Bir çocuk hazırlar Koleji için daha yüksek okul Homeschool müfredat

Senin homeschooler lise yoluyla öğretme konusunda mı düşünüyorsun? Belirsiz ne konular ve etkinlikler onun lise homeschool müfredat dahil etmek? Ev-okuluna çocuğunuzun o büyüdükçe konusundaki çalışmaları karar vermek çok daha fazla özgürlük ileriye bakmak rağmen üniversite katılır ne kursları gerekli olabilir düşüncelerinde tutmak önemlidir. Çoğu üniversite başvuru düşünürken zaman eğitimin klasik teknikler tanımak göz önüne alındığında, evde eğitim ebeveynler uygun takip ve aynı numarayı tabii öğretmek zorunda onların çocuk için kredi. Aslında, 7 ve 8 sınıf, gibi erken hangi konularda teşvik Yasası (akademik başarı testi) sitesinde olanlar gibi standart kolej giriş ihtiyaçlarını karşılamak için hayati önemi olan düşünebilirsiniz olacaksınız:

• İngilizce-4 yıl (dilbilgisi, edebiyat, kompozisyon, konuşma)
• Matematik – üç yıl (cebir içerir ben, geometri ve Cebir II)
• Tamamen doğal bilimler – üç yıl (örneğin, biyoloji, kimya, Fizik)
• Sosyal Araştırma-üç yıldır (gezegen geçmiş ve ABD tarihi)
• İçerir daha yüksek bir üniversite homeschool müfredat gibi kabul için önkoşul olarak diğer sınıflar için eklenen dersleri-kolej diyebiliriz:

o iki ya da çok daha fazla yıl aynı yabancı dil
o Görsel Sanatlar
o müzik
o tiyatro
o Drama
o Laptop ya da bilgisayar bilimi
o beden eğitimi

Bir açık giriş İlkesi tutmak bile kolej bir çocuğun transkript ve o tamamladı lise homeschool müfredat değerlendirecek. Bu nedenle, gerçekten bir kolej hemen önce senin genç onun lise eğitimi başlangıcı talepleri bilmek önemlidir. Kolej mühendislik rağmen okullar talep çok daha fazla Biyoloji ve kimya araştırma, hemşirelik gibi özel kolejler giriş gereksinimleri karşılamak için ek matematik kredi talep ediyorum. Ayrıca, ebeveynler bazı Devlet Üniversitesi ve diğer Hıristiyan olmayan yüksekokuluna belki de özel olarak bilim (evrim yaratılışçılığı v.) ve tarihi (laik v. bireylerde Hıristiyan ders kitapları ile ders ders çalışma tanımıyor olabilir olduğunu dikkat etmelisiniz Hıristiyan dünya görüşü).

Çocuğunuzun yüksek kolej homeschool müfredat tamamlamak için aynı zamanda onu daha yüksek okul süresince ders dışı faaliyetler içeren dikkate almak gerekir. Bugünün kolejler ve üniversiteler akademik yeterlilik görüntülemek, ancak Ayrıca de sosyal etkileşim içinde onların Dünya güzel yuvarlak öğrenciler için arıyoruz. Gönüllü, bileşen-time iş ve toplum katılımı üniversite giriş kurullarına bir öğrenci ek kanıt sunmak tüm mekanları hemen daha fazla öğrenme onların kurumdan mezun olduktan sonra topluma katkıda muhtemeldir.

Size uygun lise homeschool müfredat ve ders dışı etkinliklere çocuğun üniversiteye hazırlanmak için seçseniz bile, yine de “maddi olmayan yüksek üniversite öğretim programı” nın da öğretmek sürece başarılı olması için zorlu o karşıdan karşıya geleceğiz bireysel disiplin ve bağımsız çalışma yetenekleri. Üniversite öğrencileri sorumlu olmak ve onların zamanlama tam atamaları için zamanında, güzel bulmak dışarı not alma dersleri dinlerken yeterlilik olarak düzenlemek için gerektirir. Bunlar gibi yetenekleri öğretim uzmanlık bir düzenli sınıf ayarı için yakındaki bir devlet üniversitesidir sahasında çocuğunuzu kayıt yaptıran ve onu pratik Pazar vaaz sırasında notlar alarak sahip gerçekleştirilebilir.

En konu alanları uzmanlık ve daha önceki dönemlerde alınan uzmanlık inşa eğilimi olması göz önüne alındığında, onların genç olacak gerekli yüksek okul homeschool müfredat öğretim başlatmak mantıklı evde ebeveynler önceden planlayın Onu gelecek için hazırlamak. Üniversite için hemen her genç, güçlü bir edinme ve geniş akademik yüksek okul ufukta olmayabilir Aslında rağmen eğitim sık sık sebebidir. Sadece bir çocuk başarı iş yeri için birkaç çok daha fazla fırsatlar var, o da durulması ve teşvik edecek uzmanlık akıl yürütme geliştireceğiz bir gerçekten tam yetişkin hayatı boyunca mastering gibi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın