Benler için konut ilaçlar

Köstebek veya nevus birkaç noktalar veya belki de oluşabilir lekeleri cilt üzerinde tanımlamak için ortak bir terimdir. Mol çok farklı-bazılarında kırmızı, olabilirler iken benler cilt kendisi, rengini olabilir bazı bireylerde kahverengi, kahverengi veya hatta siyah are tür. Benler ciltte küçük noktalar olabilir, ya da ciltte önemli Sigilli outgrowths olabilirler. Bazı benler (genellikle doğum lekeleri da bilinir) doğumdan itibaren mevcut olabilir iken biraz daha sonra hayatta kesin durumlar nedeniyle ortaya çıkabilir.

Terapi benler için:

1. ince zemin keten tohumu keten tohumu yağı karışımı hazırlayın. Bir tutam ham bal karışıma ekleyin. Bu benler her gün uygulayın. Birkaç hafta içinde benler fade ve kaybolur.

2. cut bir ananas ve onun taze suyu benler üzerinde uygulayın. Bu bir günde birkaç kez yineleyin. Bu moles kurtulmak için hızlı bir yöntemdir. Sadece birkaç gün içinde benler azaltmak ve kararır.

3. yukarıdaki sistem bir ananas yerine taze incir suyu ile gerçekleştirilebilir.

dört. Greyfurt suyu bir damla bir bez yerleştirin ve köstebek bir bandaj gibi bağla. Bandaj her 5-6 saat ayarlayın.

beş. Karnabahar suyu, bırakmaya benler özellikle eğer onlar kalın siğil gibi benler yardım edebilirsiniz. Bir tek karnabahar floret suyu çeşitli vesilelerle bir gün köstebek üzerine uygulayın. 3 gün, köstebek olacak büyük olasılıkla düşmek deriden yaklaşık ikiye.

6. tatlım tek başına benler götürmeye tedavi edici özellikleri vardır. Benler üzerine bal her sabah uygulanır.

7. tozu kurutulmuş ve kavrulmuş nar kabuğu ve limon suyu karışımı hazırlayın. Benler üzerine bu karışım art arda birkaç gün için geçerlidir. Benler sonunda kararır ve kaybolur ya da doğrudan derisini düşecek.

sekiz. Zaten benler var, eğer sen ve götürmek istiyor musunuz, belli değil-e doğru kıyafetlerin veya aşırı güneşe maruz kalma tarafından bile benler tahriş olabilir. Bunu yaparsanız, köstebek kanserli dönüşecek bir tehlike var. Eğer bazı kesin yolda, o zaman yine de mole ayarlamak için kanser olma. Hızlı bir şekilde kaldırılması gerekir.

9. potasyum bugün onların moles kurtulmak isteyen insanlar son derece yararlıdır. Elma yüksek oranda potasyum, özellikle elma sirkesi türünü içerir.

10. bir soğan ampul suyu üzerlerine ovuşturdu siğil gibi bazı benler yok olabilir. Öte yandan bu strateji değil sağlanır ve sadece daha küçük benler üzerinde gerçekleştirebilir.

11. sarımsak da benler için mükemmel bir çözümdür. Bu bir hamur haline ezilmiş ve benler üzerinde bir kaç gün için uygulanmıştır.

12. karahindiba siğil gibi benler kaldırılmasına çok etkilidir.

13. keten tohumu nedeniyle aslında geleneksel günler mol çare için kullanılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın