Barbekü Grubu Nasıl Başlatılır

Öncelikle … neden bir barbekü takımına başlamak istersiniz? Düşündüğünüzden çok daha fazla faaliyet gösterir ve yapılacak çok az gelir elde edersiniz. Belki de sadece deli ya da barbekü hakkında deli oluyorsun. Barbekü yarışmalarıyla ilgili gerçek, birçok iyi arkadaşla birlikte çok eğlencelidir. Ve bu & rsquos neden çoğu Barbekü rakipler bunu yapmak – comradery ve dostça rakipler için. Olumlu … bir kitap, sos, ovmak, ikram teşebbüsü veya restoran gibi tanıtımı için bir çözümümüz olan bazılarımız var. Herkesin yaptığı gibi palavra hakları istiyoruz. Ama eğer yoldaşlık orada olmasaydı, çoğu takımın akıllı olsaydı erken emekli olacağını düşünürdüm.
İkincisi … sen biraz ekipmana ihtiyacın var. Tabii ki, sigara içmene ihtiyacın var. Sigara içenler 300 $ ‘dan 50.000 $’ a kadar ve arada sırada çok daha fazla. 2009’daki en büyük takımlardan biri, oldukça az sayıda ucuz Weber Smokey Mountain sigara içicisi kullanmıştır. Bildiğim başka bir adam, biraz daha az tavuk, kaburga ve bir brisket daha az iki izmarit uygun bir zamana sahip olurdu gibi görünen bir daha küçük Backwoods sigara içen kullanır. Don & rsquot bunu nasıl yaptığını biliyor, ama bir barbekü yarışmacısı olarak oldukça iyi. Ve sonra, sigara içenlerin ayırt edici çeşitlerini belirlemelisiniz … mermi içenler, seramik sigara içenler, klasik offset sigara içenler, ters akışlı offset içiciler, dikey yalıtımlı sigara içenler, rotisserie sigara içenler ve pelet içenler. Sadece yarışmalarda yasadışı olduğu için elektrik veya gaz modeli satın almayın. Ayrıca tüm etleriniz için yeterli alana sahip olduğunuzdan pozitif olun. Ve sen & rsquoll sen & rsquoll ihtiyacınız olan tüm araçları ve gadgets hakkında gözden kaçırmayın … termometreler, eldivenler, maşa, kömür bacaları, römorklar, kanopiler, sandalyeler, buz sandıkları ve sadece bir avuç dolusu uyuyacak bir yer.
Üçüncü olarak … iyi bir bilgi yığınına ihtiyacın var. Devre üzerindeki barbekü ekipleri bugün uzmanlar. Siz bile, bir fırsat için ne yaptığınızı bilmek zorundasınız. Kitabımın Competition BBQ Secrets’ı bulmayı öneriyorum – size uzman yüksek kaliteli tavuk, kaburga, butts ve brisketin nasıl içileceğini öğreteceğim. Diğer alternatifiniz 750 dolara yatırım yapmak ve bir barbekü yemek kursuna gitmek. Son olarak, Myron Mixon & rsquos sınıfını (Jack & rsquos Eski Güney) kesinlikle tavsiye ederim – hemen sonra, ne daha yüksek fiyatlı, yarışmadan hemen sonra yarışmayı kaybediyor veya 750 $ harcıyor ve bazı yarışmalar kazanıyor?
Dördüncü … yarışmalar bulmak için nereye gidiyorsun? Birkaç Barbekü yarışması yaptırım organı ile başlayabilirsiniz. Bunların birçoğu var ama en popüler üçü Kansas City Barbecue Society, Florida BBQ Association ve Memphis Barbecue Network. Tam burada ve hepsinin bir listesini …
Ulusal Barbekü Haberleri – (Barbekü haberleri için çok iyi bir tedarik)
Florida Barbekü Derneği –
Kaliforniya Barbekü Derneği –
Kansas City Barbekü Derneği –
Memphis Barbekü Ağı –
New England Barbekü Derneği –
Yalnız Yıldız Barbekü Derneği –
Orta Teksas barbekü Derneği –
Texas Gulf Coast Barbekü Pişiriciler Derneği –
Güney Carolina Barbekü Derneği –
Kuzey Carolina Barbekü Derneği –
Daha yüksek Omaha barbekü Derneği –
Iowa Barbekü Derneği –
Orta Atlantik Barbekü Derneği –
Pasifik Kuzeybatı Barbekü Derneği –
Utah Barbekü Derneği –
Kanada Barbekü Derneği –
Uluslararası Barbekü Pişiriciler Derneği –
Kayalık Dağ Barbekü Derneği –
Ulusal Barbekü Derneği –
Atlanta Barbekü Kulübü –
Georgia Barbekü Derneği –
Not: Yukarıdaki listeye yakın bir yarışmayı bulamazsanız, aşağıdaki terimlerden birini yazın:
yourstate barbekü yarışması
yourstate barbekü derneği
yourstate barbekü toplumu
yourstate barbekü yarışması
Beşinci … Girdiğiniz bir yarışmayı bulduktan hemen sonra, sadece net web sitesine gidin ve girişlerinizi ve postalarınızı çekinizde indirin. Yarışmaların çoğu erken dolduğundan yarışma tarihinden en az 1 iki ay önce yapın. Yarışmadan önce yarışma kurallarını okuduğunuzdan emin olun, bu yüzden yarışmada sürpriz bulunmuyor. Kılavuzların bazıları katıdır ve bir diskalifiye ile sonuçlanabilir. Yaptırım organlarının çoğunun kendi kuralları vardır, ancak bazı yarışmalar, yaptırım fiziği ve rsquos kurallarına ek olarak kişisel yönergelerine sahiptir.
Altıncı … Barbekü yarışmalarının vahşi dünyasına girmek için iki başka yaklaşım var. Birincisi ilk önce bir & ldquobackyard & rdquo bölümü yarışmasına girmektir. Çoğu yarışmada bir bölüm ve bir arka bahçe bölümü var. Hatta bazıları Kid & rsquos Q bölümlerine sahiptir. Arka bahçede daha az rekabet var ve bu sayede kazanma şansı artar. Ekstra ödül paraları olduğu ve herhangi bir teklif edilen günlerde bu hakimlerin nelerden hoşlanacağını asla bilemeyeceğinizden, ancak bölünme olasılığından daha büyük olasılıklara sahip olduğunuzdan, yanlısı birime girmekten korkmayın. Yarışmaya girmeden önce size tavsiyede bulunduğum ikinci şey, önce sertifikalı bir BBQ yargıcı olmak ve bir avuç yarışı yargılamaktır. Bunu düşünün ya da değil, çoğu insan bugün, rakip bile, rakiplerin en iyi Barbekü ne hakkında olduğunu bile bilmiyorum. Hiç bir şekilde tadına bakmadığınızı nasıl anlarsınız? Yargılamak, yüksek kaliteli BBQ’leri tatmanızı sağlar – neyin peşinde koşulacağınızı araştırmak için bir avuç stratejidir.
Öyleyse … eğer barbekü hakkında yeterince çılgınsanız, bir isim seçin ve dışarı çıkın ve kişisel Barbekü Takımınızı başlatın!
Büyük Şanslar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın