Android, Google hesabınıza oturum nasıl?

Gmail açmak için bir bilgisayar sistemi oturum açmanız ya da eklemek senin rapor üstünde senin telefon ya da tablet Gmail uygulaması için. Giriş senin Gmail rapor posta kutunuzu açarak denetimi. İlk gmail.com için gitmek gerekir. Gmail hesabı kullanıcı adı ve parola girin. Hesap kullanıcı adı şu anda dolu ve benzersiz bir hesap için kayıt olmalısınız varsa, farklı bir hesapla işaretini tıklatın. Eğer Gmail oturum açma web sayfası açıklayan bir web sayfasına bakın sonra oturum aç’oy alan uygun üst sayfanın içinde tıklatın. Değil, Gmail, Google sürücü, Google oyun Google Hesabınızda oturum açın veya başka bir yerde, en çok bu sorun almak sizin için geçerlidir. Sadık altında Gmail hesabınıza geri almakla yardım için önlemler verilen. Seçeneği seçin:

• Şifrenizi unuttunuz.

• Kullanıcı adınızı veya oturum açmak için kullandığınız e-posta adresi unuttum.

• Bilirsin senin username ve parola ama oturum açamazsınız.

• Başka biri dikkate hesabınızı istihdam olduğunu.

• İki adım doğrulama sorunları alıyorsanız.

• Metin tarafından bir kod ile şifrenizi yeniden ayarlayamazsınız.

• İşinizi, kolej veya başka bir grup ile bir Google hesabı kullanın.

• 13 altında bir çocuk için bir Google hesabına oturum değil

Gmail hesabı parolanızı sıfırlamak için sadece bazı eylemleri hesabın yardım web sayfasına gidin uymayı gerektirir. Başlığı altındaki yönergeleri izleyin. Hesabınızı gerçekten onaylamak için bazı endişeleri sorulmasını gidiyorsun. Yanıt olarak en etkili yapabilirsiniz. Şifrenizi sıfırlayın. Zaten bu Gmail rapor ile kullanılacak hiç bir sağlam ve özel parola karar verin. Sağlam bir parola oluşturmak nasıl öğrenin.

Hesabınıza kurtarma e-posta adresi veya telefon miktar eklediyseniz, Google hesabı kullanıcı adınız gelir için bu yöntemleri için sopa. Sadece “oturum açma sorunları elde etme?” sayfasına gidin. Talimatlar için uygun. Hesabınızda tam adını bilmek zorunda yapmanız gerekir. Kurtarma e-posta adresi veya hesap için kurtarma telefon miktarı. Hesabınızı doğrulamak için eylemler için uygun. Bir kurtarma e-posta adresini girdiyseniz, onun doğuştan bir e-posta Google için olun. Gelen e-posta kodunu girin. Kurtarma telefon miktarı girdiyseniz, bu telefon için gönderilen kodunu girin. Eşleşen kullanıcı adları listesini görürsünüz. Kullanıcı adınız yoksa, diğer kurtarma e-posta adresleri veya telefon numaraları kullanmış olabilir girişimi. Belki olabilirdi bir yazım hatası kullanıcı adınızı ne zaman hesabınızda yapılan. İstediğiniz kullanıcı adı yine de elde olup olmadığını kontrol edin. Bir Google hesabı olabilir değil. Bir hesap geliştirmek. Çok daha fazla sorgular için kullanıcı iletişim Gmail müşteri servisi telefon numarası ile yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın