Babam için süs eşyası: 5 büyük babalar günü hediyeleri

-Ebilmek sen vermek senin babama babalar gününde en etkili Hediyelik zamanı sevdiklerinize iken, gerçekten bir ailenin özelliği eli boş görmek garip hissedebilirsiniz. Burada tamamlayacak sadece 5 hediye vardır senin gerçekte nasıl ve sevgi senin yaşlı adam için.
1. giyilebilir TechWearable teknoloji hemen hemen 20 milyar dolar değerinde geçen yıl oldu ve bu sayı sonraki on yıl içinde iki katına tahmin edilmektedir. Kan şekeri düzeyleri adımları, kalori ve topuk grev algılayabilir Shoes izleyebilirsiniz kollukları babamın hayatını bir küçük yapmak çok daha kolay ile dijital cihazlar için birçok teknik vardır. O yine de teknoloji hakkında biraz huzursuz ise, daha küçük bir şeyle başlayan girişimi bir akıllı saat severim. O, fonksiyonları ve özellikleri ile her ne kadar hala her gün Aksesuar rahat, tanıdık hissi istinat oynayabilir.
iki. Lüks tıraş KitAnyone babaları’bir Usturanın yatırım yapabilirsiniz ama bir lüks tıraş takımı küçük bir ekstra ücretleri ve daha güçlü bir etki yapacaktır. İnce bir kara kutu açıp içinde iki ucu, altın kaplama çelik ustura bulur onun yüzündeki düşünün. Nestle Bileme makineleri ve onun bakım istiyor bakmak ve bazı best-of–line tıraş ürünler köpük durulayın bir lüks bilgi vermek atmak için parlatıcılar arasında. Bu özel ürünler de öncesi tıraş yağlar, tıraş losyonu kokuları, yatıştırıcı cilt balms veya yüzde yüz saf porsuk saç fırçaları gibi sorunları içerebilir.
3. BeltSave babandan korkunç “tesisatçı ‘s çatlamak” onarım evle ilgili yaptığı zaman. Sadece tam bir kemer ve sadece bir yenilik toka hediye takdir edecek, ama Ayrıca günlerini çok ekstra uygun ne zaman yaşam onun benzersiz şekilde uygun bir kemer elde yapabilirsiniz. Örneğin, eğer o bir doymayan avcı veya outdoorsman, binlerce sterlin stres son dakika önce dayanabilir bir askeri dokuma kemer için ortaya çıkabilir. O düzenli olarak işlev için metal içermez, geçerse, Havaalanı dostu kemer onu gümrük esnasında zamandan kazanabilirsiniz. O garajda icatları ise, muhtemelen bir alet kemeri çemberler ve onun temel yürütmek için cepler ile istiyorum. Bu da olumlu bir ayarlanabilir kemer tokası vardır yapmak için büyük bir kavram olur.
dört. WalletThere çoğu yankesicilik baban de yine de o eski moda sıralama olduğuna inanıyoruz hakkında bazı mitler. Neyse ki, onu bir daha güvenli, ek güvenli cüzdan alarak onun inatçılık değiştirebilir. Teknik okul-savvy scammers elektronik kredi kartı verileri kaldırma gönderen diğerleri keser RFID blokerler kilitleri, tokalar ve hızlı bir maaş günü için avcılık hırsızlar yavaşlatmak için tasarlanmış fermuarlar var gibi bazı Anti-hırsızlık seçeneğiniz vardır. Baban genellikle arzuları onun aygıtlar için ek güç tür ise USB bağlantı noktaları ile şarj cüzdan da göz.
5. mutfak AppliancesYou mutfak aletleri ekstra düşünebilirsiniz bir anneler günü hediye, ama orada çözümleri bir sürü baba-takdir de. O bir kafein bağımlısı ise, onu gibi otomatik zamanlayıcılar ve mükemmel sıcaklık tutamacı için programlanabilir menü öğeleri teslim etmek yüksek teknolojili kahve makinesi olsun. O bir sağlık fındık ise, bir blender veya mutfak robotu ile tüm onun tercih smoothies kadar kırbaç motorlu teknoloji yatırım. Hatta ona bir kapalı ızgara ve tamamlayıcı paket et losyonları ve barbekü soslar ile sürpriz olabilir. Şanslı alırsanız, sadece Babalar günü sona gelmeden o sana yemek.
Babalar günü sonraki seviyeye taşımak için bir kaç potansiyel hediye bunlar. Verilen bu gün yaklaşık tapıyorum sonuçta aşırı sağlayan hediye yetenekleriniz hakkında yine de, ilgili değil deneyin. Onu serin bir oyuncakla sunma-ecek var olmak güzel, ama gerçekten önemli olan babanı ne kadar çok şey onu önemsiyorum biliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın