Blog’unuzda gelir nasıl yapılır? – Evde oturan milyoner ol!

Şimdi, gittiğiniz her yerde, bir noktadan dünya çapındaki ağı duyacaksınız. Günümüzde erkekler ve kadınlar, ağa bu kadar büyük ölçüde bağlı olduklarını ve bununla birlikte yaşamak için imkansız hale geldiklerini ortaya koymuştur. Yaşamın her alanında, çevrimiçi için ararız. Günümüzde net, yalnızca ayrıntıların bir deposu değil, dünyanın her yerinden daha fazla iş adamı, reklamları ve çözümleri tanıtarak ve tanıtmak suretiyle bir pazara dönüştürdü. Şu anda, bir kişi her zaman internette bir şeyi veya diğerini gerçekleştirerek dolar kazanmanın yolunu tutar. Blogging, internette nakit para kazanabileceğiniz yaklaşımlardan biridir.
& Lsquoblog & rsquo kelimesi, web sitelerinin doğduğu andan itibaren ortaya çıkmıştır. Blog, küçük işletmenizin dış dünyaya yayılmasını sağlayacak etkileşimli bir araç olarak kullanıldı. Erkekler ve kadınlar, her biri zevk ve iş amacı için kullandılar. Bloglar aracılığıyla para kazanmak, en kolay stratejilerden biridir. Tek yapmanız gereken bir tartışmaya başlamak ve ilgilendiğiniz bir şeyle ilgili görüşler sunmaktır. Blog yazmanın en zor kısmı, güncellemelerinizi rutin olarak inceleyen ilgilenen diğer kişileri tutmanız gerektiğidir. Let & rsquos başlasın ..
Bir blog yazmayla ilgili en önemli faktör, yazmak istediğiniz konuyla ilgili bir kavram oluşturmaktır. Tartışma konusunda mümkün olduğu kadar kesin bir şekilde olun. Diyelim ki, bir blog yazmaya başlamak için konu & lsquobook & rsquo. Yazmak istediğiniz kitap çeşitliliği hakkında biraz daha özel olmalısınız. & Lsquoscary books & rsquo veya & lsquoadventurous books & rsquo veya & lsquodetective books & rsquo hakkında yazmak istediğinizi varsayalım, şimdi biraz ek kesin. Bu mükemmel & rsquos.
İkincisi tamamen ücretsiz bir blog hesabı aramaktır. Tamamen ücretsiz kayıt olabileceğiniz bir hesap oluşturmaya çalışın.
Seçiminizin konusunu yazmak için başlayın. Web günlüğünüz, okuyucuları cezbetmek için ek bilgi ve çekici bilgi ve gerçekler koymaya yepyeni bir deneyimdi. Blogunuz birkaç haftalık olduğunda, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir koşulda ticari işletme merkezli bir ses tonu yazmayın. Asla okuyucularınızı bir tür işletme girişiminde olduğunuzu hissetmeyin. Sonra yavaş yavaş içeriğinize hiperlinkler eklemeye başlayın. Konuklarınızı, teslim ettiğiniz bağlantılara gitmeye ve tıklamaya teşvik etmeyin. Bloglarınızı, bağlantılarınıza gitmek için yeterince meraklı olacak şekilde yazın.
Blogunuzu ek ve daha çok çeken ve ziyaretçilerinizi tekrar tekrar ziyaret edebilmek için bir kez daha geri çekebilmeniz için bazı fotoğraflarınızı eklemelisiniz.
RSS Feed’e katılın ve tüm bloglarınızı buraya ekleyin. Arka köprülerin sayısını ve misafir sayısını alma şansı üç kat artar arttıkça size çoklu artış sağlayacaktır.
Bir hayran kitlesi ve özel bir grup düşkün okuyucular hazırladıktan sonra, sizin için faydalı olacaktır. Blog’unuz yeterince iyi biliniyorsa, o zaman Google Reklam anlamıyla kaydolabilirsiniz. Onlarla kaydolduğunuzda, web günlüğünüze bir reklam yerleştirecek ve her defasında bir reklamı tıkladığınızda gelir elde edersiniz. Yoksa farklı sağlayıcıların reklamını yapabilir ve size ödemeye hazır olanları sunabilirsiniz. Seçtiğiniz reklam şekli hakkında seçici olun. Reklam, web günlüğünüzün konusu ve içerik malzemesiyle yakından ilişkili olmalıdır. Bir blog oluşturmadan önce bile, blog pazarlama stratejisini etkili bir şekilde stratejilemeniz son derece önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın