yıpranmış (veya aksi takdirde kırık) ya da sizin için uygun değildir.

Minder koymak değil tahmin edilebilir bir şekilde dışarı. Çok nasıl bir çok kullanım yatak daha ne kadar zaman var bağlıdır. Bir kilolu evli çift daha rahat uyur küçük bir belirli kişi genellikle ekstra uzun ömürlü’bir yatak almak. Eski kural buydu bir yatak 10 yıl sürer ama bu herhangi bir kural gibi. Gerçekten herkes için doğru değil.

İki ortak kullanımı ile uyur bir yatak sadece beş yıl final olabilir.

Eğer görür ya da gerçekten göze çarpan diken diken, topaklar veya girintili yazımları hissediyorum yatağının yıprattı haberdar edebilirsiniz. Ortasında sarkmalar bir yatak vurdu, ne olursa olsun ne kadar çok bir (veya birkaç) yıllar oldu mu. Elini palm aşağı, en güzel yatak daha çalıştırın. Yaylar çıkıntı ya da orada topaklar veya darbe ise, yıpranmış.

Bir sızıntı bir gunky, brüt, yapışkan ya da kötü kokulu bir şey kesinlikle yatak’ın ömrü kısaltabilir. Eğer malzeme makul temizlenebilir, gerçekten önemli anlaşma olmaz. Ama eğer yatak sırılsıklam alır, o berbat edebilir.

Yatağının sızıntıları ve aşınma ve yıpranma açısından korunaklı bir hayat yol açmıştır bile, sen belki de iç nüfusu dikkate almak isteyebilirsiniz. Toz akarları, nem % 50 oranında, ile Devletleri’nde yaygın iç bahar minder Lex’i seviyorum. Onlar bulunur ve orada ölüyor.

Şimdi için brüt haber: yatak belki ölü toz akarları ve ne tahminetmek toz mite enkaz bilinen çok içerebilir. Herhangi bir yatak satış temsilcisi veya profesyonel isteyin. Çoğu iç bahar minder tartmak için bir eğilim var ekstra sadece birkaç yıllık hizmetten sonra daha ne zaman başlangıçta satın. Nedeni–toz mite enkaz.

(Toz akarları oldukça sık bir alerjen ve sıcak nemli güneyde uzak kalmak zor vardır. Kuru veya soğuk her yerde bulunuyorsa, bunlar önemli ölçüde daha az bir durum değil.)

Ama yatak fiziksel olarak iyi durumda olsa bile, bu yine de ağrı ve sancıları veya zorluk sleeping katkı olabilir.

Nasıl yatak sizin için üstün bir uyum varsa bilgilendirebilir mi? Bu herhangi bir yatağa–geçerli tek bir şimdi var ya da bir tek sizin için yakında satın.

Yatak üzerinde sırt üstü uzan. Çek elini ve şilte üzerinde düz aşağı, palm koydu. Şimdi elini küçük geri altında slayt çalışın.

Bu büyüleyici bir test çünkü esas olarak bu yatak aynı zamanda zor ya da çok yumuşak için belirli vücut değişiklik olup olmadığını söyleyebilirsin.

Elini çabuk altında boş yeriniz geri daha küçük slayt olabilir eğer yatak de zordur. Senin alt sırt ve yardım için öyle gerekiyor yatağın arasında “hava” bir sürü var.

Elini daha küçük geri altında sığmıyorsa, yatak da yumuşak. Arkanı sadece gerçekten desteklenmesi yumuşak yatak çöküyor.

Yatağının elini sığıyorsa, sadece uygun ama zar zor, altında daha küçük geri. Gerçekten oldukça rahat olmalı.

Şimdi üzerinde rulo çalışın. Senin tarafında yalan için sırt üstü yatan gidiyoruz. İlk rulo daha tek bir yönde senin tarafında merkezi için geri, sonra diğer tarafa çevir.

Yardım bir sürü almak için ellerini daha çok ile yatağının gerekiyorsa muhtemelen de yumuşak. “İçine” tarafından desteklenen olma yerine yatak düşüyor.

(Hangi önemli değil) bir tarafta olmak olur iken, nasıl yatak sen dikkat edin. Ağırlığını omuzlarında esas olarak dinleniyor, kalça ve diz ile önemli içinde yayılmış içinde-mekanlar arasında yatak da zor olması muhtemeldir. Vücut ağırlığının önemli bir miktar koyarak, fiziksel bir kaç küçük alanlarda uzun bir süre yatırım bu bazı rahatsızlıklara neden olabilir.

Ne iş yapıyorsun? Yatak yıpranmış veya da zor ya da yumuşak, yatak alışveriş gitmek zorunda gerekir. Bunlar iyi-zor/olarak iyi-soft testleri olarak kullanmak, bazı minder bölümü ve özel mağazalarda deneyin.

Minder oldukça bireysel. Sen ve senin fiziksel çeşitli için en iyi yatak belki başkası için kötü bir maç olabilir. Bazı zaman satın işlemek için hazır olun.

İyi haber, bazı yatak gezegenin en iyi satış ilk çeyreğinde spot almaktır. Ocak yatak satın alma için mükemmel zaman olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın