Çoklu hedef web kamerası – Logitech Webcam Pro 9000 2mp Hd Web kamera

Logitech 2 MP HD Webcam Pro 9000 ile yapılı-içinde mikrofon tek bir yeni tasarımıdır. Sayesinde onun Carl Zeiss optik ile premium autofocus ve yerel iki MP HD sensör, 960-000577 web kamerası ile kristal netliğinde video dünya görünür sağlar. Plus, Webcam Pro 9000 en çok sekiz MP (özellikleri etkinleştirilmiş uygulamaları) anlık görüntüsünü sağlar. Logitech Vid ile görüntülü görüşme hızlı bir şekilde ücretsiz ve basit ve konuşmak için herhangi bir kişi. Webcam kurulum inşa edilmiştir. Arkadaşları ve sevdiklerinin geniş ekran HD video en kaliteli (720 p) fotoğrafları görmek mümkün olacak. Logitech Webcam Pro 9000 webcam Skype, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, AOL Instant Messenger gibi en popüler anlık mesajlaşma uygulamaları ile uyumlu ve ilave irtibatta kalmak için zahmetsizdir yüzden. RightLight 2 teknolojileri ile kamera en iyi ulaşılabilir resim yapmak akıllıca ayarlar. Onun USB 2 ile. arabirim ve iki metrelik kablo düzmece bir esinti.

Logitech QuickCam Pro 9000 webcam üstünde belgili tanımlık gitmek almak için çok yönlü ve karmaşık olmayan bir yoldur. QuickCam Pro 9000 birlikte web sayfa paylaşmayı veya sadece uzak sevdiklerinize temas kalmak en sevdiğiniz video için sonraki özelliği film koyarak olup olmadığını, diğer millet yüz yüze her yerde görmek için olanak sağlar. Resimler keskin, hatta yakın çekimler içinde kalır. Yüksek tanımlı video QuickCam Pro 9000-up 960 x 720 piksel ve a 2-megapixel duyumsal ile vurulabiliriz. Saniyede 30 kareye kadar ek netlik ve detay çekim sağlar Carl Zeiss lens ile elde edilebilir.

Yine de fotoğrafları da, 8 megapiksel çözünürlük ile mükemmel görünür. Elverişli bir konuma sahip ayarlanabilir eki ile kamera dizüstü göstermek şehrindeki yerleştirilebilir. Yüz özelleştirmek ve Avatarlar inşa sağlar Logitech Video efektleri ile video için eğlenceli bir öğe ekleyin. PC USB 2 üzerinden bağlanılabilir. bağlantı, Logitech QuickCam Pro 9000 taşınabilir bir örümcek ağı fotoğraf makinesi ile seyahat varsayımlardan ortadan kaldırır. Ne uygulama gerekli olursa olsun, QuickCam Pro değil büyük uyum.

Bir çok özellikli madde satıcı tarafından sunulan kaydetme 40 $ (%50.01) olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın