Batı düğün davetiyeleri için fikirler

Seçmek dışarı veya tasarımı ideal bir ülke Batı düğün davetiyeleri düğün planlama heyecan verici bir bileşen olabilir.

Davetiyelerinizi Konuklar düğün ilk izlenimi verecektir. Batı düğün davetiyeleri hemen önemli gününde saymayı biliyor misafirler izin verir. Ne zaman bir temalı düğün düzenlenmesi, seçenekleri muhtemelen sınırlı görünebilir. Bu başlangıçta Batı davetiye tasarım ve sen rastlamak tarzı ortaya çıkarmak gerekir anlamına gelmez. Doğru ifade seçerek, renkler ve sunum hazine ve önümüzdeki yıllarda kaydetmek davetiye oluşturur.
Batı düğün davetiyeleri bir sesi üzerine karar vermek.

Batı düğün birden çok özel bir tür vardır. Bazı heyecan verici, neşeli ve rahat vardır. Diğer çiftler muhtemelen çok daha çöl çiçek ve prairies kovboy şapkaları yerine Romantikler odaklanarak daha resmi bir ilişki için tercih edebilir. Batı Düğün Pastalar ve tasarım nasıl giyinmem gerektiğini biliyorum Konuklar sağlayacak unutmayın ne olacağını ve nasıl senin düğününde. Asla töreni ve kutlama ile tutarlı kalmak değil bir davetiye almak.

Renkler, arka planlar ve Batı düğün davetiyeleri için şekiller

Düz kremler, tans veya diğer toprak tonları Batı düğün Tema için iyi seçenekleri olun. Çiftler daveti açık bir çöl gibi soluk parşömen parçası bakmak için stil veya manzara ranch.

Daha az sıradan veya ekstra heyecan verici bir şey arayan çiftler daveti şekli ile denemek istiyor olabilirsin. Şekil kesme davetleri bir kaktüs ya da at nalı şeklinde göz önünde bulundurun. -İt-yourself düğün planlamacıları bile kağıt Davetiyeler tamamen bırakmak. Alternatif olarak Batı Düğün Pastalar Ülke Batı tarzı bandannas yazmak.

Batı düğün davetiyeleri tasarlarken düşünecek sembolleri

Belirli nesneler veya simgeler hemen anılar ve düşünceler Ülke Batı yaşam tarzı tetikler. Biraz-in bunlar onları canlandırmak için davetler içinde birlikte kullanma girişimi. Online davetiye dükkan yoluyla arıyorsanız, bu kelimeleri arama çubuğunda ideal Batı davetiye bulmak için kullanılabilir.

Halatlar
Çitler
Atlar
Saddles
Prairies
Kır çiçekleri
Kovboy ve otları
Bot ve spurs

Batı Düğün Pastalar

Bir ulusun Batı davet gerekmez belirli ifadeler var ama çiftler bir sürü onlar misafirler onların yaklaşan günü anlatsana yolu ile heyecan verici var üzerinde için karar verecek. düşünce 1 poster Word gibi bir istedim davet olabilir. Ayrıca, misafirler için “ortak” olarak bakın ve onları bir “taşkınlıklar yandan” davet siz ve eşiniz kutlamak için “getting’ hitched.” Özel temanızı uyan göstermek istiyorsanız, uygun kıyafetleri konuklarınız için söz gözden yok. Romantik bir teklif davetle eski bir Batı şiir veya favori ulus şarkınızı bitirin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın