Bir Kaçak Yakala Nasıl

Kaçak Avlanma Yaklaşımları
Bir ödül avcısının en büyük görevi, kefaletle görevlendirildikten sonra bir mahkeme tarihi olarak görülmeyen kaçakları bulmak ve kavramaktır. İlgili tehlikelerden ötürü, kaçak bir kurtarma aracısının, faaliyetlerini güvenli bir şekilde tamamlamak için uygun yaklaşımları ve taktikleri bilmesi hayati önem taşımaktadır. Öyleyse kaçağı için nasıl avlanmaya başlıyorsun? Koşullar değişir ve bir bireyi takip etmek için uygun bir süreç bir vakayı duruma göre dönüştürmek zorunda kalacağından, bunların bir kaçağı takip ederken akılda tutulması gereken bazı temel öneriler olduğunu belirtti.
Toplama Zekası:
İlk ve en önemlisi hedefinizi bilmek için gereklidir. Kaçakların tarihini anlamak, onları güvenli bir şekilde yakalamak zorundadır. Kaçak bir kurtarma ajanının sorması gereken bazı sorular:
Kaçak şiddetli bir suçlu mu?
Ateşli silah taşımak için tanındılar mı?
Daha önce herhangi bir askeri veya dövüş sanatı geçmişine sahipler mi?
İlaç öyküsü var mı?
Akıl hastalığı olan bir geçmişi var mı?
Bu sorular, bir ödül avcısına hedef belirlendiğinde almaları gereken güvenlik önlemleri hakkında önemli miktarda bilgi verebilir. Bu verilere dayanarak, ödül avcısı, konuyu halka açık bir yerde, ikametgâhında veya bir bireyin onları teslim edebilecek durumda tutmaya çalışıp çalışmadığını belirleyebilir.
Hedefin bir bağlantı içinde olup olmadığının, kişisel bir aracın, bilinen herhangi bir ikamet alanı, hobilerin ve sık sık takılan yerlerin olup olmadığını anlamak da hayati önem taşımaktadır. Mesela bir kaçağın içki içmeyi sevdiği bilinen bir avcı, ek bilgi toplamak için yerel barların etrafından dolaşarak başlayabilir.
Kişilerin elde edilmesi:
Kaçak ile ilgili herhangi bir temasın elde edilmesi, bir bireyi bulmaya çalışırken ek bir önem alanıdır. Bir lütuf avcısı, tahvil imzası için hesap verebilirlikten sorumlu olan kişiyle konuşmak ister. Birçok durumda bu, sevdiklerinin refahıyla ilgilenen bir akrabasıdır. Bazı durumlarda, kaçak avcı ya da kefalet tahvili ile kaçakların yakalanmasına yardım etmek için girişimde bulunacaklar, ancak koca avcıları atmaya çalışan pek çok aile ve arkadaş örneği var.
Kaçakların sevgilileri ve yakın arkadaşlarının kooperatif olup olmadıklarına bakılmaksızın ya da kefaletçi jumper’ı gizlemeye çalışıp çalışmadıklarına bakılmaksızın erken değerlendirmek önemlidir. Bu sonuçta, ödül avcısının hedeflerini etkili bir şekilde gözaltına almak için istihdam etmesi gereken yaklaşıma yol açacaktır. Bazı durumlarda, konuyu bir tuzağa sürüklemelerine izin vermek için kaçak ve rsquos temaslarını yanlış bilgi ile beslemek çok önemlidir.
Dişli:
Doğru ekipmanın kullanılması, bir kaçağın yakalanmasında hayat kurtarmanın ayrıcalığını yapabilir. Kaybedicinin, ölüm cezasının ölümcül davrandığı durumlarda, kolluk görevlilerinin soruşturmasının geri tepmesine bağlı olarak, çoğu kelle avcısı tarafından tercih edilir. Kefalet tahvilleri acentesi için tahvil bedelini iade etmeyecek kadar ölü bir kaçak. Bir kefaletçi ve kelle avcısı, hedefleri yakalamak ve onları adaletle yüzleştirmek için küçük çaplı bir iştir.
Yeterli ölümcül olmayan silahlarla birlikte bir ödül avcısı, kurşun geçirmez yelek, eldiven ve bir ayak kovalamasına uyan giysiler gibi doğru koruyucu ekipmanlara sahip olmalıdır. Bir ödül avcısı tarafından kullanılan araçlar, stakeout yerini çevreleyen bölgede göze çarpmayan bir şekilde görünmediklerinde, aynı zamanda, durma operasyonlarını da gizlemelidir. Otomobilleri sık sık stakeout operasyonunu yürüten asıl ajan kadar etkili bir şekilde değiştirmek genel etkinliğini büyük ölçüde artırabilir.
Bazı durumlarda kefalet askerinin suçlu tarihine dayanan bir ateşli silah taşımak hayati önem taşır. Bir sürü kelle avcısı ateşli silah taşımaktadır, öte yandan esas olarak ölümcül olmayan silahlara dayanan eşit miktarda vardır. Kelepçeler, tüm ödül avcılarının gerçekten taşıması gereken bir şeydir. Bir hedef gözaltına alındıktan sonra en sonunda polis karakoluna geri gönderilmeleri gerekecektir, bu nedenle etkin bir ulaşım aracı bu faaliyet için doğru güvenlik seviyelerini doğru olarak gösterecek şekilde kabul edilmelidir.
Stakeout:
Bir hedefin konumlandırılmasında hayati öneme sahip olmasına rağmen, bir hedef & rsquos konumu elde etmek, ödül avcısı olmanın en can sıkıcı ve zorlayıcı yönlerinden biridir. Birkaç adam saat kalan hasta harcanan ve bir kaçak avukatlık yasası boyunca kayması için bekleyen belirlenir. Aileleri, konutları veya konutları, mahalle akaryakıt istasyonlarını, barları, marketleri, marketleri, kuru temizleyicileri, restoranları ve çamaşırhaneleri izlemek, genellikle her kişinin bir noktada kullanmak zorunda olduğu çözümler sunması nedeni ile gözlenen alanlardır. günlük yaşamları.
Ele alınacak çok daha az alan olduğu ve belirli bir kişinin daha küçük bir toplulukta fark edilmesi daha kolay olduğu için, küçük topluluklarda bir konum elde etmek oldukça güçlüdür. Bu tekniğin etkinliği ne olursa olsun, hemen hemen her erkek avında kullanılan bir özelliktir.
Kaçak Olmak:
Kaçak bir kez bulunduğunda, konuyu en güvenli şekilde kavramak için kapsamlı bir plan tasarlanmalıdır. Kaçak uçağın uçuş tehlikesi olması durumunda, kendilerini takip eden kaçak kurtarma ekibinden kaçmadıklarından emin olmak için bir tuzak kullanılacaktır. İlk denemede bir kaçağın gözaltına alınamaması, normal olarak onları hedef koyma düşüklüğü ile sonuçlandırarak ve saklanmak üzere ek önlemler alarak korkutur. Bu sonuç, hedefin yeniden bulunması ve kavranması için ekstra insan saatlerine yol açmaktadır ve kefalet tahvil firmasının, bu konuyu gündeme getirmek için bir zaman çizelgesi olması nedeniyle, tahvilin fiyatını telafi etmek için yararlı zaman harcayabilir.
Konu belirlendiğinde bir ödül avcısı tarafından kullanılan strateji ve teknikler sonuçta genel operasyonun iyi sonuçlarına karar verecektir. İlk yakalama denemesi sayımının oluşturulması, genellikle başarılı ve başarısız ödül avcılarını ayıracaktır. Uygun donanımın sağlanması, kaçak kurtarma ekibi tarafından ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesi gereken başka bir yer vardır. Don & rsquot bir silahlı çatışmaya bir bıçak getirin, ya da bu açıklama için bir topuz ya da bir tazer bile.
Karlı Manhunting
Teknik, taktik, öngörü ve uygun ekipman, kaçakları etkili bir şekilde takip etmek ve yakalamak için çok önemlidir. Bu, kefalet tahvilleri sektörünün içinde faaliyet göstermenin en zor yönlerinden biridir. Çok sayıda durumda, bir kefalet tahsis kurumu kefalet avcılarından kefalet tahvillerinden ayrı bir gruba sahip olacak, böylece her bir takım bilginin lokasyonuna odaklanabilecektir, bununla birlikte kefalet görevlisi kaçakçılığın işlevini üstlenecek kadar yaygındır. kaynak eksikliği nedeniyle kurtarma aracı.
Bu işlerin işin gerekli bir yönüne ayrıldığını söylemek, çeşitli durumlarda uygun tekniğin anlaşılması ve kullanılmasıdır. Kaçak bir geri kazanım aracının eğitimi, uyuşmazlık durumları yoluyla uzun ömürlülüğü koruyabilecek yararlı bir çalışma ekibi sunabilmek için askeri personelin emniyet güçlerinin uygulanmasını yansıtmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın