Bir Adam Nasıl Yapılır – Altı Temel Stratejiler

Wooing, bir sanattan çok daha az ve bir bilimden daha fazlasıdır. İster kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” olsun ya da olmasın, her bayanın bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için keşfettiği sırlar vardır. Lütfen birkaç önemli soruyu ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Güven çekici! Her erkek, kendinden emin olan bir bayana ihtiyaç duyar. Çocuklar sürekli onaylama gerektiren bir kadınla vakit geçirmekten zevk almazlar. Şaşırtıcı olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Çok sayıda erkek bu göz alıcıyı elde ederse, sadece onu destekleyecek daha yüksek bir güven seviyesi vardır.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenirken kullanılması gereken farklı bir kritik özelliktir. Bu, sağlam bağlantı binasında hayati önem taşır. Özellikle “Kullanılamaz Adam”, bunun çekici olduğunu düşünüyor. Şehrini kız arkadaşlarınla ​​paylaşmak için izin mi arıyorsunuz? Unut gitsin! Elbette, önemli olanın, onların 1 numaralı olduklarını bilmesini sağlamanız gerekir, ama aynı zamanda onlara sahip olmaksızın keyifli bir zaman geçirebildiğinizi tam olarak kavramak onlar için çok önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli olmanın Yoluyla Cazibe Edin. Bir tarihte garsona mı demek istiyorsun? Sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız ve benzerleri hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Bir insan bunu neden çekici bulur? Doğuştanlık girişiminde bulunabilirsiniz, ancak uçmayacaksınız. Bunu “Kullanılamaz Adam” da denerseniz, uygun bir şekilde hazırlar ve ekstra avantaj sağlar. Düşünceli bir kişi olmayı anlayın ve erkeklerin cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir dönüştür ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda ustalaşmak için kullanılmalıdır. Her inanan veya duyguyu gerçekten tartışmamalısınız … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmeniz gerekmez. Bununla birlikte, bu özelliği sadece bir bağlantının başlangıcında kullanmak için dikkatli olun. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşına uygulamak, onların sadakatinizi sorgulamalarına yol açabilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en güçlü karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda ustalık derecesine sahip olacaksınız. Ona yaslanmaktan korkmayın ve caddeye giderken kolunu alın. Utanarak gülün ve evinizde bir tamirci aktivitesiyle ona yardım etmesini isteyin. Büyük ve korkutucu mahalle köpeği size geldiğinde korumasını isteyin ve elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok önemlidir ve bir adamın mağara adamı tarafından ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ın olup olmadığını görmek için sağlam bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmenin son güçlü özelliği çok basittir. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen daha büyük olursun. Gözlerinizi ışıltılı bir sevinç gösterisi ile aydınlatın. Bu onların onlarla gerçekten mutlu olduğunuzu bilmelerini sağlar. Ayrıca … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın