Çok daha fazla cep telefonu seçimler üzerinden At&t

AT&T cep telefonları

AT&T Kuvvetleri Cingular kablosuz ile ilçede daha da geniş bir kablosuz mobil şebeke sağlamak için katıldı. Şimdi, yeni genişletilmiş mobil-cep arama AT&T ve Cingular kablosuz ile kapsama şimdi 46 milyon millet, işte en büyük kablosuz topluluk yapıyor içerir. Seni durulması içine an zevk AT&T cep telefonu ile sen ödüller bazıları düşecek korkutmak ortaklık izin vermeyin. Gerçeklik meselesi olarak zevk için varolan ekledi yararları kesintisiz ve strateji veya işlevleri değişiklik kalmadan sürdürebilirsiniz emin olabilirsiniz. Ne çok daha fazla, AT&T cep telefonları ve Cingular Wireless güçlü bir araya getirerek, ideal çözümler ve sunulan öznitelikleri erişim yakında olacak.

Şu bir avuç AT&T cep telefonu ile birlikte hızlı bir şekilde zevk olacaktır avantajları şunlardır:

Daha iyi daha büyük bir ağdır

Cingular’ın GSM hizmeti sizin için olarak AT&T cep telefonu abonesi, Amerikan en büyük dijital ses ve veri ağına erişim sağlar. ALLOVER ağı adı verilen, Cingular’ın GSM hizmeti ile birlikte yeni AT&T cep telefon ek konumları, hissediyorum çok daha fazla sinyal barlarda sağlar.

Cingular, ulus stratejisi AT&T cep telefonu için verir. Şimdi, yalnızca karmaşık olmayan-için-tam olarak kavramak, herhangi bir ek maliyet yoksun ulus gezme yapmanızı sağlar ülke çapında strateji alabilirsiniz. Benzer düşük fiyat harcamak ama senin ton zevk alıyorum.

GSM olduğunu global kablosuz teknolojiler için tipik. Yani Cingular’ın GSM hizmeti ile size temas gezegenle ilgili AT&T cep telefonu aracılığıyla kalabilir. GSM teknolojileri uygun telefon defteri girişlerini taşımak mümkün kılan bir ciddi düzgün işlev kullanır. SmartChip anılacaktır, bu teknolojileri yok yeniden programlama ile telefon için telefon telefon defterinizi taşımanızı sağlar.

Genişletilmiş mobil-cep arama planı

AT&T Cingular Wireless aile bölümüdür göre mobil-cep arama topluluk genişletti. Şimdi, 46 milyon AT&T hücre telefon ve Cingular kablosuz alıcı, Amerika’nın en büyük mobil mahalle ile bağlayabilirsiniz.

Rollover dakika

Cingular Rollover sağlar tek kuruluştur. Bu hizmet, cary, kullanılmayan her zaman dakika ay aylık birikmiş fazla verir. Sık rastlanan bir Telekom kullanıcı değilseniz, sen-ebilmek kurtarmak senin kullanılmayan her zaman dakika ve sonraki ay için onları taşımak. AT&T cep telefonu için en çok 12 fatura dönemleri kullanılmayan her zaman dakika öncesinden taşıyabilir.

Lütfen NetArticlescom faydalı stratejileri ve cep telefonları ve GPS hakkında bilgi için doğrulayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın