Back to School bir harcama bütçe başlığı

Çoğu mezunları dikkate hiç sürpriz hayatlarının en güzel yıllarını olmak onların kolej yıl. Üniversite öğrencileri kendi sınıfları için tercih, yeni insanlarla tanışmak ve tüm küçük gözetim ebeveynlerinden ile kendi kararlarını bir konumdalar. Çok sayıda, görünüşe göre doğru bir rüya benzeri için. Kurtuluş ve üniversite yaşamı heyecanı bir dezavantajı olduğunu söyledikten sonra: Bu gerçekten yüksek fiyatlı. Öğrenim ücreti son beş yıl içinde önemli ölçüde artmıştır ve eğilim devam etmek için tahmin edilmektedir. Ders kitapları, sarf malzemeleri ve uzay ve yönetim kurulu daha yüksek fiyat ve fiyat etiketi Yükseköğretim aniden skyrockets ekleyin. Gider biraz yıldırıcı olabilir rağmen üniversite öğrencileri için çeşitli yolları vardır ve ailelerinin gelir kaydetmek ve üniversite hayattan zevk vardır sağlamak.

Devam üniversiteye başlığı, çoğu öğrenci üniversite onlarla almak yeni elektronik için tarama başlatın. Cep telefonları, MP3 çalarlar ve dizüstü bilgisayarlar ve satın almak için alışveriş için düz pek kafa hangi madde kendi ruh hali şu anda uyuyor. Ne onlar değil anlamak bazı en iyi indirimleri on-line basit bir arama ile tanımlanabilir olduğunu. İdeal edinme Kuponlar büyük ölçüde televizyon, DVD oynatıcı ve video oyun vites gibi hayati elektronik değerini azaltmak için yardımcı olabilir. Kuponlar Ideal elde etmek için hızlı bir world wide web arama bütçe harcama okula arkada büyük bir ayrım yapabilirsiniz.

Onların yurt süslemek isteyen öğrenciler için Odalar bir bütçe, yatak, banyo ve Kuponlar ötesinde de on-line ulaşılabilir. Yatak, banyo ve ötesi yazdırılabilir Kuponlar-ebilmek kurtarmak üniversite öğrenciler yüzde 20’i bazı kapalı onların geri dön okul listeleri için gerekenler var. En yatak, banyo ve ötesi perakendeciler bile üniversite hayatı için kabul edilen bir tüm alanı bulunmaktadır. Öğrenciler korku masa saati, duvar sanatı ve neopren dizüstü kollu hepsini tam olarak aynı yerde bulabilirsiniz. Internet Kuponlar için çıktısını ve yatak, banyo ve ötesi’nın web sitesi başlık dükkana önce tarama meşgul yeni bir öğrenci zaman ve gelir kaydedebilirsiniz.

Tarafından çok iyi edinme ve yatak, banyo ve ötesi sağlanan indirim ile birlikte, bir daha da para kazandıran orada Apple Store kupon öğesidir. Öğrenciler kendi bütçelerine uygun ve hala yeni satın, onlara yardımcı olacak en son teknolojileri üniversitede excel. Bir kompozisyon yazma veya sınıf için bilgi araştırma önemli ölçüde yepyeni bir dizüstü bilgisayarda çok daha eğlenceli olabilir.

Kredi kartları geri kolej alma yükselttiler önce veliler ve öğrenciler yazdırılabilir Kuponlar ve kupon şifre online arıyor dikkate almak gerekir. Tasarruf bir yükseköğretim alma hedef ulaşma konusunda yararlı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın