Bırak, Tanrı izin: içi boş kemik haline

Hediye kendi muhakeme ve yardım–dan daha büyük bir kaynağı güvenmeye ne zaman bilerek kullanmak ne zaman bilmek gelince ince bir çizgi vardır. Her gün biz çalışma çok daha fazla ve diğer bireyler ve geliştirilmiş yapmak için potansiyel için ekleme ndash dünya, bizim kendi hakkında seçimler ve seçimler, ama biz de öğrenme dinlemek ve ruh ldquohigher ve rdquo sesi. Bir sürü insan kendi anlayış güvenerek konforludur ve hatta nerede olmak istiyorum almak isteyen bu nazik bir güçle tanıdık olamazdı göz önüne alındığında, bu için konuşacağım.
Dr Wayne Dyer bahsedilen ve ldquoTo bırak Tanrı izin etmektir. ve bu bir şey ile rezonansa rdquo yerli Büyüklerime öğretmek zaman söylüyorlar ve ldquoBe içi boş kemik. ve rdquo bu muhtemelen grev yerel olmayan söylemek garip bir noktası olarak ama öğrenince ne bu beyannamenin içindir , bu sözleri önemini anlamak.
Ve ldquobone ve onlar konuşmak rdquo kartal kanadı’nda olan dirsek kemiği olduğunu. Bu kemik içi boş ve kartal-kemik düdük yapmak için kullandığımız bu kemik. Kemik maker tarafından oluşturulmasına izin hazırlanır ve ileri onun şarkı getirecek nefes ile doldurulması için bekliyor.
Bu benzeştirmenin amacı istihdam, bizim büyükleri bu içi boş kemik gibi Belki de hedefimiz ve mükemmel şarkısı ile uyum içinde şarkı ruhu nefes ile doldurulması için bekleyen olduğumuzu öğretmek. Eğer dışarı uyum amacı ile de olabilir hissediyorsanız kişisel kavramları, düşünce ve ruh öğeler için yer olduğunu noktaya inançları ile doldurulur.
Sınırsız bilgelik akan yerine bize onun ruhu şarkı bina, içi boş,.. .yeteneğine sınırlı alanımız takunya ve biz sadece bizim kişisel melodi duydum. Ruhu nefes çok zekice ve zamanlama nadiren bizim düşünce ve ldquoright ve rdquo uyuyor (istiyoruz tüm ve biz hemen), ve biz-ecek gürültüyle çarpmak denetim Bu yanılsama kadar teslim olursak korkarız.
Amaç ve tanımlamak için bizim harika hediye ve değerli bir öznitelik kapasitesidir. Bu potansiyeli kuşkusuz bizi genişletilmiş olarak daha yüksek bir zeka var olduğunu hatırlamak ve tedarik bizim daha yüksek bir hizmet vermektedir. Bilgelik bırak ve Tanrı izin ne zaman ne zaman biliyoruz gösterilir.
Sonra istendi ve gitmene izin ve ben sonbahar ldquoWhat oluşur? ve rdquo
Karşılığında istemedi ve ldquoWhat oluşup oluşmayacağını bırak ve dışarı ortaya uçabiliyor musun? ve rdquo
Yaratıcısı sadece daha fazla izin ve ndash bu senin işleyicisidir alabilir.
İçi boş kemik olmak ve ruh puan ile doldurulması. Seçmek için sizin yeteneğidir. Bu fiyat özgür irade ifade eder. Ruh kendini daha fazla bilgelik belirleyen seçeneğidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın