Bir Adam Nasıl Yapılır – Altı Yaşamsal Kılavuz

Wooing, bir sanattan ve bir bilimden çok daha az şey. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” olsun ya da olmasın, her erkeğin bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için ihtiyaç duyduğu sırlar vardır. Lütfen birkaç temel soru ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Güven seksi! Her erkek kendinden emin bir bayan ister. Erkekler sürekli onaylama gerektiren bir kadınla vakit geçirmekten zevk almazlar. Dikkatli olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Eğer bunu düzeltmek için daha yüksek düzeyde bir öz güvence varsa, çeşitli insanlar bu göz alıcıyı bulurlar.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl kurulacağını anladığında işe alınması gereken önemli bir özelliktir. Bu, sağlam bağlantı oluşturulmasında kesinlikle gereklidir. Özellikle “Kullanılamaz Adam”, bunun seksi olduğunu düşünüyor. Şehrini kız arkadaşlarınla ​​birlikte vurmak için izin almak mı istiyorsun? Unut gitsin! Tabii ki, önemli olanın, bir numaralı olduklarını bilmesini sağlamanız gerekir, ama onlar, onlarla birlikte keyifli bir zamana sahip olabileceğinizi kavramak için de önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli olmanın Cazibe kazanın. Garsona bir tarihte ima ediyor musun? Sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız ve benzerleri hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Bir insan bunu neden çekici kılıyor? Dengesizliği deneyebilirsin ve uçabilirsin ama uçmayacak. Bunu “Kullanılamaz Adam” da denerseniz, onu hemen geri getirecek ve çok daha fazla fayda sağlayacaktır. Düşünceli bir kişi olmayı öğrenin ve erkeklerin cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir dönüş ve gerçekten bir erkeğin nasıl yapılacağını anlamak için uygulanmalı. Her inanan ya da duyguyu gözden geçirmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmeniz gerekmez. Yine de, bu özelliği yalnızca bir ilişkinin başlangıcında kullanmak için dikkatli olun. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşında kullanmak, onların sadakatinizi sorgulamasına neden olabilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en güçlü karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda ustalaşacaksınız. Asla ona yaslanmaktan korkma ve caddeye giderken kolunu tut. Utanarak gülün ve mülkünüzde bir tamirci aktivitesine yardım etmesini isteyin. Büyük ve korkutucu mahalle köpeği size geldiğinde korumasını isteyin ve elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok önemlidir ve bir adamın mağara adamı tarafından ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ı görmek için güçlü bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için son güçlü özellik çok basit. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu tekrar görmek istersen daha büyük olursun. Gözlerin ışıl ışıl parlayan bir görüntü ile aydınlansın. Bu onların kendilerinden gerçekten memnun olduğunuzu bilmelerini sağlar. Buna ek olarak … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın