Barbekü Grubu Nasıl Başlanır

Her şeyden önce … neden bir barbekü grubunu başlatmak istersiniz? Düşündüğünüzden çok daha fazla performans gösterir ve yapılacak çok küçük bir paradır. Belki de sadece deliriyorsunuz ya da barbekü hakkında deliriyorsunuz. Barbekü yarışmalarıyla ilgili gerçek, çok iyi arkadaşlarıyla çok heyecan verici. Ve bu & rsquos neden çoğu Barbekü rakipler bunu yapmak – comradery ve dostça rakipler için. Olumlu … bir kitap, sos, ovmak, catering işi veya restoran gibi tanıtmak için bir ürünümüz olan bazılarımız var. Herkesin yaptığı gibi palavra hakları istiyoruz. Ama eğer yoldaşlar orada olmasaydı, çoğu takımın akıllı olsaydı erken emekli olacağını düşünürdüm.
İkincisi, sen biraz donanıma ihtiyacın var. Tabii ki, sigara içmeye ihtiyacınız var. Sigara içenlerin fiyatı 300 $ ‘dan 50.000 $’ a kadar, bazı durumlarda ise çok daha fazla. 2009’daki en büyük takımlardan biri, birkaç düşük maliyetli Weber Smokey Mountain sigara içicisi kullanmıştır. Bildiğim başka bir adam, biraz daha az tavuk, kaburga ve bir brisket daha az iki butts uydurmak gibi zor bir zaman olurdu gibi görünen bir daha küçük Backwoods sigara içen kullanır. Don & rsquot bunu nasıl yaptığını biliyor, ama bir Barbekü yarışmacısı olarak oldukça iyi bir şey yapıyor. Ve sonra, sigara içenlerin çeşitlerini belirlemek zorundasınız … mermi içenler, seramik sigara içenler, klasik offset sigara içenler, ters akışlı offset sigara içenler, dikey yalıtımlı sigara içenler, rotisserie sigara içenler ve pelet içenler. Çoğu yarışmada yasadışı olduğu için elektrik veya gaz modeli almayın. Ayrıca tüm etleriniz için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Ve sen & rsquot sen & rsquoll ihtiyacınız olacak tüm araçları ve gadgets hakkında gözden kaçırmak … termometreler, eldivenler, maşa, kömür bacaları, römorklar, kanopiler, sandalyeler, buz sandıkları ve sadece bir çift isim uyku için bir yer.
Üçüncü olarak … harika bir bilgi yığınına sahip olmanız gerekiyor. Devredeki barbekü ekipleri şu an uzmanlar. Siz bile, bir ihtimaliniz olsa bile, ne yaptığınızı bilmek istiyorsunuz. Kitabımın Competition BBQ Secrets’ı almasını öneririm – size uzman yüksek kaliteli tavuk, kaburga, butts ve brisketin nasıl içileceğini öğretir. Diğer seçeneğiniz 750 $ civarında yatırım yapmak ve bir barbekü yemek kursuna gitmek. Son olarak, Myron Mixon & rsquos sınıfını (Jack & rsquos Eski Güney) çok öneriyorum – ne de olsa, ekstra yüksek fiyatlı, yarışmadan hemen sonra yarışmayı kaybediyor veya 750 $ harcıyor ve bazı yarışmalar kazanıyor?
Dördün … yarışmaları ortaya çıkarmak için nereye gidiyorsunuz? Çok sayıda Barbekü yarışması yaptırım organları ile başlayabilirsiniz. Bunların birçoğu var ama en yaygın üçü Kansas City Barbecue Society, Florida BBQ Association ve Memphis Barbecue Network. İşte hepsinin bir listesini …
Ulusal Barbekü Haberleri – (Barbekü haberleri için iyi bir tedarik)
Florida Barbekü Derneği –
Kaliforniya Barbekü Derneği –
Kansas City Barbekü Derneği –
Memphis Barbekü Ağı –
New England Barbekü Derneği –
Yalnız Yıldız Barbekü Derneği –
Orta Teksas barbekü Derneği –
Texas Gulf Coast Barbekü Pişiriciler Derneği –
Güney Carolina Barbekü Derneği –
Kuzey Carolina Barbekü Derneği –
Büyük Omaha barbekü Derneği –
Iowa Barbekü Derneği –
Orta Atlantik Barbekü Derneği –
Pasifik Kuzeybatı Barbekü Derneği –
Utah Barbekü Derneği –
Kanada Barbekü Derneği –
Uluslararası Barbekü Pişiriciler Derneği –
Kayalık Dağ Barbekü Derneği –
Ulusal Barbekü Derneği –
Atlanta Barbekü Kulübü –
Georgia Barbekü Derneği –
Not: Yukarıdaki listede size yakın bir yarışmayı bulamazsanız, aşağıdaki terimlerden birini sıralayın …
yourstate barbekü yarışması
yourstate barbekü derneği
yourstate barbekü toplumu
senin mancınık barbekü rakipleri
Beşinci … Girdiğiniz bir yarışmayı bulduktan sonra, net web sayfasına gidin ve giriş türlerini ve postaları doğru adresinize indirin. Yarışmaların çoğu erken dolduğundan yarışma tarihinden en az 1-2 ay önce yapın. Yarışmadan önce yarışma kurallarını okuduğunuzdan emin olun, böylece yarışmada sürpriz bulunmuyor. Kılavuzların bazıları katıdır ve bir diskalifiye ile sonuçlanabilir. Yaptırım organlarının çoğunun kendi kuralları vardır, ancak bazı yarışmaların yaptırım organı ve rsquos kurallarına ek olarak kendi kuralları vardır.
Altıncı … Barbekü yarışmalarının vahşi dünyasına girmek için iki strateji daha var. Biri bir & ldquobackyard & rdquo bölümü yarışmasına girmektir. Çoğu yarışmada bir bölüm ve bir arka bahçe bölümü var. Hatta bazıları Kid & rsquos Q bölümlerine sahiptir. Arka bahçede daha az rekabet var ve bu sayede daha fazla kazanma şansı elde ediyorsunuz. Daha fazla ödül parası bulunduğundan ve bu hakimlerin herhangi bir günde ne gibi bir şeyden geçeceğini asla bilemeyeceğinizden, ancak bölünme olasılıkları üstesinden gelebileceğinden çok daha üstün olduğu için yanlısı bölüme girmekten korkmayın. Önünüze geçmenizi tavsiye ettiğim ikinci konu, yarışmalara atlamaktır. Öncelikle sertifikalı bir BBQ yargıcı olmak ve birkaç yarışmada yargılamaktır. Bunu düşünün ya da değil, çoğu insan bugün, rakip bile, hangi rakiplerin kaliteli Barbekü bittiğini bile bilmiyorlar. Hiçbir koşulda tatsız olup olmadığını nasıl anlarsınız? Yargılama, iyi kalite Barbekü rekabetini tatmanızı sağlar – ne için çaba gösterileceğini incelemek için birkaç yoldan bir tanesini & rsquos.
Yani … Barbekü hakkında yeterince çılgınsanız, bir isim seçin ve dışarı çıkın ve kişisel Barbekü Grubunuzu başlatın!
İyi şanslar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın