Bir Kaçak Yakala Nasıl

Kaçak Avlanma Yöntemleri
Bir ödül avcısının en önemli görevi, kefalet ilanından hemen sonra mahkeme tarihi olarak görülmeyen kaçakları tespit etmek ve kavramaktır. Esas olarak, ilgili tehlikeler nedeniyle, kaçak bir geri kazanım aracının faaliyetlerini güvenli bir şekilde tamamlamak için uygun yöntemleri ve teknikleri bilmesi gerekir. Öyleyse kaçağı için nasıl avlanmaya başlıyorsun? Durum değiştiğinde ve bazı durumlarda belirli bir kişiyi takip etmenin uygun yöntemi, duruma göre bir vaka üzerinde değişiklik yapmak zorunda kalacaktır, öte yandan bu, bir kaçağı takip ederken akılda tutulması gereken bazı ortak önerilerdir.
Toplama Zekası:
İlk ve en önemli hedefinizi bilmek gereklidir. Kaçakların tarihini anlamak, onları korunan bir şekilde yakalamak zorundadır. Kaçak bir kurtarma ajanının sorduğu bazı sorular:
Kaçak şiddetli bir suçlu mu?
Ateşli silah taşıdıkları biliniyor mu?
Daha önce herhangi bir askeri veya dövüş sanatı geçmişine sahipler mi?
İlaç öyküsü var mı?
Akıl hastalığı olan bir geçmişi var mı?
Bu endişeler, bir ödül avcısına hedef belirlendiğinde almaları gereken güvenlik önlemleri hakkında önemli miktarda bilgi verebilir. Öncelikle bu bilgiye dayanarak ödül avcısı, konuyu halka açık bir yerde, ikametgâhında veya birileri onları teslim edebilecek durumda tutmaya çalışmanın daha iyi olup olmadığını belirleyebilir.
Hedefin bir ortaklıkta olup olmadığının belirlenmesi, kişisel bir aracın kişisel olarak tanımlanmış yer, hobilerin ve popüler takılma yerlerinin bulunup bulunmadığının belirlenmesi de hayati önem taşımaktadır. Mesela bir kaçağın içki içmeyi sevdiği bilinen bir ödül avcısı, daha fazla gerçekleri toplamak için mahalle barlarını sorarak başlayabilir.
Kişileri Keşfetme:
Kaçak ile ilgili herhangi bir irtibatın bulunması, bir kişiyi bulmaya çalışırken bir başka önem bölgesidir. Başlangıçta bir kelle avcısı, bağın imzasından nihai olarak sorumlu oldukları için tahvili imzalayan kişiyle temas kurmak isteyecektir. Birçok durumda bu, sevdiklerinin bekarlığı ile ilgilenen bir akrabasıdır. Bazı durumlarda, kaçağın yakalanmasına yardımcı olmak için ödül avcısı veya kefalet tahvilleri örgütü ile birlikte çalışacaklar, ancak kefil avcılarını atmaya çalışan çok sayıda aile ve iyi arkadaş var.
Kaçağın hane halkının ve iyi arkadaşlarının kefaletçi olup olmadığına ya da kefalet çöpünü gizlemeye çalışıp çalışmadıklarına bakılmaksızın erken değerlendirmek çok önemlidir. Bu sonuçta, ödül avcısının hedeflerini başarılı bir şekilde gözetlemek için kullanmak isteyeceği taktiğe yol açacaktır. Bazı durumlarda, konuyu bir tuzağa sokmalarını sağlamak için kaçak ve rsquos temaslarını yanlış bilgilendirmek gerekir.
Dişli:
Doğru vites kullanımı, bir kaçağın yakalanmasında hayat kurtarmanın ayrıcalığını yapabilir. Ölümcül olmayan silahlar, çoğu idam avcısı tarafından, kolluk görevlilerinin soruşturmanın tepkisinin ölümcül olacağı vesilesiyle tercih edilmesinden dolayı tercih edilmektedir. Ölü bir kaçak etkili olarak kefalet tahvilleri kurumu için tahvil giderini iade etmeyecektir. Kefaletçi ve kefil avcısı, hedefleri yakalamak ve onları adalet karşısında canlandırmak için bir araya getiriyor.
Yeterince ölümcül olmayan silahlarla birlikte bir ödül avcısı kurşun geçirmez yelekler, eldivenler ve ayak kovalamasına uyan giysiler gibi uygun koruyucu ekipmanlara sahip olmalıdır. Bir ödül avcısı tarafından kullanılan araçlar da stakeout konumunu çevreleyen yerde gözle görülür görünmüyor olsa da, stakeout operasyonlarını gizlemelidir. Otomobillerin stakeout operasyonunu yürüten asıl ajan olarak sık sık değiştirilmesi, tüm yuvarlak etkililiğini önemli ölçüde artırabilir.
Bazı durumlarda kefalet askerinin suçlu tarihine bağlı olarak ateşli silah taşımak gerekir. Birçok ödül avcısı ateşli silah taşımaktadır, ancak çoğunlukla ölümcül olmayan silahlara dayanan eşit miktarda vardır. Kelepçe, tüm ödül avcılarının taşıması gereken farklı bir kalemdir. Bir hedef gözaltına alındıktan sonra sonunda polis karakoluna geri gönderilmeleri gerekir, bu nedenle bu faaliyet için uygun güvenlik seviyelerini sağlamak için etkili bir nakliye aracı gerçekten düşünülmelidir.
Stakeout:
Bir hedef ve rsquos konumu elde etmek, bir konuyu bulmak için zorunlu olsa da, bir ödül avcısı olmanın en sıkıcı ve ödüllendirici unsurlarından biridir. Birkaç adam saat kalan hasta harcanan ve bir kaçak avukatlık yasası boyunca kayması için bekleyen belirlenir. Ailelerin ya da ikamet yerlerinin ya da ikamet yerlerinin, bölgesel benzin istasyonlarının, barların, bakkal perakendecilerinin, elverişli perakendecilerin, kuru temizlemecilerin, restoranların ve çamaşırhanelerin izlenmesi, normalde her insanın bir noktada kullanmak zorunda olduğu çözümler sunması nedeniyle gözlenen yerlerdir. günlük hayatlarında.
Daha az yer olan ve daha küçük bir mahallede dikkat edilmesi gereken daha az yer olduğu için, bir yere çıkmak küçük boyutlu topluluklarda çok yardımcı oluyor. Bu yaklaşımın etkinliğine rağmen, neredeyse her insan avında kullanılan bir tanesidir.
Kaçak Olmak:
Bir kaçağın yer alması durumunda, konunun en güvenli şekilde ele alınabilmesi için eksiksiz bir program tasarlanması gerekir. Kaçak bir uçuş tehdidi ise, onları takip eden kaçak kurtarma grubundan kaçmadıklarından emin olmak için bir tuzak kullanılacaktır. İlk denemede bir kaçağın gözaltına alınamaması, genellikle hedef koymanın düşük olmasına ve saklanmak için ek önlemler almasına neden olacak şekilde onları korkutur. Bu nihai sonuç, hedefin yeniden konumlandırılması ve yakalanması için insan saatlerinin eklenmesine neden olmakta ve bir kefalet tahvil firmasının konuyu normal bir zaman çizelgesine oturtması dikkate alınarak, tahvilin maliyetini telafi etmek için değerli zaman harcayabilir.
Konu belirlendikten sonra bir ödül avcısı tarafından kullanılan teknik ve taktikler, sonuçta genel operasyonun başarısını kesin olarak belirleyecektir. İlk endişe girişimi sayımını yapmak, müreffeh ve başarısız ödül avcılarını genellikle birbirinden ayırır. Doğru ekipmanın garanti edilmesi, kaçak kurtarma ekibi tarafından ayrıntılı bir tarzda değerlendirilmesi gereken başka bir bölge var. Don silahı, silahlı çatışmaya bir bıçak getir, ya da bu amaç için bir topçu ya da hatta bir tazer.
Başarılı Manhunting
Strateji, taktikler, öngörü ve doğru araçlar, bir kaçakçıyı başarılı bir şekilde takip etmek ve yakalamak için çok önemlidir. Bu, kefalet tahvili sektörünün en zor işleyen unsurlarından biridir. Bir çok durumda, bir kefalet tahsis makamının kefalet avukatlarından ayrı bir grup kefil avcısı bulunacak ve böylece her grup kendi kefalet tahvili için olduğu kadar tecrübeli olduğu bölgeye odaklanabilecektir. kaynak eksikliği nedeniyle kaçak kurtarma ajanının.
Bununla birlikte, bu işlerin pazarın önemli bir unsuru, çeşitli durumlarda uygun tekniklerin bilgi ve istihdamıdır. Kaçak bir kurtarma ajanı koçluğu, uyuşmazlık koşullarına bağlı olarak uzun ömürlü olabilen yardımcı bir çalışma grubu sunmak için askeri personelin kolluk kuvvetlerini yansıtmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın