Barbekü Grubu Nasıl Başlatılır

Her şeyden önce … neden bir barbekü grubundan başlamak istersin? Hayal edebileceğinizden çok daha fazla çalışır ve üretilecek inanılmaz küçük paralar vardır. Muhtemelen sen sadece deli ya da sadece Barbekü hakkında deli. Barbekü yarışmalarıyla ilgili gerçek, bir çok yakın arkadaşla birlikte çok eğlencelidir. Ve bu & rsquos neden çoğu Barbekü rakipler bunu yapmak – comradery ve dostça rakipler için. Tabii ki … bir kitap, sos, ovmak, catering işi veya restoran gibi tanıtımı yapacak bir ürünümüz var. Herkesin yaptığı gibi palavra hakları istiyoruz. Ama eğer yoldaşlar orada olmasaydı, çoğu takımın zeki olsaydı erken emekli olacağını düşünürdüm.
İkincisi, sende biraz ekipmanın var. Tabii ki, sigara içmene ihtiyacın var. Sigara içenler 300 $ ‘dan 50.000 $’ a kadar ve bazen önemli ölçüde ekstra ücrete kadar değişmektedir. 2009’daki en iyi takımlardan biri, düşük fiyatlı bir Weber Smokey Mountain sigara içicisi kullanmıştır. Bildiğim başka bir adam, küçük bir Backwood’lu sigara içen birini kullanır. Bu, iki tane izmariti taktığınız gibi biraz tavuk, kaburga ve bir brisket gibi daha az zorlanır. Don & rsquot bunu nasıl yaptığını biliyor, ama bir barbekü yarışmacısı olarak oldukça üstün. Ve sonra, sigara içenlerin ayırt edici çeşitlerini belirlemelisiniz … mermi içenler, seramik sigara içenler, standart ofset sigara içenler, ters akışlı offset sigara içenler, dikey yalıtımlı sigara içenler, rotisserie sigara içenler ve pelet içenler. Sadece yarışmalarda yasadışı oldukları için elektrik veya gaz modeli satın almayın. Ayrıca, tüm etleriniz için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Ve termometre, eldiven, maşa, kömür bacaları, römorklar, kanopiler, sandalyeler, buz sandıkları ve sadece bir avuç dolusu uyuyacak bir yer gerektiren tüm alet ve aletlere ihmal etmeyin.
Üçüncü olarak … harika bir uzmanlık yığınına ihtiyacınız var. Şu anda devre üzerindeki barbekü ekipleri profesyoneller. Sen & rsquoll bir olasılığa sahip olmak için ne yaptığını bilmek zorundasın. Kitabımın Competition BBQ Secrets’ı almasını öneririm – size uzman yüksek kaliteli tavuk, pirzola, butts ve brisketin nasıl içileceğini öğretir. Diğer seçeneğiniz 750 $ civarında yatırım yapmak ve bir barbekü yemek kursuna gitmek. Son olarak, Myron Mixon & rsquos sınıfını (Jack & rsquos Eski Güney) öneririm – her şeyden önce, daha yüksek fiyatlı, yarışmadan sonra yarışmayı kaybetme, 750 dolar harcama ve bazı yarışmalar kazanma?
Dördüncü … yarışmalar almak için nereye gidiyorsunuz? Çeşitli barbekü yarışmaları yaptırım organları ile başlayabilirsiniz. Bunların birçoğu var ama en yaygın üçü Kansas City Barbecue Society, Florida BBQ Association ve Memphis Barbecue Network. Tam burada ve hepsinin bir listesini …
Ulusal Barbekü Haberleri – (Barbekü haberleri için harika bir tedarik)
Florida Barbekü Derneği –
Kaliforniya Barbekü Derneği –
Kansas City Barbekü Derneği –
Memphis Barbekü Ağı –
New England Barbekü Derneği –
Yalnız Yıldız Barbekü Derneği –
Orta Teksas barbekü Derneği –
Texas Gulf Coast Barbekü Pişiriciler Derneği –
Güney Carolina Barbekü Derneği –
Kuzey Carolina Barbekü Derneği –
Daha yüksek Omaha barbekü Derneği –
Iowa Barbekü Derneği –
Orta Atlantik Barbekü Derneği –
Pasifik Kuzeybatı Barbekü Derneği –
Utah Barbekü Derneği –
Kanada Barbekü Derneği –
Uluslararası Barbekü Pişiriciler Derneği –
Kayalık Dağ Barbekü Derneği –
Ulusal Barbekü Derneği –
Atlanta Barbekü Kulübü –
Georgia Barbekü Derneği –
Not: Yukarıdaki listede size yakın bir yarışma fark edemiyorsanız, aşağıdaki terimlerden birini oluşturmanız yeterlidir …
yourstate barbekü yarışması
yourstate barbekü derneği
yourstate barbekü toplumu
senin mancınık barbekü rakipleri
Beşinci … Girdiğiniz bir yarışmayı bulduktan sonra, net web sitesine gidin ve giriş türlerini ve postaları doğru adresinize indirin. Yarışmaların çoğu erken dolduğundan yarışma tarihinden en az 1-2 ay önce yapın. Yarışmadan önce yarışma kurallarını okuduğunuzdan emin olun, böylece yarışmada sürpriz bulunmuyor. Kılavuzların bazıları katıdır ve diskalifiye ile sonuçlanabilir. Yaptırım organlarının çoğunun kişisel kuralları vardır, ancak bazı yarışmaların, yaptırım fiziği ve rsquos kurallarına ek olarak kendi kuralları vardır.
Altıncı … Barbekü yarışmalarının vahşi gezegenine girmek için iki yöntem daha var. 1, bir & ldquobackyard & rdquo bölümü yarışmasına girmektir. Çoğu yarışmada bir bölüm ve bir arka bahçe bölümü var. Hatta bazıları Kid & rsquos Q bölümlerine sahiptir. Arka bahçede daha az rakip var ve bu sayede kazanma şansınız artar. Daha fazla ödül geliri olduğu ve herhangi bir teklif edilen günlerde bu hakimlerin nelerden hoşlanacağını bilmediğiniz halde, olasılıklarınız muhtemelen üstlenebileceğinden daha büyük olduğu halde, yanlısı bölüme girmekten korkmayın. Yarışmaya girmeden önce öneride bulunduğum ikinci şey, ilk önce sertifikalı bir BBQ yargıcı olmak ve birkaç yarışmayı değerlendirmek. Düşünün ya da değil, çoğu birey, hatta rakipler, rakiplerin ne kadar kaliteli Barbekü olduğunu bile bilmiyorlar. Hiç tadına bakmamış olsan nasıl anlarsın? Yargılama, yüksek kaliteli BBQ’leri rakiplerinizin tadına bakmanızı sağlar – ne için çaba gösterileceğini anlamak için birkaç teknikten bir tanesini sunar.
Öyleyse … eğer barbekü konusunda yeterince çılgınsanız, bir isim seçin ve dışarı çıkın ve kendi Barbekü Grubunuza başlayın!
Fantastik Şanslar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın