Bir fantastik adam nasıl büyülü

Ben ciddi bir fantastik adamla çıkıyorum. Erkek olmaya bayılıyor ve erkekliği dışlıyor. Onun & lsquofeminine & rsquo side & ndash’ı kurmakla ilgilenmiyor, bir adamın tam zamanlı bir iş olduğunu ve fantastik bir adam olmanın, hatta daha büyük bir işin nasıl çalıştığını söylüyor.

Şimdi erkeklik açısından, burada mağara adamı konuşmuyoruz, ya da duygularını iletemeyen & lsquoJohnny Redneck & rsquo. Bu adam bunu nasıl son derece iyi yapacağını biliyor. Bir bayanı nasıl tedavi edeceğini bilen bir adamdan bahsederiz, böylece bir O-M-A-N & hellip gibi bir dostum, bir kahya ya da annesine benzemeyen bir kadın gibi hisseder.

Kapıları açar, ne istediğimi sorduktan sonra benim için emir verir, sorular sorar, cevap verdiğimde dikkatlice dinler, dürüst olur, istediğim ve istediği şeyleri düşünür. sınıf. He & rsquos bir beyefendinin nasıl olunacağı ve kızların nasıl tedavi edilmek istediği üzerine bir çalışma yaptı.

O tamamen bağımsız bir adam & rsquos & o & rsquos dolu, etkili ve sevinçli bir hayat var ve bunu tamamlamak için beni & rsquot gerektirir. Temelde kadınsı gücümü lütuf, çekicilik, güzellik ve bilgelik gibi hayat sorunlarına getirmemi istiyor.

Kendisi için yemek pişirmemi ya da çamaşırlarını yıkamayı ya da mallarını temizlemeyi istemiyor. Kendisine nasıl bakılacağını bilen bir yetişkin var.

Şimdi tahmin et beni nasıl hissettiriyor? Seksi, sevimli ve takdir edilmiş. Kendimi gösterip harika bir şekilde tedavi görüyorum. Onun erkek olmasını ve tüm istekleri yapmasını sağladım (bazı şeylerin nasıl yapılacağını anlamak yıllar sürdü). Karar verdim ve ediniyorum. Tamamen ve tamamen umursamadım.

Yıllar önce, beni istemediğini beni rahatsız ederdi. Artık değil.

Mükemmel bir adam, bir karısının onunla ilgilenmesini istemiyor. Ve bir tek sahip olmak zorunda değil. Bir arkadaşı, sevgilisini, hazine edebileceği, koruyabileceği, hayranlık duyduğu ve taptığı bir kadını arıyor.

Boşanmamı takiben çıkmaya başladığımda, daha önce listelediğim tüm noktaları yapacak bir adam istediğime dair net bir niyet belirledim. Değerli, sevilen, korunan, hayranlık duyulan ve hayranlık duymak istedim.

Bu adam, telefonda konuşmadan hemen önce uzun, güzel harflerle haftalarca bana yazdı. Beni isimlendiremediği için değil. Ne tip bir adam olduğunu bilmemi istedi. Ayrıca, yazdıklarımı okuduğum ve dinlediğim yazıları okudum, çünkü gerçekten kim olduğumu ve neyle ilgili olduğumu bilmek istiyordu.

Bu süre boyunca ne yapıyordum? Onun niyetini almak. Mektuplarını takdirle kabul ettim ve cevap verdim ve beni takip etmesine izin verdim. Onun sözleriyle, beni & ldquocourt verdi. & Rdquo Ama böyle güzel bir şekilde. Hiç bir şekilde yöntemi aceleye getirmedi ya da bana baskı yapmasına izin vermedi. Düşündüğümden emin olmadım, ama acelesi yoktu.

Bir erkeğin bu tür bir güç ve öz güvencesi inanılmaz derecede çekici. Alfred Hitchcock klasmanında Grace Kelly ile Cary Grant’i izleyin, & Bir Hırsızı Yakalayın. & Rdquo Bu adam Cary Grant üzerinde çalıştı.

Bizim neslimizdeki erkeklerin (40 ve rsquos’ta) bir erkek olma ve bir beyefendi olma sanatını unuttuğunu söylüyor. Feminist hareketin ve erkeklerin feminen yanlarıyla temasa geçmesi gereken felsefenin gerçeğine bağlı olarak erkekler ve dişiler arasındaki çizgiler artmaya başladı ve kadınların erkeksi taraflarıyla temasa geçmesi gerekiyor.

Her ne kadar ben hemfikirsem de, hepimiz kadınsı ve erkeksi enerjilerimiz var, burada David Deida’nın bir kitabı ve & quot; Üstün Adamın Yolu, & rdquo; niçin, erkekler ve erkekler arasındaki varyasyonların çekim ve baştan çıkarma sanatı için çok hayati önem taşıdığını söyleyen & ripquos & ripquos manyetik çekiş, cazibe oluşturan iki enerjinin arasındaki kutupluluk. Bu yüzden, farklılıkları eşitlemeye çalışmak yerine, onları kutlamalıyız.

Don & rsquot bana yanlış olsun, bu adamın benimle olmak istediği sebebin bir parçası çünkü o benim çalışmamı takdir ediyor, nasıl düşündüğümü seviyor ve benimle uzun süre konuşmaya ve bakış açımı ve fikirleri duymaya hevesli. Beni dinlemekten hoşlanmasa bile, oraya oturmama, iyi görünmeye ve onu dinlememeye değil.

Ama o, bir gece, dişilerin sadece kadınlıklarında nasıl duracağını ve erkeksi bir güç almayı bilen bir kadından çok daha fazla manyetik ve etkili bir şey olmadığını bilselerdi. Bu adamlara sarhoş edici.

Peki bütün bunlar benimle, sen, kadınlar olarak nasıl? Bu adam olduğu kadar, böyle birisini çekebilmemin tek amacı, bir yerimden gelmemek gerçeğiydi. Artık benimle ilgilenecek ya da yıllar önce olduğu gibi hayatımdaki boşluğu dolduracak bir adam aramıyordum. İhtiyaç duymadım & ihtiyacım vardı, & rsquo veya bir adamla karşı karşıya geldim & lsquocomplete & rsquo bana.

Ne çektim? Kendine nasıl bakacağını bilen ve yapamayan bir adam onun için bunu yapmamı gerektirir. Yıllar önce böyle olmazdı. Sevilmek için ihtiyaç duymam gerektiğini düşündüm. Ben gerçekten & sadece bir adam & rsquos tapıyorum & lsquodoing & rsquo bir şey almak için layık, gerçekten kendimi layık kanıtlamak için bir şekilde çalıştırmak için almadan, rsquot gerçekten. Onun benimle kalmak istemesi için hayatındaki bir isteği doldurmam gerektiğini düşündüm.

Bunlar benim için sağlıklı ilişkiler değildi. İşlevsiz, çok daha uygun bir kelime olurdu. Hayatımın ve onun içindeki her şeyin sorumluluğunu almayı seçtiğimde, tüm ilişkilerimdeki rolüm de dahil olmak üzere, öğeler değişti. Bir gecede değil. Zaman aldı. İnançlarımı yeniden şekillendirmek ve benlik saygım üzerinde çalışmak benim için bir işlevdi, ama kör noktaların nerede olduğunu gerçekten görebilmeyi sağladım (koçum için Tanrı’ya şükür) ve bu eski sorunlardan kurtulabilene kadar parça parça işledim. davranışlar.

Her zaman, her zaman ve işte, duygusal yolculuktan ve geçmişin şifalarından kurtulma aylarına değdi mi?

Evet, tüm işe değerdi.

Bu bağlantıya getirmek istediğim tek şey, bana & hellip olanıdır. İstediği herşeyi.

Fantastik bir adamı nasıl çekiyorsunuz?

Kendinin olduğun harika kadın olmasına izin ver. Düşündüğünüz şeylere kendinizi eğmek için çok çaba harcayıp durun. Gerçekleşmeye zorlanmaya çalışın ve sadece bağlantının açılmasına izin verin. Almak için kendini etkinleştirin. Şu an kalın ve ortaya çıktığı andan itibaren her andan zevk alsın.

Benim için isteğim, hak ettiğin her şeyi elde edeceğin ve özellikle de senin gibi olduğun ve takdir edeceğin mükemmel bir adamı alacağın.

*****

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın