Bir Adam Nasıl Yapılır – Altı Yaşamsal Kılavuz

Wooing, daha az bir sanat ve bir bilimden ibarettir. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” olsun ya da olmasın, her erkeğin bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için öğrenmesi gereken sırlar vardır. Lütfen birkaç önemli soruyu ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Özgüven çekici! Her erkek kendinden emin olan bir kadını ister. Çocuklar sürekli onaylama arzulayan bir kadınla vakit geçirmekten asla zevk almazlar. İnanılmaz olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Eğer destekleyecek yüksek düzeyde bir öz güvence varsa, çok sayıda kişi bu cazibeyi bulur.
– Bağımsızlık, bir erkeği nasıl yaratacağınızı anladığınızda kullanacağınız bir kritik özelliktir. Bu güçlü ilişki gelişmesinde gerçekten çok önemlidir. “Kullanılamaz Adam” özel olarak bunu çekici buluyor. Kız arkadaşlarınla ​​şehre inme iznine mi bakıyorsun kendini? Unut gitsin! Tabii ki, diğer önemli kişilerinizin 1 numara olduklarını bilmeleri çok önemlidir, ama aynı zamanda onlarla keyifli bir zaman geçirebildiğinizi anlamaları da önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli hale gelerek Cazibe alın. Bir tarihte garsona mı demek istiyorsun? Haneniz, iş arkadaşlarınız ve benzerleri hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Neden bir insan bu çekici ile karşılaşır? Dengesizliği deneyebilirsin, ama gerçekten uçmayacaksın. Bunu “Kullanılamıyor Adam” da denerseniz, onu uygun bir şekilde hazırlayacak ve daha da fazla avantaj sağlayacaktır. Düşünceli bir birey olduğunuzu öğrenin ve erkeklerin cazibe düzeyini önemli ölçüde göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir durumdur ve bir erkeğin nasıl kurulacağını bulmak için kullanılmalıdır. Her inanan ya da duyguyu gözden geçirmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmemelisiniz. Yine de, bu özelliği sadece bir ortaklığın başlangıcında kullanmak için dikkatli olun. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşından yararlanarak onları sadakatinizi sorgulamaya yönlendirebilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en etkili karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda ustalaşacaksınız. Asla ona yaslanmaktan korkma ve caddeye giderken kolunu tut. Utanarak gülün ve ikametinizde bir tamirci aktivitesi ile yardım isteyin. Onun korunmasını isteyin ve büyük ve korkutucu mahalle köpeği yolunuza geldiğinde elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok önemlidir ve bir adamın mağara adamı tarafından ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ı görmek için güçlü bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını anlamak için son derece etkili özellik çok kolaydır. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen daha iyi olurdun. Gözlerin ışıl ışıl parlayan bir görüntü ile aydınlansın. Bu, onlarla birlikte olmanız için gerçekten içerik olduğunuzu bilmelerini sağlar. Bunun dışında … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın