Bir Adam Nasıl Yapılır – Altı Önemli Öneriler

Wooing bir sanattan çok daha az ve bir bilimden daha fazlasıdır. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” olsun ya da olmasın, her erkeğin bir erkeğin nasıl üstesinden gelebileceğini anlamak istediği sırlar vardır. Lütfen birkaç hayati soru ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Güven çekici! Her erkek, kendinden emin bir bayan ister. Erkekler sürekli onaylama gerektiren bir kadınla vakit geçirmekten asla zevk almazlar. Şaşırtıcı olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Birkaç erkek, bu dikkati çeker ve eğer onu destekleyecek daha yüksek bir öz güvence seviyesi varsa.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl yaralanacağını öğrenirken kullanılacak diğer önemli bir özelliktir. Bu güçlü bağlantı binasında gerçekten çok önemlidir. “Kullanılamaz Adam” özellikle bunu seksi buluyor. Kasabaya kız arkadaşlarınla ​​gelmek için izin almak için kendini arıyor musun? Unut gitsin! Elbette, önemli olanın, belirli bir miktar olduklarını bilmelerini sağlamak önemlidir, fakat onlar, onlara ihtiyaç duymadan keyifli bir zaman geçirebildiğinizin farkına varmaları açısından da önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli hale gelerek Cazibe alın. Bir tarihte olsa bile garsona ima ediyor musun? Sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız ve benzerleri hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Bir insan neden bu çekici ortaya çıkardı? Doğuştanlık girişiminde bulunabilirsiniz, ancak uçmayacaksınız. Eğer bunu “Kullanılamaz Adam” üzerinde denerseniz, onu uygun bir şekilde hazırlayacak ve daha da avantajlı hale getirecektir. Düşünceli bir kişi olmaya çalışın ve erkeklerin cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir dönüştür ve gerçekten bir erkeği nasıl yaratacağınızı öğrenmek için kullanılmalıdır. Her inanan ya da duyguyu gözden geçirmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmeniz gerekmez. Bunu söyledikten sonra, bu özelliği sadece bir ilişki başlangıcında kullanmak için dikkatli olun. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşından faydalanmak onların sadakatinizi sorgulamasına neden olabilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılacak en güçlü karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda yüksek lisans derecesi elde edersiniz. Ona yaslanmaktan korkmayın ve caddeye giderken kolunu alın. Utanarak gülümseyin ve mülkünüzde bir tamirciyle çalışmasını desteklemesini isteyin. Onun korunmasını isteyin ve büyük ve korkutucu mahalle köpeği yolunuza geldiğinde elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok önemlidir ve bir adamın mağara adamı tarafından ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ı görmek için sağlam bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını anlamak için son güçlü özellik çok kolay. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen daha büyük olursun. Gözlerinizi ışıltılı bir sevinç gösterisi ile aydınlatın. Bu onların kendilerinden gerçekten memnun olduğunuzu bilmelerini sağlar. Ayrıca … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın