Bir Adam Nasıl Yapılır – altı Önemli Öneriler

Wooing, bir sanat ve ek bir bilimden daha az önemli. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” olsun ya da olmasın, hemen hemen her kadının bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için eğitim almak istediği sırlar vardır. Lütfen birkaç kritik soruyu ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Güven çekici! Hemen hemen her erkek, kendinden emin olan bir bayana ihtiyaç duyar. Çocuklar sürekli onaylama gerektiren bir bayanla vakit geçirmekten zevk almazlar. Şaşırtıcı olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Çok sayıda erkek, bunu destekleyecek daha yüksek bir güven seviyesi varsa, bu arzuya rastlar.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl yaralanacağını incelerken kullanılabilecek bir başka önemli özelliktir. Bu aslında güçlü bir ilişki kurma için gereklidir. “Kullanılamaz Adam” özellikle bunu çekici buluyor. Kendini kız arkadaşlarınla ​​birlikte kasabaya gelmek için izin almak için mi arıyorsun? İhmal et! Elbette, önemli olanın, bir miktarın belirli olduklarını bilmesini sağlamak çok önemlidir, ama onlar, onlara ihtiyaç duymadan keyifli bir zaman geçirebildiğinizi tam olarak kavramak için de önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli olmanın Yoluyla Cazibe Edin. Bir randevuda garsona mı demek istiyorsun? Haneniz, iş arkadaşlarınız vb. Hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Neden bu adam çekici bulur? Dengesizliği deneyebilirsin, ama uçmayacaksın. Bunu “Kullanılamaz Adam” da denerseniz, uygun bir şekilde geri yiyecek ve hatta ek faydalar elde edecektir. Düşünceli bir kişi olmayı keşfedin ve erkeklerin cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir dönüştür ve bir erkeğin nasıl yaralanacağını incelemek için kullanılması gerekir. Her düşünce ya da duyguyu gözden geçirmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmeniz gerekmez. Bununla birlikte, bu özelliği sadece bir ilişkinin başlangıcında kullanmak için dikkatli olun. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşında kullanmak onları sadakatinizi sorgulamaya yönlendirebilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en etkin karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda ustalık derecesine sahip olacaksınız. Ona yaslanmaktan korkmayın ve caddeye giderken kolunu alın. Utanarak gülümseyin ve evinizde bir tamirci aktivitesiyle destek vermesini isteyin. Korunmasını isteyin ve önemli ve korkutucu mahalle köpeği size geldiğinde elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok kritiktir ve bir adamın mağara adamı tarafına ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ın olup olmadığını görmek için sağlam bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için son güçlü özellik çok kolay. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen daha büyük olursun. Gözlerinizi ışıltılı bir sevinç gösterisi ile aydınlatın. Bu onların onlarla gerçekten mutlu olduğunuzu bilmelerini sağlar. Ayrıca … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın