Bir Adam Nasıl Yapılır – Altı Temel Öneriler

Wooing, daha az bir sanat ve bir bilim ekidir. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” ın gerçekten olup olmadığı önemli değil, her bayanın bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için öğrenmesi gereken sırlar vardır. Lütfen birkaç önemli soruyu ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Kendine güvence seksi! Her erkek kendinden emin bir kadın ister. Erkekler, sürekli onaylama gerektiren bir kadınla vakit geçirmekten asla zevk almazlar. Dikkatli olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Birçok erkek bu çekiciliği keşfeder, eğer sadece onu destekleyecek daha yüksek bir özgüven düzeyi vardır.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenirken işe alınması gereken çok önemli bir özelliktir. Bu, sağlam ortaklık gelişmesinde gerçekten gereklidir. Özellikle “Kullanılamaz Adam”, bunun çekici olduğunu düşünüyor. Kasabaya kız arkadaşlarınla ​​gelmek için izin mi arıyorsunuz? Unut gitsin! Tabii ki, önemli olanın, bir numaralı olduklarını bilmesini sağlamak çok önemlidir, ama aynı zamanda, onlarla keyifli bir zaman geçirebildiğinizin farkına varmaları da son derece önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli hale gelerek Cazibe alın. Bir tarihte garsona ima ediyor musun? Haneniz, iş arkadaşlarınız vb. Hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Bir insan neden bu kadar çekici bulur ki? Doğuştanlık girişiminde bulunabilirsiniz, ancak uçmayacaksınız. Bunu “Kullanılamaz Adam” da denerseniz, onu doğru bir şekilde yiyecek ve daha da fazla avantaj sağlayacak. Düşünceli bir insan olup olmadığını öğrenin ve erkek cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir dönüştür ve gerçekten bir erkeğin nasıl kurulacağını bulmak için uygulanmalıdır. Her inanan veya duygudan bahsetmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmemelisiniz. Yine de, bu özelliği sadece bağlantıya başlamak için kullanmaya özen gösterin. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşında kullanmak onların sadakatinizi sorgulamalarına yol açabilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en güçlü karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda yüksek lisans derecesi kazanacaksınız. Ona yaslanmaktan korkmayın ve caddeye giderken kolunu alın. Utanarak gülün ve odanızda bir tamirci aktivitesine yardım etmesini isteyin. Korunmasını isteyin ve önemli ve korkutucu mahalle köpeği size geldiğinde elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok kritiktir ve bir adamın mağara adamı tarafına ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ı görmek için güçlü bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını anlamanın son güçlü özelliği bu kadar basit değildir. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen daha iyi olurdun. Gözlerin ışıl ışıl parlayan bir görüntü ile aydınlansın. Bu onların onlarla gerçekten mutlu olduğunuzu bilmelerini sağlar. Bunun dışında … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın