CityVille yardım Rehberi Al

Eğer size CityVille ve FarmVille içeren dışarı almak için sormuştu, hangi oyun seçerdin? CityVille ortaya, bu herkesin aklına yanan Sorgu’yu oldu.

Eski – yeni ile dışarı
Oyun dünya grafik için geldiğinde, onları daha önce yayınlanmış olanları daha iyi performans yeni oyunlar için normaldir.

FarmVille Haziran 2009 yılında yayımlanmıştır iken CityVille 2010 yılının Aralık ayında piyasaya sürüldü. Bir bu tür oyunlar şarap açısından düşünürsek, düşünecektim gerçeği nedeniyle FarmVille büyük oyundu, daha iyi olurdu tek bir.

CityVille bir 3D grafik motoru sahiptir ve Farmville için karşılaştırıldığında üstün dokular gibi bu kesinlikle doğru değil. Ayrıca çok gelişmiş bir arayüze sahiptir. Oynamaya başladığınızda söyledikten sonra sadece bir tek bizim birçok kaygılar grafiklerdir.

Ama temelde her iki oyun-ecek vermek sen sen beklenenden çok daha gibi hangisi artırıldı söyleyemeyiz. Oynamaya başladığınızda, yukarıya-e kadar sen almak bıkkın, sadece size değil hayal kırıklığına yürütülen işini aldın.

Facebook’ta 500 milyondan fazla aktif kullanıcı olduğunu biliyor muydunuz. Ve Zynga yaklaşık 250 milyon aktif oyuncular olduğunu biliyor muydunuz. Neredeyse biri Facebook nüfusunun yarısı. Şu onlar iPad, cep telefonları ve benzeri gibi diğer platformlar için onların oyun taşıdıktan sonra bu sayı yalnızca, geliştirecek ve CityVille yaklaşık 88 milyon aktif oyuncular vardır…
Bağımlılık oyun

Kim çok addicting ilgi çekici bir oyun oynamak istemiyor. Her oyun çiftlik veya şehir yapabilirsiniz özellikle tüm mükemmel süslemeleri ile tekme için oldukça zorlu bir alışkanlık olabilir, meselesi belirli bir teknik. CityVille, aslında, özellikle tam kapasitesini ulaşmak istiyorsanız genişletmek için kesinlikle uzun bir zaman alacak. Bunda ise sen iyi bile sonsuza kadar ve karşılamak ömür boyu yakın arkadaş oluşturmak.

Bu iyi arkadaş yardımcı olacaktır şehir canlı korumak. Onlar şehir eğilimi onların yardım kabul var. Senin şehrine gidip herhangi bir bireysel yalvarıyorum gerek kalmayacak. Bunu temel olarak, onlar kazanmak itibar puan ve para veya mal için onların şehir nedenle yapacaklar.
Çok daha daha ekstra muhtemelen onlar gelecek ve senin ziyaret onların şehirler tarafından durdurmak. Bu bir kazan kazan herkes için var.

Bir millet oyun bu ama gerçekten değil hissederdim. Oyununuzu artırmak için her gün gelen farklı engeller ile başa çıkmak için iyi bir taktik zorunda olması.
Gerekli bir stratejidir

Yani neden yöntem kılavuzları olacak bir pozisyonda yardım Sen neden rekabet yendi. Bu yüzden onlar yatırım çok sayıda ciddiye gerçekten uzman oyuncular olduğunu biliyor musun CityVille No 1 olması için en hızlı yol için avcılık saat? Bu adamlar ve kadınlar daha zeki ya da senden daha farklı değildir. Onlar özel değildir. Bu kişi sadece bir çok fazla olsa sürekli yapmak daha iyi yöntemler arayışı onların şehir bina onların zaman yatırım.

CityVille yardım Kılavuzu bir kopyası üzerinde ellerini. Şehir ideal şehir içinde CityVille destek Kılavuzu yapmak ve de bu yeni üyelik web sitesi olmak olur iken ömür boyu yakın arkadaşları buluşuyor. Akılda Eğer şanslıysanız, bile olabilir bu kadar düzgün iPad-2 kazanmak korumak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın