Bir Kaçak Yakala Nasıl

Kaçak Avlanma Teknikleri
Bir ödül avcısının öncelikli görevi, kefaleti takiben bir mahkeme tarihi için ortaya çıkamayan kaçakların yerini tespit etmektir. İlgili tehlikelerin sebebi nedeniyle, kaçak bir kurtarma aracısının, görevlerini korunan bir şekilde tamamlamak için uygun yöntemleri ve taktikleri bilmesi gereklidir. Öyleyse kaçağı için nasıl avlanmaya başlıyorsun? Senaryolar değişiyor ve birkaç durumda belirli bir kişiyi takip etmek için uygun strateji, duruma göre bir duruma göre ayarlama yapmak zorunda kalacak, diğer yandan bu, bir kaçağı izlerken düşüncelerin saklanması için bazı genel kurallar.
Toplama Zekası:
Öncelikle hedefinizi bilmek için gereklidir. Kaçakların tarihini incelemek, onları korunan bir şekilde kavramak için çok önemlidir. Bazı soruşturmalar sormak için bir kaçak kurtarma aracı gereksinimleri şunlardır:
Kaçak şiddetli bir suçlu mu?
Ateşli silah taşımak için tanımlanmış mı?
Daha önce herhangi bir askeri veya dövüş sanatı geçmişine sahipler mi?
İlaç öyküsü var mı?
Akıl hastalığı olan bir geçmişi var mı?
Bu endişeler, bir ödül avcısına hedef belirlenir koymaz almaları gereken güvenlik önlemleri hakkında önemli miktarda bilgi verebilir. Bu ayrıntılara dayanarak, ödül avcısı, konuyu kamuya açık bir yerde, ikametgâhında ya da bir bireyi onları teslim edebilecek durumda tutmayı denemenin daha iyi olup olmadığını tespit edebilir.
Hedefin bir bağlantı içinde olup olmadığının, bir arabaya sahip olup olmadığının, herhangi bir ikamet yeri, hobisi ve yaygın takılma yerlerinin olup olmadığını belirlemek de önemlidir. Mesela bir kaçağın içmeyi sevdiği bir kelle avcısı daha fazla veri toplamak için yerel barlar sorarak başlayabilir.
Kişileri Alma:
Kaçak ile bağlantılı herhangi bir kişiyi keşfetmek, bir kişiyi bulmaya çalışırken bir başka değer alanıdır. İlk olarak bir ödül avcısı, tahvilleri imzalayan kişi ile irtibat kurmak isteyecektir, çünkü onlar, nihai olarak, kuzgunun görünüşü için hesap verebilir oldukları için. Birçok durumda bu, sevdiklerinin bekarlığıyla ilgilenen bir akrabasıdır. Bazı durumlarda, kaçak avcı ya da kefalet tahvilleri örgütü ile kaçak avcıların tutuklanmasına yardım etmek için çalışacaklar, ancak koca avcıları atmaya çalışan çok sayıda sevgili ve arkadaş örneği var.
Aile üyelerinin ve kaçakların eşlerinin kooperatif olup olmadıklarına bakılmaksızın ya da kefalet jumperını gizlemeye çalışıp çalışmadıklarına bakılmaksızın erken değerlendirmek önemlidir. Bu sonuçta, ödül avcısının hedeflerini başarılı bir şekilde gözetlemek için kullanmak zorunda kalacağı yaklaşıma yol açacaktır. Bazı durumlarda, konuyu bir tuzağa sürüklemelerine izin vermek için kaçak ve rsquos temaslarını yanlış bilgi ile beslemek çok önemlidir.
ekipmanlar:
Doğru vites kullanımı, bir kaçağın yakalanmasında hayat kurtarmanın farklılığını yaratabilir. Ölümcül olmayan silahlar, çoğu idam avcısı tarafından, kolluk görevlilerinin soruşturmanın tepkisinin ölümcül olacağı vesilesiyle tercih edilmesinden dolayı tercih edilmektedir. Ölü bir kaçak da kefalet tahvilleri acentesi için tahvil fiyatlarını iade etmeyecek. Bir kefaletçi ve kelle avcısı, hedefleri yakalama ve onları adalet karşısında canlı olarak hayata geçirme işinde.
Yeterince ölümcül olmayan silahla birlikte bir ödül avcısı, kurşun geçirmez yelek, eldiven ve bir ayak kovalamasına uyan giysiler gibi uygun koruyucu ekipmanlara sahip olmalıdır. Bir ödül avcısı tarafından kullanılan araçlar da stakeout yerini çevreleyen alanda görünmüyor olsa da, stakeout operasyonlarını gizlemelidir. Otomobillerin, stakeout operasyonunu yürüten asıl ajan olarak sık sık değiştirilmesi, genel etkinliğini önemli ölçüde artırabilir.
Bazı durumlarda kefalet askerinin suçlu tarihine dayanan bir ateşli silah taşımak hayati önem taşır. Çok sayıdaki ödül avcıları ateşli silahlar taşırlar, ancak esas olarak ölümcül olmayan silahlara dayanan eşit miktarda var. Kelepçeler, tüm ödül avcılarının taşıması gereken başka bir maddedir. Bir hedef gözaltına alındıktan sonra, sonuçta karakola geri taşınmak zorunda kalacaklardır, bu yüzden yararlı bir ulaşım aracı, bu faaliyet için uygun güvenlik seviyelerini garanti etmek için uygun şekilde düşünülmelidir.
Stakeout:
Bir hedefin yerleştirilmesi, bir konunun yer almasında hayati bir öneme sahip olmasına rağmen, bir ödül avcısı olmanın en can sıkıcı ve ödüllendirici unsurlarından biridir. Birkaç adam saat, kalan hasta harcanan ve bir kaçak avukatlık yasası boyunca kayması için bekleyen belirlenir. Ailelerin, rsquo bölgesinin veya konutların, bölgesel benzin istasyonlarının, barların, marketlerin, konfor perakendecilerinin, kuru temizleyicilerin, restoranların ve çamaşırhanelerin izlenmesi, genellikle herkesin bir noktada kullanılmasına kesinlikle izin verilen hizmetler sağlaması nedeniyle sıkça gözlemlenen bölgelerdir. günlük yaşamları.
Bir alanın çıkarılması, küçük topluluklarda önemli ölçüde çok daha güçlüdür çünkü daha az alan vardır ve belirli bir birey daha küçük bir mahallede fark etmek için daha az karmaşıktır. Bu tekniğin etkinliği ne olursa olsun, hemen hemen her insan avında kullanılan 1’dir.
Kaçak Olmak:
Kaçak bir kez konumlandırıldığında, konuyu mümkün olan en güvenli şekilde kavramak için kapsamlı bir plan tasarlanmalıdır. Kaçak bir uçuş tehdidi ise, kendilerini takip eden kaçak kurtarma ekibinden kaçmadıklarından emin olmak için bir tuzak kullanılacaktır. İlk girişimde bir kaçağın gözaltına alınmaması, genel olarak onları hedef koymanın düşük kalması ve saklanmaya devam etmesi için ek önlemler alması nedeniyle korkutur. Bu, daha fazla insan saatlerinde, hedefi tekrar bulmak ve kavramak için yarar sağlar ve bir kefalet tahvili girişiminin, konuyu tipik olarak bu konuya getirecek bir zaman çizelgesi üzerinde olması nedeniyle, tahvilin zararını telafi etmek için yararlı zaman harcayabilir.
Konu belirlendiğinde bir ödül avcısı tarafından kullanılan teknik ve teknikler, genel operasyonun başarısını ortaya koyacaktır. Başlangıçta yakalama denemesi yapmak, üretken ve başarısız ödül avcılarını normal olarak ayıracaktır. Doğru ekipmanın temin edilmesi, kaçak kurtarma grubu tarafından ayrıntılı bir tarzda değerlendirilmek zorunda kalacak başka bir alandır. Don silahı, silahlı çatışmaya bir bıçak getir, ya da bu sebeple topçu ya da hatta bir tazer.
Etkili manevra
Strateji, taktikler, öngörü ve doğru ekipman, bir kaçakçıyı başarılı bir şekilde takip etmek ve yakalamak için hayati öneme sahiptir. Bu, kefalet tahvili endüstrisinde faaliyet göstermenin en zor unsurlarından biridir. Bir çok durumda, bir kefalet tahsis kurumu kefalet avcılarından kefalet tahvillerinden ayrı bir ekip alacak ve böylece her takımın kendi deneyimine odaklanabilmesi mümkün olacaktır, ancak yine de kefalet tahkim görevinin işlevini üstlenecek kadar yaygındır. kaynak eksikliği nedeniyle kaçak kurtarma ajanı.
Bu işler, pazarın çok önemli bir yönüne bölünmüş olsa bile, çok çeşitli senaryolarda uygun stratejinin bilgisi ve istihdamıdır. Kaçak bir kurtarma ajanı koçluğu, olumsuz çatışma durumlarında uzun ömürlü olabilen etkili bir çalışma grubu sağlamak için askeri personelin emniyetinin uygulanmasını yansıtmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın