Daha fazla erkek ve kadın şarkı içinde araba daha içinde duş

Ne zaman ortaya çıktı müzik ile yolda sürüş ve hoparlör yoluyla Boru hattların başka şekilli tercih edilen tunes, gerçekten şarkı söylemeye mecbur hissediyor musun? Eğer öyleyse, kim onların araçlarda seyir ederken şarkı çıkarmak için bir eğilim var Amerikalıların çoğunluğu gibidir. Gerçekte, hareket anket yönergesi Analytics tarafından yürütülen ve Auto Expressions™ tarafından yaptırılan çok daha fazla 1.000 ABD sürücüleri, müzikte göre en iyi marka otomotiv Aksesuar ve Oto Bakım çözümleri, en fazla 9 dışarı-in 10 Amerikalılar şarkı içinde duşta şarkı millet sayısından ek onların araba…!

Otomobil resm kim?

Anket kapatma, değil sarışınlar, arabada çok daha heyecanlı şarkı var, aslında nedeniyle kapatma yüzde 53’i her zaman arabada şarkı ortaya koydu. Anket de kadın, daha genel ve Koç astrolojik işaret altında doğan kızlar erkekler, şarkı onların otomobil içinde öyle, her iki çocuklar bile daha herhangi bir başka işareti onların araç içinde şarkı için ekstra büyük olasılıkla bulundu. Capricorns az muhtemelen sürüş sırasında şarkı girişimi için vardır.

Ne şarkı söylüyorlar?

Tercih edilen türler için araç ya da kamyon resm şarkının rock şarkıları, müzik 80 ‘ lerin ve pop müzik tarafından yakından takip vardır. Bunu söyledikten sonra ülke şarkıları çizelgeleri büyük Amerikalılar için kim onların ses telleri direksiyonuna egzersiz Binbaşı.

Ne onların otomobil gibi?

Otomobil üreticileri belki de SUV “Şarkı Utility ankette bu tür otomobillerin sürücüleri en iyi şarkı eğilimindedir bulundu dikkate alınarak araçlar,” için yeniden adlandırma dikkate almak isteyebilirsiniz. Araç ya da kamyon resm de dört 10 araç yıldız spreyleri ve Organizatörler onların araçlarda beri bir kokulu, organize “sahne” sahip olmak aşk.

Turn It Up ve kazanmak

Arabada şarkı söylemek çok daha fazla teknikleri arıyorsunuz? Şimdi 29 Eylül yoluyla, ya da malzemeleri son, özel işaretli paketleri Auto Expressions™ Vent Fresh® ayarlanabilir hava ferrahlatıcıları çizik-off oyun tarafı bir “Turn Up ve kazanmak” arasında görününceye kadar. 5 şanslı büyük ödülü kazanan-ecek almak bir Alp müzik araba makyaj ve 200 ilk Ödülü Kazananlar elde etmek bir elma iPod Nano 4GB. Olup olmadığını ya da değil, bir kazanan vardır müzik iTunes Oyun taşlarını, itfa® müzik mağazası tamamen ücretsiz şarkı indirmek için.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın