Bir Adam Nasıl Yapılır – 6 Önemli Öneriler

Wooing, daha az bir sanat ve daha çok bir bilimdir. Kocanız, erkek arkadaşınız, sevgiliniz ya da görünen bir “Kullanılamaz Adam” olsun ya da olmasın, hemen hemen her kadının bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için öğrenmesi gereken sırlar vardır. Lütfen birkaç önemli soru ve düşünceyi yansıtın:
– Emin misin? Kendine güvence çekici! Hemen hemen her erkek kendi kendine olumlu bir bayan ister. Sürekli onaylama isteyen bir kadınla vakit geçirmekten zevk almazlar. Şaşırtıcı olduğunuzu bilin! Kilolu bir çift kilo mu? Kimin umrunda! Eğer bunu destekleyecek yüksek düzeyde bir güven varsa, birkaç kişi bunu çekici bulur.
– Bağımsızlık, bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda ustalaşılırken kullanılması gereken bir başka önemli özelliktir. Bu sağlam bağlantı yapımında gerçekten önemlidir. “Kullanılamaz Adam” özellikle bunu çekici buluyor. Kasabaya kız arkadaşlarınla ​​gelmek için izin almak istiyor musun? Unut gitsin! Tabii ki, önemli olanın, onların bir numaralı olduklarını bilmesini sağlamak önemlidir, fakat onlar, onlar olmadan keyifli bir zaman geçirebileceğinizi fark etmek için de önemlidir.
– Kibar ve Düşünceli hale gelerek Cazibe edinin. Garsona bir tarihte mi demek istiyorsun? Haneniz, iş arkadaşlarınız ve benzerleri hakkında kötü bir dedikodu mu yapıyorsunuz? Bir insan bunu neden çekici kılıyor? Doğuştanlık girişiminde bulunabilirsiniz, ancak gerçekten uçmayacaksınız. Bunu “Kullanılamaz Adam” da denerseniz, onu doğru bir şekilde yiyecek ve daha da fazla fayda sağlayacaktır. Düşünceli bir insan olmayı anlayın ve erkeklerin cazibe seviyesinin önemli ölçüde arttığını göreceksiniz.
– Gizemli olmak. Kötü bir dönüştür ve bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmede kullanılmalıdır. Her düşünce ya da duyguyu gözden geçirmemelisin … BOR! Size garip ya da komik bir an sorarsa, fasulyeleri dökmemelisiniz. Öte yandan, bu özelliği sadece bağlantı başlangıcında kullanmaya özen gösterin. Bunu bir koca ya da erkek arkadaşında kullanmak onları sadakatinizi sorgulamaya yönlendirebilir. Elbette, “Kullanılamaz Adam” da kullanılabilecek en etkili karakter özelliği.
– Onu Hunter ve Koruyucusu olsun ve bir erkeğin nasıl kurulacağı konusunda yüksek lisans derecesi kazanacaksınız. Asla ona yaslanmaktan korkma ve caddeye giderken kolunu tut. Utanarak gülün ve evinizde bir tamirci aktivitesine yardım etmesini isteyin. Onun korunmasını isteyin ve büyük ve korkutucu mahalle köpeği yolunuza geldiğinde elini sıkıca tutun. Bu karakter özelliği çok önemlidir ve bir adamın mağara adamı tarafından ayarlanmasını sağlar. Bu aynı zamanda ciddi olarak ilgilenip ilgilenmediğini veya sadece “Kullanılamaz Adam” ın olup olmadığını görmek için sağlam bir göstergedir.
– Bir erkeğin nasıl kurulacağını öğrenmek için son etkili özellik çok basittir. GÜLÜMSEME!! Şakalara gülüyorsun mu? Onu bir kez daha görmek istersen daha iyi olurdun. Gözlerinizi ışıltılı bir sevinç gösterisi ile aydınlatın. Bu onların kendilerinden gerçekten memnun olduğunuzu bilmelerini sağlar. Buna ek olarak … eğer eğlenmediysen, neden ikinci bir tarih olmasını isterdin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın