5 sıcak kilidi telefonları

Bir tek akıllı telefonların orada BlackBerry Storm 9530, BlackBerry gibi birçok faydalı özellikleri içerir şık bir arayan telefon haritalar sunuyor, gerçekten yardımcı olabilir bir GPS fonksiyonu olarak düzgün olarak gidiyorsun alanları. Burada sen gitmek gerekir olursa olsun, bu telefon size yardımcı olacak tarzda oraya. Ayrıca, bir belge editörü içerir, e-posta, mektup ya da yakın arkadaş için ileti oluşturmak istiyorsanız, bu yüzden gerçekten yeni ve gelişmiş metin editörü yöntemi ile bunun tamamen çekinmeyin. Mesaj göndermek suretiyle QWERTY klavye ile çok kolay oldu.

Ayrıca, otomatik konsantre ve video, şaşırtıcı netlik ile net resimler sahip olarak düzgün içeren etkin harika fotoğrafları ile LED flaş kamera alın. 2 G ağı ile GSM 850, nereye giderseniz gidin ve Puan, sosyal ağlar, metin, internet tarama ve önemli ölçüde, çok çok daha fazla gibi çok çeşitli anında erişebilirsiniz hızlı bağlayabilirsiniz.

Farklı bir harika telefon Nokia N8 Unlocked GSM, iyi bir dokunmatik ekran ve 850/900/1700/1900/2100 3 G ile uyumlu şık buzlu mavi telefon olduğunu UMTS/HSDPA artı GPRS/EDGE yetenekleri. Hızlı 3 G olanaklı kılmak smartphone ile bağlantı kurun ve three.five inç AMOLED değmek perde ile Symbian 3 teknik çalışma için teşekkür ederiz. Ayrıca 12 MP fotoğraf makinesi ile taze, temiz fotoğraf çekmek ve anında tüm favori web sitelerine yükleyin. Ayrıca hemen hemen altı saatlik takdir edersiniz, genel pakette bulunan şarj şarj etmek kadar zaman konuşmak. Ayrıca fotoğraf makinesi ile video görüntüleri almak ve bazı awesome kaliteli videoları zevk.

Seçim için farklı bir telefon bir iki MP kamera ve video kamera olağanüstü anılar yakalama ve onları upload sağlayacak olan Nokia C3-00 Unlocked Telefon var. Bu telefon QWERTY klavye ile mesajlaşma için outstanding ve göndermek hızlı yeteneği her zaman her yerde mesajları. Sekiz saate kadar konuşmak ve net tarama ve diğer öğeleri çok sayıda bu çok yönlü cihaz üzerinde performans zevk almak.

Palmiye Pixi artı işareti hızlı 3 G bağlantısı sunan yanı sıra hızlı bir şekilde dünya çapında web gittiğin her yerde ve her zaman sahip olduğunuz var izin verir Wi-Fi ağlarında inşa. Ayrıca içinde inşa edilmiş 3 G hareket eden hotspot, tüm beş Wi-Fi özellikli aygıtlar paylaşılabilir bir wi-fi hotspot zevk alabilirsiniz. Telefon serin, şık görünüm ile sen ve belirli bir GPS navigasyon Servisi, de-ecek vermek sen almak için kompakt ve şık bir cihaz olacaktır.

Son olarak, BlackBerry Curve 8900 Javelin telefon bir şarkıdır o Beşli futuristik bir stil zarif şekli ve gümüş rengi ile görünüyorsun. AT&T ve T-Mobile ile uyumlu olduğu gibi birçok millet ile Sprint ve Verizon ve Alltel gibi işe yaramaz olsa bile bu kadar bu taşıyıcılar, bağlayabiliyor. Ayrıca bu en uygun mesajlaşma, e-posta olarak almak için telefon ve metin ile a dolu QWERTY klavye kullanabilir ve yüksek çözünürlüklü LCD ekran üzerinde tüm bilgilerden zevk alıyorum. Özellikleri ve tarzı ile harika bir telefon bu telefon olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın