Bir Barbekü Takımı Nasıl Başlanır

Her şeyden önce … neden bir barbekü grubundan başlamak istersin? Görüntüleyebileceğinizden çok daha fazla performans sergiliyor ve üretilecek çok az para var. Muhtemelen sen sadece deli ya da sadece Barbekü hakkında deli. Barbekü yarışmalarıyla ilgili gerçek, çok iyi arkadaşlarla çok heyecan verici. Ve bu & rsquos neden çoğu Barbekü rakipler bunu yapmak – comradery ve dostça rekabet için. Olumlu … bir kitap, sos, ovmak, catering işi veya restoran gibi bir pazara çözüm olan bazılarımız var. Herkesin yaptığı gibi palavra hakları istiyoruz. Ama eğer yoldaş orada olmasaydı, çoğu takımın akıllı olsaydı erken emekli olacağını düşünüyorum.
İkincisi, sende biraz ekipmanın var. Tabii ki, sen sigara içicisin. Sigara içenler 300 $ ‘dan 50.000 $’ a kadar ve genellikle fazladan ek bir ücrete kadar uzanır. 2009’daki en iyi ekiplerden biri, düşük fiyatlı Weber Smokey Mountain sigara içenlerini kullandı. Bildiğim farklı bir adam tek bir mütevazı Backwoods sigara tiryakisi kullanır ki, iki tane izmarit takmak gibi zor bir zaman geçirirsiniz, biraz daha fazla tavuk, kaburga ve bir brisket. Don & rsquot bunu nasıl yaptığını biliyor, ancak bir barbekü yarışmacısı kadar mükemmel bir şey. Ve sonra, sigara içenlerin kendine özgü tiplerini seçmelisiniz … mermi içenler, seramik sigara içenler, düzenli ofset sigara içenler, ters akışlı offset sigara içenler, dikey yalıtımlı sigara içenler, rotisserie sigara içenler ve pelet içenler. Sadece yarışmalarda yasadışı olduğu için elektrik veya gaz modeli satın almayın. Ayrıca tüm etleriniz için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Ve termometreler, eldivenler, maşalar, kömür bacaları, römorklar, kanopiler, sandalyeler, buz sandıkları ve sadece bir avuç dolusu uyuyacak bir yere sahip olmanız gereken tüm alet ve aletlerle ilgili ihmal etmeyin.
Üçüncü olarak … … iyi bir bilgi birikimine sahip olmalısınız. Şu anda devre üzerindeki barbekü ekipleri profesyoneller. Siz bile, olasılığınız için neyi üstlendiğinizi bilmek zorundasınız. Kitabımın Rakipler BBQ Secrets’ı bulundurmayı öneriyorum – kaliteli tavuk, pirzola, butts ve brisketin nasıl içileceğini öğretecek. Diğer alternatifiniz 750 dolara yatırım yapmak ve bir barbekü yemek kursuna gitmek. Sonunda Myron Mixon & rsquos sınıfını (Jack & rsquos Eski Güney) öneririm – hemen sonra, ne daha çok fiyatlandırılırsa, yarışmadan sonra yarışmayı kaybeder, ya da 750 dolar harcıyor ve bazı yarışmalar kazanıyor mu?
Dördüncü … yarışmalara rastlamak için nereye gidiyorsunuz? Birçok Barbekü yarışması yaptırım organları ile başlayabilirsiniz. Bunlardan sadece birkaçı var ama en çok tercih edilenler Kansas City Barbecue Society, Florida BBQ Association ve Memphis Barbecue Network. İşte hepsinin bir listesini …
Ulusal Barbekü Haberleri – (Barbekü haberleri için harika bir tedarik)
Florida Barbekü Derneği –
Kaliforniya Barbekü Derneği –
Kansas City Barbekü Derneği –
Memphis Barbekü Ağı –
New England Barbekü Derneği –
Yalnız Yıldız Barbekü Derneği –
Orta Teksas barbekü Derneği –
Texas Gulf Coast Barbekü Pişiriciler Derneği –
Güney Carolina Barbekü Derneği –
Kuzey Carolina Barbekü Derneği –
Büyük Omaha barbekü Derneği –
Iowa Barbekü Derneği –
Orta Atlantik Barbekü Derneği –
Pasifik Kuzeybatı Barbekü Derneği –
Utah Barbekü Derneği –
Kanada Barbekü Derneği –
Uluslararası Barbekü Pişiriciler Derneği –
Kayalık Dağ Barbekü Derneği –
Ulusal Barbekü Derneği –
Atlanta Barbekü Kulübü –
Georgia Barbekü Derneği –
Not: Yukarıdaki listede size yakın bir yarışma bulamadıysanız, aşağıdaki terimlerden birini girin …
yourstate barbekü yarışması
yourstate barbekü derneği
yourstate barbekü toplumu
senin mancınık barbekü rakipleri
Beşinci … Bir yarışmaya girdikten hemen sonra, girmeyi seviyorsanız, web sitelerine gidin ve giriş formlarını ve postalarınızı doğru adresinize indirin. Yarışmaların çoğu erken dolduğundan yarışma tarihinden en az 1-2 ay önce yapın. Yarışmaya katılmadan önce yarışma kurallarını okuduğunuzdan emin olun, böylece yarışmada sürpriz bulunmuyor. Kılavuzların bazıları katıdır ve diskalifiye ile sonuçlanabilir. Yaptırım organlarının çoğunun kişisel kuralları vardır, ancak bazı yarışmaların, yaptırım organı ve rsquos kurallarına ek olarak kişisel kuralları vardır.
Altıncı … Barbekü yarışmalarının vahşi dünyasına girmek için iki yöntem daha var. Bir & ldquobackyard & rdquo bölümü yarışmasına 1 girmektir. Çoğu yarışmada bir bölüm ve bir arka bahçe bölümü var. Hatta bazıları Kid & rsquos Q bölümlerine sahiptir. Arka bahçede daha az rekabet var ve bu sayede daha fazla kazanma şansı elde ediyorsunuz. Çok fazla ödül dolarının olduğu ve bu hakimlerin herhangi bir günde ne gibi bir şeyden geçeceğini bilmediğiniz halde, şansınızı düşündüğünüzden çok daha iyi olduğu için, yanlısı bölüme girmekten korkmayın. Yarışmaya girmeden önce tavsiye ettiğim ikinci faktör, önce sertifikalı bir BBQ yargıcına dönüşmek ve birkaç yarışmayı değerlendirmek. Bunu düşünün ya da değil, çoğu millet, hatta rakipler bile, yüksek kaliteli Barbekü’nin ne kadar rekabet ettiğini bile bilmiyorlar. Hiç tadına bakmamış olsan nasıl anlarsın? Yargılamak, rekabetin mükemmel barbeküsünü tatmanızı sağlar – ne için uğraşacağınızı keşfetmenin yollarından birkaçıdır.
Öyleyse … eğer barbekü hakkında yeterince çılgınsanız, bir isim seçin ve dışarı çıkın ve kendi Barbekü Takımınızı başlatın!
Üstün Şanslar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın